Perhiz Yapmadan Kilo Vermek İçin Bulduğum Numara...

Kımse sanırım yeme alıŞkanlıĞımızı bozamıcak
kaybolduk mu nee
ortalıkta kımse kalmamıŞ
ne dıyelım allah hepımıze saĞlıklı kılolar versın

Bende eskı yeme alıŞkanlıĞım gerı dÖndÜ arkamdan atlı kovalıyor maŞallh, hemencık yıyıp kalkıyorum

çok kolay değil tabi bu biçimi alışganlık haline döndürebilmek ama ben gayret ediyorum . . .

slm kızlar nabersinizzzzzz c.tesi tartıldım da hala 47 kilyoutm bideğişiklik yok sizin naısl gidiyorrakannehir

bende o kadar sabır yok valla
hapur küpür girişirim yemeğe açken
zaten sallana sallana yemek yiyecek kadar vakitte yok bende
o yüzden bu numara bana gelmez :umursamaz:

bende o kadar sabır yok valla
hapur küpür girişirim yemeğe açken
zaten sallana sallana yemek yiyecek kadar vakitte yok bende
o yüzden bu numara bana gelmez :umursamaz:

geçen insanın 1 dk da 10 kaloriden fazla yakamadığını fakat 1 dakikada 200-300 kalori alabildiğini okudum . . .

ben de yavaş yavaş iyice çiğneyerek yenmesi gerekitiğini bildiğim halde maalesef bir türlü bu yöntemi uygulayamıyorum...en fazla 10 dakikada hızlı hızlı yiyerek masadan kalkıyorum...:çok üzgünüm:Fransız kadınlarında zayıf olmasını buna bağlarlar...yaklaşık 1 saatte yerlermiş...

aynen bende :KK43:

İşte inanılmayacak kadar basit sırrım:Yemeklerinizi alıştığınızdan daha ağır bir tempoda yemeğe çalışın.Bunu başarabilmenin yolu da lokmalarınızı uzun uzadıya çiğnemekten geçiyor.Belki de buna inanmıyorsunuz.Başlangıçta bana da öyle geliyordu.Kaybedecek bir şeyim olmadığı için bunu denemeye karar verdim.

Sonuç;İlk haftada üç kilo,daha sonra ki günlerde de 6 kilo verdim.Yani çok kısa bir sürede tam 9 kilo verdim.Tüm erkek ve kadın arkadaşlarım buna benzer etkileyici sonuçlar aldı.Bütün bunlardan sonra sizin de bunu denememeniz için ortada hiç bir neden yok.Üç gün için deneyin,sonra tartılın.Ben son derece hoşnut edici bir süprizle karşılaşacağınıza inanıyorum."

ALINTI

e hadi başlıyorum bir de veriyor muşum
mask sence 2 kg yu ne kadar zamanda verebilirim
hala 36 beden ve 54 kg yumbilmiyorumkismile
ama 52 veya 50 olmak istiyorum yag az oldugu ıcın benımkı daha mı uzun sürer

merhabaa burayı yeni buldum kasım annesiyim 3 aylık bir oğlum var doğum sonrası 64 e düştüm 61le hamile kalmıştım evlendiğimde 49 kiloydum ahh ahh nasıl düştüm u hallere bende önceden çok zayıftım gerçektende çok yavaş yiyordum çocukla nasıl olcak bilmiyorum amaa bende deniycem

kızlar merak ettim bu yöntemi yapıp şu faydasını gören kilo verem var mı acaba? normalde o kadara yavaş yerdim ki işe başladıktan sonra dakikalarla yarışmak zorunda kaldım 10 dk bile sürmüodur öğlen yemeği alıştım artık sürekli hızlı hızlı yiyorummm yaaa :KK43:

X