Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Dün kontrolüm vardı paxerayi 20 mg a cikardi.Ativani kesti trancobuskas yazdı.Trancobuskas aç karna iciliyormus şaşırdım.Daha önce kullanan oldu mu etkisi nasil
Evet ben kullandım sabahları aç karınla anksiyete geldiği zaman onu dağıtıyor korkmana gerek yok adet ağrılarında da veriyorlar reçetesiz alınmıyor eczaneden

Yok bak sen dene sesleri taklit et baya fayda ediyor aslında emar odasını biraz gösterişli yaptıklarında o kadar korkutucu değil ben bi hastanede girmiştim emar odası tavan gökyüzü temalı aydınlatmaydı bana çok iyi gelmişti beli çekinmiştim orada komple girmiştim komple girince kafan dışarı da yakın oluyor emar odaları böyle sanki makina kapıp yutacakmış gibi duruyor 🤭
Hic girmedim emara allah ta girmeyi nasip etmesin bana
Doktora dicem eşimde gelsin
Internetten baktim evet tabut gibi benide eger sokarlarsa kafama kadar sokucaklar kesin boyun oldugu icin
Ayy şu panik atak cok berbat birsey ya 3 sene önce hic birseyden korkmayan biriydim 😩beni ne hale getirdi cesaretimi aldi benden

Evet ben kullandım sabahları aç karınla anksiyete geldiği zaman onu dağıtıyor korkmana gerek yok adet ağrılarında da veriyorlar reçetesiz alınmıyor eczaneden
Birde bu adet depresyonu cikti bende de oluyor adet olcagim zaman 1 hafta once depresyona giriyorum bu ayin 21 de gidicem doktora

Hic girmedim emara allah ta girmeyi nasip etmesin bana
Doktora dicem eşimde gelsin
Internetten baktim evet tabut gibi benide eger sokarlarsa kafama kadar sokucaklar kesin boyun oldugu icin
Ayy şu panik atak cok berbat birsey ya 3 sene önce hic birseyden korkmayan biriydim 😩beni ne hale getirdi cesaretimi aldi benden
Maalesef öyle panik atak berbat bir şey kayınpederim de tabut gibi o diyor ben öyle düşünmedim de sanki makina yutacakmış gibi bir tipi var 🤭eskiden panik atağım yoktu ne güzel lunaparkta her şeye binebilirdim kardeşim de öyle şimdi öylece saf saf bakıyoruz 🤭kötü bir şey

Birde bu adet depresyonu cikti bende de oluyor adet olcagim zaman 1 hafta once depresyona giriyorum bu ayin 21 de gidicem doktora
Ben de öyle oluyorum neden acaba hangi doktora gideceksin bununla ilgili depresif olmaya başladığım zaman takvime bakıyorum tam adet dönemim bir hafta öncesinden başlıyor yeni çıktı bu böyle bir şey yoktu bende

Selam kizlar sizin panik ataginiz bende de var 3 senedir tedavi görüyorum şuan ufak saglik sorunum var yarin doktora gidicem
Şuan o kadar cok panigim ki anlatamam yemeden icmeden kesildim doktor bana emar derse ben düşer bayilirim
Panik atak berbat birsey
Cok gecmıs olsun ınsallah demezler ozaman

Kayınpederim mesela o makinaya hiç giremez açık emar yazdırıyor o kendine o da her yerde olmuyor nerede varsa oraya gidiyoruz çekinmeye
Ben belden acık emara gırdım . Bırsurude para verıyosun. Ne acıgı oda kapalı gıbı tam burnunun ustunde makına gelıyo . 3 dk dedı 5 dk dedı 15 dkymıs galıba . Her seferınde bırden kalbım carpıyor tabutta gıbı hıssedıyorum kacmaya calısıyorum . Her seferınde sabret son bır dk dıye dıye ılk defa cektırebıldım . Alllah devamlı gırenlerın yardımcısı olsun cok zor

4 gün sonunda biraz daha alışmış oluyor vücut ama 10 günden sonra hala.daha hiçbir olumlu etkisini gormediyseniz ya da ekstra daha kötü hissettirmeye başladıysa doktorunuzla görüşün ilacı değiştirin bence.Ben selectraya 12 gün dayanabildim mesela daha kötü etmişti beni iyi ki paxeraya geçmişim diyorum şimdi.Ama dediğim gibi henüz çok erken biraz daha gozlemleyin
Evet bugun 3. Yı ıctım dayanıcam mecbur. Yorumları okudum en azından ıstah kestıgını yazmıslar belkı kılo verırım😅 selectra ıkı sene once benı sabah aksam acıllık yaptı ,doktora dedıgımde alakası yok dıyor ama o yaptı bıkıyorum bırakmıstım ozaman

