PGT yöntemiyle Tüp Bebek tedavisi için doktor ve merkez önerileri

Hiç bir merak ettiğimiz cevap bulmuyor ki kim ne derse yapıyoruz ama hep bı kafamızda soru isareti
Bahceci İspanya:ya gonderiyor, daha once orada tedaci olmus bir arkadasimdan onu biliyorum ama Memoriali bilmiyorum 🤷 Cuma gunu ongorumem var, ogrenip sana da haber veriyim o zamana kadar cevap gelmezse 💛

Bahceci İspanya:ya gonderiyor, daha once orada tedaci olmus bir arkadasimdan onu biliyorum ama Memoriali bilmiyorum 🤷 Cuma gunu ongorumem var, ogrenip sana da haber veriyim o zamana kadar cevap gelmezse 💛
Memorialdanmi aldın on görüşme evet bahçeci İspanya'ya diye biliyorum bende ben yarın karar vereceğim ngs gitsin gitmesin diye çok sağol canim

Memorialdanmi aldın on görüşme evet bahçeci İspanya'ya diye biliyorum bende ben yarın karar vereceğim ngs gitsin gitmesin diye çok sağol canim
Arkadaşınız gönderdiği embriyo sağlıklı geldimi

Arkadaşınız gönderdiği embriyo sağlıklı geldimi
Evet ben once bi Memorialle gorusecegim, icime sinmeyen bir sey olursa diger secenekleri degerlendirmeyi dusunuyorum. Semra hanim ve ekibi simdilik onceligim🙌

Arkadasim pek cok kez tedavi oldu, acibadem ve bahcecide, embriyo saglikli gelip transferi de gerceklesiyor ama malesef tutunamadi simdiye kadar.

Evet ben once bi Memorialle gorusecegim, icime sinmeyen bir sey olursa diger secenekleri degerlendirmeyi dusunuyorum. Semra hanim ve ekibi simdilik onceligim🙌

Arkadasim pek cok kez tedavi oldu, acibadem ve bahcecide, embriyo saglikli gelip transferi de gerceklesiyor ama malesef tutunamadi simdiye kadar.
Rabbim yardımcısı olsun cokzor herşeyi yapipta yinede negatif olması inşallah en kısa sürede nasip olur.cd56 testini ne varmış o falan yapıldımiki arkadaşina serum falan varmış bahcecide

Merhaba canım bende fulya bahcecide mustecep kavrut ta yaptırdım tüp bebegimi. Dusuklerim olduğu için pgt işlemi yapılması gerektiğini soylemislerdi. 3 embriyo yolladık. 2 tanesi sağlam geldi. Biri oğlum 2.5 yaşında. Şimdi 2.ci embriyomu transfer ettiler hamileyim çok şükür. Rabbim sizlerede nasip etsin. Ben mustecep kavruttan çok memnunum. Şuan bahçeci tüp bebek merkezinde değil aama hemen yakınlarında. Fulya acedemy de. Görüşmeniz tavsiye ederim. ATV habere de çıkmıştı. Ben bu doktoru apartmandan arkadaşımdan duydum o da tüp bebek yaptırmıştı oğlu şimdi 5 yaşında. Benden sonra bı kisiyidl daha gönderdim o da doğurdu 🙈

Ben memorial da yaptırdım transferine az kaldı Semra hanımla 10 yıl önce tanıstık. İlk deneme de bir kızım oldu. Sonrasında ki tedavide bir düşük oldu o yüzden pgt yaptık 3-4gün içinde transfer olucam ama gözün kapalı güvenebilirsin..
Merhaba transferiniz oldumu merak ettim nasil gecti umarim hersey yolundadir🙏🏻

Hadi bakalim az kalmis hayirlisi olsun .. benimde dogal siklustu.. catlatma ignesi kullandin herhalde ozaman dun baska hangi ilaclar verdiler?
Canım 5 gün bir ilaç verdiler femara. Sonra cuma akşamı çatlama iğnesi yaptım. Devamında da iki ilac verdiler 4 gün kullanıncam rulid ve prednol. Ve progesteron verdi. Heyecanla bekliyorum..

Canım 5 gün bir ilaç verdiler femara. Sonra cuma akşamı çatlama iğnesi yaptım. Devamında da iki ilac verdiler 4 gün kullanıncam rulid ve prednol. Ve progesteron verdi. Heyecanla bekliyorum..

Aynisi bendede vardi.. ilk once catlatma ignesi sonra climara band (ostrojen) rahim duvarim biraz inceymis.. sonra rulidle le prednol (igrenc tadi var:olamaz:) 4 gun boyunca ve dedigin gibi progesteron vaginal tablet suan jel kullaniyorum crinone jel lutinus a gecicem hayirlisi olsun memorialdemi olacak transferin canim?

Yok hastalık taşıyıcısı değiliz sadece heterezigot çıktı kan pihtilasmasi sanırsam yaşım 30 doktor niye istedi anlamadım kendini garantiye almak icinmi
Yakin arkadasimda da cikti kan pihtilasmasi 29 yasinda 5 tane dusugu oldu tup bebekle ikiz annesi oldu sen hamileligin 12.ci haftasi boyunca igne vurulman gerekiyor zannedersem hakkinda hayirlisi olsun canim❤️

Aynisi bendede vardi.. ilk once catlatma ignesi sonra climara band (ostrojen) rahim duvarim biraz inceymis.. sonra rulidle le prednol (igrenc tadi var:olamaz:) 4 gun boyunca ve dedigin gibi progesteron vaginal tablet suan jel kullaniyorum crinone jel lutinus a gecicem hayirlisi olsun memorialdemi olacak transferin canim?
Hepimiz için hayırlısı. Evet ben başka merkez düşünemiyorum.. Memorial de 3 deneme de 2 si pozitif

X