Çocuk Hastalıkları pişik için öneriler

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
kızlar bence en iyisi arkadaşlarında söylediği gibi zeytinyağı ama zeytinyağını pişik olmasın diye sürüyorsun pişik olduktan sonra çok bi yararı yok. ilk olarak pişik olan bebeği her kakasını yaptıktan sonra mutlaka su ve kendi sabunuyla yıkayın. sonra da ben hametan kullanmıştım çok iyi geldi. bu pişiği 1 günde geçiriyor sonrasındada su pamuk ve zeytinyağı sürün bi daha da pişik olmaz.

3,5 aylık kızım daha hiç pişik olmadı maşallah. uni baby nin parfümsüz ıslak havlusunu ve her açışta bepantane plus kullandım.hafif bi kızarıklık gördümmü hematen sürdüm.

arkadaşlar pişikle başınız beladaysa kesin bir çözüm sunayım size doktorumuz verdi travazol diye bir krem beni bebeğimde çok işe yaradı sür yarım saat sonra pişikten eser kalmamış muhteşem bir krem deneyin derim

canım ya travazol benim bildigim vajinal mantar kremi.doktorum geçenlerde verdi.hala kullanıyorum.yanlışın olmasın?:eek:lmaz::kedi:

kızlar benim oğlum diş çıkarıyo ondan dolayıda ishal oldu ve ishali pişik yaptı.her alt değiştirmemiz kabus çok canı yanıyo bütün kremleri denedim çare yok ne yapabilirim birde zeytinyağını deneyeyim inş ii gelir

ben,im oğlumda pişik oldu ya hatta böyle ufak su toplamış gibi kızarıklar var ama çok az hameten sürdüm işallah yi gelir buarada sağlık ocağının druna da gösterdim oda hamete birde başka krem yazdı bakalım hameten geçirmesse öbürünü denicem

X