Maalesef öyle panik atak berbat bir şey kayınpederim de tabut gibi o diyor ben öyle düşünmedim de sanki makina yutacakmış gibi bir tipi var 🤭eskiden panik atağım yoktu ne güzel lunaparkta her şeye binebilirdim kardeşim de öyle şimdi öylece saf saf bakıyoruz 🤭kötü bir şey
Ben bırak lunaparkta bırseye bınmeyı kızım sacma sapan makınelere bınıyor asagıda kalbım cıkacak gıbı olıyorum. Mıdem bulanıyor baygınlık hıssı oluyor .gondola bındı mesela resmen havaya kalkıyor yere yapısacak gıbı oluyorlar delırıyorum gıdıp makınayı kapatın cocugu ındırın dıye bas bas bagırıyorum ortalıkta. Sadece son bır ıkı senedır cocukların tırtıl var ona bınıyorum 😅 bitek ona bınebılıyorum cok sevıyorum

Ben de öyle oluyorum neden acaba hangi doktora gideceksin bununla ilgili depresif olmaya başladığım zaman takvime bakıyorum tam adet dönemim bir hafta öncesinden başlıyor yeni çıktı bu böyle bir şey yoktu bende
Özele gidicem canim istanbulda beşiktaşta bir doktor bulmuştum pisikatri oraya gidiyorum
Doktor gittim kas ve boyun fitigi varmiş büssürü ilac ve igne verdi

Evet bugun 3. Yı ıctım dayanıcam mecbur. Yorumları okudum en azından ıstah kestıgını yazmıslar belkı kılo verırım😅 selectra ıkı sene once benı sabah aksam acıllık yaptı ,doktora dedıgımde alakası yok dıyor ama o yaptı bıkıyorum bırakmıstım ozaman
Selectranin iyi geldiği insanlar da var ama bana da hiç iyi gelmedi malesef.Aslinda eski ve güvenilir bir ilaç ama bunyeden bünyeye farkediyor.Senin Tanin ve şikayetlerin neydi tam olarak

Selectranin iyi geldiği insanlar da var ama bana da hiç iyi gelmedi malesef.Aslinda eski ve güvenilir bir ilaç ama bunyeden bünyeye farkediyor.Senin Tanin ve şikayetlerin neydi tam olarak
Takıntılıyım cok tahammulsuz ve streslı depresıf . Bırde dıscıye gıdemıyorum mesela o ıgneyı vurulmak ıstemıyorum korkuyorum.Yada emara gorecek olsam endoskopı bs kucuk saglık sorunlarında bıle onları yaptıramıyorum korkıyorum hepsınden.Hersey var anlıcan .depresyondasın dedı prozac berdı 3. Gunum ama agzım içim resmen yanıyor gıbı su ıcıyorum wc gıdıyorum seker komasına gırmısım gıbı hıssedıyorum

Takıntılıyım cok tahammulsuz ve streslı depresıf . Bırde dıscıye gıdemıyorum mesela o ıgneyı vurulmak ıstemıyorum korkuyorum.Yada emara gorecek olsam endoskopı bs kucuk saglık sorunlarında bıle onları yaptıramıyorum korkıyorum hepsınden.Hersey var anlıcan .depresyondasın dedı prozac berdı 3. Gunum ama agzım içim resmen yanıyor gıbı su ıcıyorum wc gıdıyorum seker komasına gırmısım gıbı hıssedıyorum
Gerçekten çok zor sizi çok iyi anlıyorum.Kac yaşındasiniz çocuk var mı.Bazen neden böyleyim diye o kadar düşünüyorum ki sanki aileme haksızlık gibi geliyor benim böyle olmam

Ben atak gelince kullanıyordum ativan ataklar için tranko anksiyete için bence aradaki farkı öyle gördüm
Ativani yazmıyor tekrar ben ativan çok iyi geldi dedim bitince iki üç gün bak kendine çok kötü olursan gel dedi.Tranko yazdı bunu kullan bittikten sonra dedi.Ativan mucize bı ilaç

X