Perhiz Yapmadan Kilo Vermek İçin Bulduğum Numara...

kızlar merak ettim bu yöntemi yapıp şu faydasını gören kilo verem var mı acaba? normalde o kadara yavaş yerdim ki işe başladıktan sonra dakikalarla yarışmak zorunda kaldım 10 dk bile sürmüodur öğlen yemeği alıştım artık sürekli hızlı hızlı yiyorummm yaaa :KK43:

cnmcm ben yaklaşık 2.5 kg verdim ki benden daha kilolu kimselerde daha dişe dokunur neticeler alınacağına inanıyorum .. ..

ve bunun alışganlık haline getirilmesiylede uzun vadede kilo sorununun kalmayacağını düşünüyorum . . .[/B][/CENTER]

kaplumbaga hızıyla ilerliyorum ama olsun

kızar mrb ben 1 hafta öncesine kadar kilo vermeye karar verdim öle asırı kilolarım yok ama basen ve malum göbek aldı basını gidiodu.evlenmeme5 ay var anca dank etti de kilo vereyim bari dedim.sonra formda ilk defa diyet bölümünü arastırmaya basladım ve kendime inanılmaz kızdım.:eek:klava:biçok seyi bilmeme rağmen nefsimin kurbanı olmus gidiyormusum hep abur cubur. Meyveyi elime aldığım bile yoktu buna rağmen genede 3 yılda 5-6 kilo aldım ama ne gerek vardı zayıflıktan öte sağlıma hiç dikkat etmemişim spor desen hakgetire.Zayıflayıp basarı öykülerini yazanları okuyunca isteğim daha da arttı.Ve biçok yeni bilgi de edindim.suan her besin grubundan almaya dikkat ediyorum bol su içiyorum.yesilcay aldım onu içiyorum ve spor yapıyorum basta zor gelsede nası iyi gelio anlatamam yaptıkca mutu oluo insan.ve bugün bu topiğe girdim ve iyi güzel bütün bunları yapıyorum ama yeterince yavs yemediği farkettim.20dk olayını coğumuz biliyoruz.ama uygulamakta zorluk cekioduk.ama kacısı yok bu artık bi alıskanlık olmalı.istediğim kiloya ulasınca onu korumak ve en önemlisi sağlık için bunu yapmak sart.57.5 basladım 1 hafta oldu daha tartılmadım bir ay sonra tartılcam bakalım 1 ayda ne değşmiş.ama simdiden değişikleri görüyorum.bakalım herkese yavas yemeği ve soru siddetle tavsiye ederim.Bu arada hedef 49

evet cok dogru beraber masada oturdugum zayıf arkadaslarım konusa konusa yavas yavas yiyorlar onlar bitirirken ben sindirmiş oluyorum nerdeyse.. deneyecegim ama bu hayat temposunda biraz da zor aslında..

çok doğru... mesela yemekten herhangı bır sebeple kaltığımda ara vermış oluyorum ve canım tekrar yemek istemıo.
emınım bu birçoğumuzda oluyordur.yanı begın doydugunu hemn algılayamıor.

Bende bu yöntemi çok kez duydum ama uygulamayı yemek yerken unutuyorum açıkcası maalesf bundan sonra parmağıma ip mi bağlasam napsamkaydirigubbakcemile3

evet tamamen doğru bir tespit!kuzenim,ablam,eşi ve oğlu da öyle, ağızlarına aldıkları lokmayı resmen püre yapıp öyle yutuyorlar sanırım, yani okadar çok çiğniyorlar. onlar öyle çiğnerken bana bıkkk geliyor... onlarla beraber yemek yediğimde ben bütün menüyü bitirip tatlıya geçmişken onlar hala ana yemekte oluyorlar ama sonuçta onlar kıl gibiyken ben bildiğiniz kereste modundayım:)

kesinlikle doğrudur..
birde ben becersem
sanki önümde kaçırıyorlar gibi yiyorum

cnmcm ben yaklaşık 2.5 kg verdim ki benden daha kilolu kimselerde daha dişe dokunur neticeler alınacağına inanıyorum .. ..

ve bunun alışganlık haline getirilmesiylede uzun vadede kilo sorununun kalmayacağını düşünüyorum . . .[/B][/CENTER]

arkadaşım ne kadar zamanda 2,5kg verdin?
ben de yarın lahana çorbası diyetine başlayacaktım, acaba bunu mu denesem?:uhm:

cnm sabun arkdşm sanırım 1 hftadan biraz fazla sürede verdi 2,5 kiloyu. ben de vermştm ama geri aldım yine. yaşam tarzı olması lazım,yoksa biraz yapıp bırakınca geri gelio kilolar.

kızlar bu yeni nesil için pek mümkün değil,bende dahil,malum okullarda ders saatlerini artırıp tenefüs saatlerini kısaltıyolar,kantine iniyosun bir ton sıra,kaldı 2 dk ee ne ara yemek yicen,kompleksli hocalar sınıfa yemekle girmene yada sınıfta yemek yemene de izin vermiyor zaten,dakikalar içinde tıkınıyosun bi bakmışsın alışmışsın yangından mal kaçırır,kıtlıktan çıkmış gibi yemek yiyorsun.

ama alışıcaz artık yavaş yemeye napalım.allahtan okul bittide rahatladım o konuda

evet bu konuya katılıyorum.benim dedem 100 küsür yaşıda vefat etmişti ve kendimi bildim bileli 60\70 kilo civarında idi kilosu...
ama beim dedem bir lokmayı tam 28 kere çiğnerdi ve bizede öyle yapmamızı söylerdi
hatta herkese derdi
benim babanemde onu dinlerdi ve inanın babaannem de hala sağ
97 yaşında üstelik hem çok sağlıklı hem de çok dinç vede hiç bir zaman kilolo bir kadın olmadı ...

uygulamıştım bi ara,gayet de güzel veriliyo kilo amaa sonra bıraktım.hemen almadım kiloları ama mesele yaşam tarzı haline getirmek..tekrar başlamayı düşünüyorum

Çok daoğru bir tespit ama uygulayabilene.işyerinde yapamıyorum evde de çocukla uğraşmaktan yoruluyorum derken doğum sonu hiçbirşey değişmedi....:sinifsinif:

slm kızlar uzun bir aradan sonra tekrar geldim baya bir salmıştım kendimi yahu ama bu yöntemle verdiğim kiloyu geri almışta değilim :)3 kilo vermiştim hala aynıyım şimdi tekrardan dikkat etmeye başladım..şuan biraz rahatsızım..düzelince spora da başlayacağım tek derdim sıkılaşmak opuyorumnanaktan
herkese kolay gelsin canlar alkisalkisalkis

X