pekmez içerek kilo alma

dün akşamdan itibaren yatmadan önce bir çay bardağı pekmez içiyorum, gerçekten iştah açıyor mu ya 25 yaşındayım 44 kiloyum boyum 165 amacım 4 kilo almak bıktım zayıflıktan :KK43:

canım, gayet güzel bişeye benziyo..
biz Karadenizdeyiz. burada pekmezin içine kavrulmuş fındık atıyorlar, çay sofralarının vazgeçilmezi. çok lezetli oluyo. demek istediğim bademle de çok güzel olur.

Ya arkadaşlar keçi boynuzu pekmezi falan yazmışsınız ya pancar pekmezi olsa olur mu bi farklılık falan var mı ?

bir arkadasım günde 3 su bardagı pekmez ( yarısı su yarısı pekmez )
içerek 8günde 7kilo alınca bende pekmez içmeye başladım o kadar cok içemiyorum.tiksiniyorum haftada 1 bardak içtim.5kilo aldım
ve aldıgım kilo göbek yapmadı kalçalarıma indi belim yine ince ve bacaklarım kalınlaştı az.bide yüzüme vurdu cok azda cok güzel oldu.
gören herkes direk fark ediyor pekmez içmenizi öneririm ne kadar cok içerseniz ne kadar uzun devam ederseniz o kadar iyi gercekten

ne pekmezi olduğu fark eder mi ben keçi boynuzu pekmezi yiyorum ama bi etkisi olur mu birde pekmez iştahını mı açtı yoksa pekmezin kendisi mi kilo yaptı

Tesadüfen konuya rastladım benim bağışıklık sistemim cokunce doktor 20 günlük rapor yazip her gün pekmez iceceksin dedi 20 günün sonunda 10 kilo aldım pekmezden nefret ediyorum ama iste kilo almak isteynlere faydası olacağına eminim

Uff iğrenç iğrençç!! :KK50::KK50: bende kilo almaya çalışıyorum (maalesef) annem köyden getirtmiş pekmezi günde bi çay bardağı yarısı su yarısı pekmez iç sabahları dedi bi sabah içtim midem bulandı bir daha da içmedim. valla inanır mısınız bahsedirken bile çıkarasım geldi :KK50::KK50: ki ben pekmez tahin çok severim yiyemiyorum artık niye böyle oldu bilmiyorum :KK43:

arkadaşlar ben kayseri de yaşıyorum annem nevşehirde bilirsiniz üzüm diyarıdır nevşehir :) annem her ziyarete geldiginde mutlaka pekmez ve bal getirir en son 5 kılo üzüm pekmezi getirdi bende 2 yıl önce dogum yaptım ve hala toparlayamadım kendimi kansız zayıf bir insanım her gece yatmadan mutlaka su bardagınn yarısına gelecek kadar pekmezin üzerine su ekleyerek içiyorum bunu yaklaşık 1 aydır yapıyorum henüz farklılık yok daha öncede kızımı emzirdigim için içiyordum ozamanda kılomu koruyamadım verdim yani demem o ki kılo yapacak olsa bana yapardı evet saglıklı oldugunu düşünerek en azından dirençli olurum diyerek içiyorum ama kılo yapmıyor bence :KK43: keşke yapsa bu arada her sabah sıcak süte 2yemek kaşıgı bal karıştırıp içiyorum onunda bir faydası olmadı :/

Tesadüfen konuya rastladım benim bağışıklık sistemim cokunce doktor 20 günlük rapor yazip her gün pekmez iceceksin dedi 20 günün sonunda 10 kilo aldım pekmezden nefret ediyorum ama iste kilo almak isteynlere faydası olacağına eminim
20 gün boyunca yiyip içip yatmanın da etkisi olmus olabilir :KK1:

bir arkadasım günde 3 su bardagı pekmez ( yarısı su yarısı pekmez )
içerek 8günde 7kilo alınca bende pekmez içmeye başladım o kadar cok içemiyorum.tiksiniyorum haftada 1 bardak içtim.5kilo aldım
ve aldıgım kilo göbek yapmadı kalçalarıma indi belim yine ince ve bacaklarım kalınlaştı az.bide yüzüme vurdu cok azda cok güzel oldu.
gören herkes direk fark ediyor pekmez içmenizi öneririm ne kadar cok içerseniz ne kadar uzun devam ederseniz o kadar iyi gercekten

Meraba gercekten kilo aldinmi bende zayifim . Kilo almak istiyorum. Bi seferde mi ictin yoksa bir gune yaydinmi

kızlar ben kilo almak için değil kansızlığım olduğu için sabah ve akşam 1 yemek kaşığı pekmez içmeye başlamıştım hem kansızlığım düzeldi hemde kilo aldım
gerçekten faydası oluyor

Gerçekten mi?? Şu an çok sevindim bunu duyduğuma bende de kansızlık ve son zamanlarda çok fazla kilo kaybım var ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım. Önceden içerdim ama ufak su bardağıyla önem vermeden içerdim. Yine başlıyorummm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pekmez mii.nefret ediyorum pekmezden kokusu burnuma geldiginde aninda cikarasim geliyo.sadece pekmez degilde, yarim su bardagi kadar tahin pekmez karisimi ustune de ilik sut eklesem ayni olur mu acaba yani kilo aldirir mi?

Benim de kardesim kilo alamıyoo ne yerse yesin belli etmiyo cocuk 15 gün icinde kilo alması lazım ne yapabilirim yardm edin noluuuuur :KK43:

Evde tahinli pekmez vardi.ve burda bazi arkadaslar pekmezin kilo aldirmadigini tahinin kilo aldirdigini soylemisler. Evde olan tahin pekmeze biraz daha fazla tahin koydum.yarim su bardagi tahin pekmez karisimi,ustune de su koydum.tadi igrencti o ayri konu :KK43:(( ama ben goze almistim ilac gibi icecektim ki bende acayip sivilce yapti ne yapicam ben ya sanirim tahin yagli oldugu icin sivilce yapti.bir fikri olan var miiiiiii???
Bu arada cici bebemi de aldim bugun aksam yatmadan yapicam:))

Ben de bir ay önce pekmeze başlamıştım. Gece uyumadan önce 2-3 tatlı kaşığı yiyip üstüne su içiyordum. O sıralar iştahım kapalıydı hiçbir şey yemek istemiyordum (okuldaki yemekler midemi bulandırdığı için). Pekmez yediğim için zayıflamadım sanırım. Normalde çok kolay zayıflarım. Dün akşam yine başladım, bu sefer 4-5 kaşık yiyeyim :KK9: gün içinde de daha fazla yemeye çalışacağım. İnşallah sağlıklı bir şekilde kilo alacağız. :KK56::KK56:

X