PMS siniri

seni çok çok iyi anlıyorum. senelerce çektim ve maalesef sakince atlatmanın yolunu bir türlü bulamadım.
sen bir şeyler bulursan bize de haber et bari :/

not: diğer arkadaşın dediği gibi hamilelikte bu sinir x5

pms yaşıyorum ben de 2 gündür kocama dünyayı dar ettim
evening primrose oil diyorlar
regl öncesi düzenli kullanımda etki ediyomuş.
yarın alıcam bakalım

Hayatımdan bezdirdi beni bu pms denen illet. Doğumdan önce tamam vardı ama regl sancısı daha fazlaydı. Gebeliğimde hiç kusmadım ama kocama Kızıp Kızıp sinirden ve ağlamaktan kustuğumu biliyorum o kadar şiddetli bende. Birde lohusalığımda depresyona girdim ki kendimi öldürmeyi bile düşündüm.(bunda braz eşimin öküz davranışlarının etkisinde yadsınamaz) neyse şimdi bu pms bende tam bir hafta sürüyor bu alınganlık öfkeyi kontrol edememe......vb artık hayat kalitem düşüyor birde salağa bağlama durumum var ki işimde bir hata yapacağımdiye korkuyorum. Emzirmeyi bırakır bırakmaz destek alacsğım bu iş böyle olmaz.

Ne kdar bi kadin olsamda; Bence bu PMS tamamen bahanedir.
Kadinlarin ardina saklandigi bi bahane.

seni çok çok iyi anlıyorum. senelerce çektim ve maalesef sakince atlatmanın yolunu bir türlü bulamadım.
sen bir şeyler bulursan bize de haber et bari :/

not: diğer arkadaşın dediği gibi hamilelikte bu sinir x5

Iyice korktum hamilelikten simdi :) Arkadaslarin dedigi gibi 1 hafta onceden melisa cayimi icmeye baslayacagim. O kadar gunu gunune de degil gerci artik tutturmaya calisacagiz. Bir etkisini gorursem haberdar ederim sizi de.

pms yaşıyorum ben de 2 gündür kocama dünyayı dar ettim
evening primrose oil diyorlar
regl öncesi düzenli kullanımda etki ediyomuş.
yarın alıcam bakalım

Nasil bir kullanimi var ki acaba? Sonuclari paylasabilirseniz sevinirim.

Of yapmayin ya :/ Cok gecmis olsun size ve evet, destek almaliymissiniz gibi gorunuyor durum. Umarim esinizle de araniz duzelir, huzur bulursunuz.

Ne kdar bi kadin olsamda; Bence bu PMS tamamen bahanedir.
Kadinlarin ardina saklandigi bi bahane.

Neden boyle dusundugunuzu anlayabiliyorum ve her kadinin ayni siddette bir regl oncesi donem gecirmediginin farkindayim. Ama PMS dedigimiz sey zaten regl oncesi sendrom oluyor, donem degil. Tipta yeri var bunun ve doktorlar
tedavi amacla yaklasiyorlar. Vucuduma sikca ilac girdigi icin uzunca bir sure artik bu tarz seylerden uzak kalmaya calisiyorum olabildigince, ondan bir doktora gidip de ugrasmak istemiyorum acikcasi. Bitkisel cozum arayisindayim. Semptomlari tek tek tedavi etmeye calisiyorum ve sinir uzerinde de calisiyorum. Eger siz de bunlari yasayip esiri olmuyorsaniz gercekten sevinirim sizin adiniza, keske ben de oyle olabilseydim...

bende geçen gün buna benzer bi olay yaşadım boş yere sinirlendim

Ama işte kötü olacak derseniz gerilirseniz olur

Hamileliğinin başında amirim doğum iznine gitti
Kendi işimi ve onun daha önce hiç yapmadığım işlerini de yaptım vs

Mesleğim stresli zaten

Gece uyku sıkıntısı da yürüme güçlüğü vs gibi fiziksel sıkıntım da olmadı

Zira hiçççç hamileliğini düşünmedim kendi yoğunluğum içinde kıvrandım kendimi strese sokmadım

Kurmayın kötü olacak diye düşünmeyin hayırlı doğumlar

Sıkmayın canınızı bir de haklıyken edin kavganızı

Sizin ne zaman gideceğimiz belli ise annesi nerede

neden zamanında gelmiyor

Telefon yok mu

Anne veda edilirken çantaları arabaya koymuşlar diye mi düşünecekmiş sanki

Ben senin yerinde olsam çemkirirdim sevgiliye yani bunun pms ile ilgisi yok

İnşallah, sağolun dediğiniz gibi sizinki gibi benim de işim stresli ve tahmin ettiğim gibi değilim karnımı görmesem hamile olduğumu unutuyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…