Pasaklıymışım.

Amazing family

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
2.051
3.399
3 çocuk annesiyim ve ikisi daha küçük biri ilk okula gidiyor. Sabahtan öğlene kadar yerden topladığım oyuncağın haddi hesabı yok. Koridorda bir oyuncak parçası vardı onu almadan geçtim yanından diye bana diyor ki yerde bir şey görsem de üzerinden atlıyormuşum yine de almıyormuşum! Dedim hoşt sen kim köpek beğenmiyorsan tut bir bayan bende keyfime bakayım. Bir iki daha laflandım sinirliyim hala hatırlamıyorum ne dediğimi ama daha da bir şey diyemedi sustu. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum ailem için bunu yapmaktan da gocunmam ama böyle nankörlüklere de hiç gelemem. Haddini bildirmişsiniz uzatılacak bir şey yok ama yerinizde olsam 2 gün bulaşıklara hiç ellemem pasaklıymışım ya ben sen yapıver derim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 279 gün geçti.

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
1.099
1.574
ellemeyeceği tabağa surat asmasını anlayamadım eşinizin. o çalışıyor diye de yaşadığı yerdeki her şeyi siz yapacak değilsiniz.
benim eşimde çalışıyor üstelik çocuğum da yok. ama çoğu şeyi yapmasını bekliyorum çünkü neden yapmasın. ikimiz de bu evde yaşıyoruz
ve ya sabah yapılacak olması da niye rahatsız etmiş onu da anlamadım, kızmakta haklısınız.
keşke robot değil de insan olduğunuzu anlasa.

Kumdan Kale

Dance?
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
1.179
5.465
Yani benim tarzima uymayan şey çalışan hafta sonu dinlenmek isteyen bir adama temizlik yaptirmak. Isteyerek yapan erkek gormedim bu is zorla yapiliyor. Senin yapman gereken isleri yaptigi icin sana laf soylemeyi hakki olarak görüyor. Boyle devam ederse daha çok yüz göz olur bu durum. Erkeklerin yapacağı isten ne olacak. Butun gun evdesin her gun bi isini yap bu kadar zor mu.
Gerçek olmasın bu yorum, gerçek olmasın, gerçek olmasın.
:olamaz: