Gelin İç Giyim pijama takımı marka önerileri?

misss_girl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
2.112
728
mrb arkadaşlar seneye düğünüm olacak inşallah pijama takımlarımı yenilemek istiyorum hep... güzel modelleri olan önerebileceğiniz pijama gecelik takım markalarını yazabilrimisiniz rica etsem? benim bildiklerim id la senza kompedan loya mağazalarnın pijamaları başka neler olabilir acaba

mrb arkadaşlar seneye düğünüm olacak inşallah pijama takımlarımı yenilemek istiyorum hep... güzel modelleri olan önerebileceğiniz pijama gecelik takım markalarını yazabilrimisiniz rica etsem? benim bildiklerim id la senza kompedan loya mağazalarnın pijamaları başka neler olabilir acaba
Ben dagiden şaşmam yıllardır. Tavsiye ederim.

Senfoni pijama takimin var ben ondan biktim o benden bikmadi sarkma kisalma cekme vb aala olmadi mutkaka oneririm

dagide fazla seçenek olmuyr ama:KK43:
Nasıl olmuyor yaw, küçük mağazaya gitmişsinizdir. Bi de sümerbanktan aldığım bir pijamam var rahat 7-8 sene olmuştur rengi bile solmadı daha. Kalite mi seçenek mi önemli sizin için aslında mesele o.

Loyadan aldığım hiç bir pijamayı bir kereden fazla giyemedim. Bacaklar uzun ilk yıkamada kapri oluyorlar bana :KK48:

Nasıl olmuyor yaw, küçük mağazaya gitmişsinizdir. Bi de sümerbanktan aldığım bir pijamam var rahat 7-8 sene olmuştur rengi bile solmadı daha. Kalite mi seçenek mi önemli sizin için aslında mesele o.

Loyadan aldığım hiç bir pijamayı bir kereden fazla giyemedim. Bacaklar uzun ilk yıkamada kapri oluyorlar bana :KK48:
bilmiyorum dediğiniz gibi belkide küçük mağazadır

Nbb'nin pijamalarini ve geceliklerini tavsiye edebilirim. Sulalem iç giyimci ordan biliyorum :) çok değişikvr hakikaten kaliteli modelleri var.. ben hep nbb kullanirim.

canim konun yanlis yerde sanirim.:KK17:
buyuk ihtimalle tasinacaktir bu konuyla ilgili yerler var... daha faydali olur hem

X