psikolojim bozuluyor lütfen yardım edin

naneli_limon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
796
90
Ben son zamanlarda çok duygusallaştım. 1yaşında bebeğim var herhalde ondan. Televizyondaki haberler beni kahrediyor. Şu 1yaşındaki ahmet nedim bebeğin vapur iskelesinde suya düşüp 20dakika sonra çıkarılabilmesi beni kahretti. O gü bugündür aklıma geldikçe ağlıyorum. Dün havuzdaydım ve ben bile azıcık suyun altında fazla yüzsem çok kötü oluyorum o çocuk tam 20 dakika suyun altında kalmış. Havuzda üzüntümden ağladım daha fazla durmadan çıktım. Allahım evlatlarımızı korusun. Bebekler ve çocuklara çok üzülüyorum. Ne yapabilirim yardım edin daha fazla üzülmek istemiyorum

Aynen bende perişanım tecavüz edilip öldürülenleri görünce devlete falan çok kinleniyorum isyankar olup günaha girmekten çok korkuyorum.neden adalet yok,neden parçalamıyorlar da besliyorlar o canileri

haber okumuyorum
televızyondan haber ızlemıyorum
bende aglıyorum anne olduktan sonra butun bunyem duygularım hormonlarım organlarım bırbırıne karıstı o an aglamakla kalmıyorum gercekten cok uzuluyorum

Çocuklarımıza uzanan elleri kıracak bir hükümet istiyorum.offf ya lanet olsun yine kötü oldum

Hukumetmı dedı gıtte oldur cıcugu dıye vıcdanı olan ınsan yapmaz. Boyle bırseyı benımde var ıkı evladım gordukce fena oluyorum ızlemıyorum bıryerlerı kanasa canları acısa bende aglıyorum rabbım hayırlı ınsanlarla karsılastırsın sızde seyretmeyın boyle haberler malesef sonu gelmıyo bu olayların

benimde icim gidiyor cocuklara
gecen haberde gordum
kucuk cocugu videoya aliyo halasi
diyo annen nereye vurdu
garibimde güluyo,diyo buraya vurdu buraya vurdu..
o cocugu anneye teslim ediyorlar
ve o pislik.o cocugu doveee dovee olduruyo...
artik yok o cocuk..
burada bir arkadasin profilinde yaziyo
dunyada cok kotu seyler oluyo ,allah in neden izin verdigini anlamiyorum diye..
yavas yavas inancimi kaybediyorum.

Hukumetmı dedı gıtte oldur cıcugu dıye vıcdanı olan ınsan yapmaz. Boyle bırseyı benımde var ıkı evladım gordukce fena oluyorum ızlemıyorum bıryerlerı kanasa canları acısa bende aglıyorum rabbım hayırlı ınsanlarla karsılastırsın sızde seyretmeyın boyle haberler malesef sonu gelmıyo bu olayların

Polemik konusu çıkarmayın benim üzüntümden. İşlerine gelen konuda bir gece de yasa çıkarıyorlar. Ama iş bu pisliklere gelince adalet falan yok.hergün hırsızlar kapımızı zorluyor,balkonumuza giriyor, geçen burda birini evde kesip bileziğini aldılar canımız malımız kime emanet . Hırsızı aynı gün veya 2 ay sonra bırakıyorlar onlar da korkusuzca tekrar ediyor. Canınız yansaydı eminim böyle konuşamazsınız.rabbim de göstermesin ben korkudan ışıkları yakıp yatıyorum eşim şehir dışına oluyor genelde tüfek almak zorunda kaldım.panik atak belirtileri başladı ya oğlumun başına da böyle şeyler gelirse diye artık hayattan zevk almaz oldum siz neyin derdindesiniz.

Çok korkuyorum masumlara el uzatmasınlar artık. Katledilecek o kadar rezil varken ne istiyorsunuz bu yavrulardan zalimler için yaşasın cehennem

Aynı şekil de bende öyleyim . Merhamet çok önemli işte..

Artık haber izlemiyorum çünkü her haber de hüngür hüngür ağlıyorum .Sonra uyuyamıyorum . Allahım evlat acısı çektirmesin çekenlerede sabır versin inşallah . :KK43:

benimde icim gidiyor cocuklara
gecen haberde gordum
kucuk cocugu videoya aliyo halasi
diyo annen nereye vurdu
garibimde güluyo,diyo buraya vurdu buraya vurdu..
o cocugu anneye teslim ediyorlar
ve o pislik.o cocugu doveee dovee olduruyo...
artik yok o cocuk..
burada bir arkadasin profilinde yaziyo
dunyada cok kotu seyler oluyo ,allah in neden izin verdigini anlamiyorum diye..
yavas yavas inancimi kaybediyorum.

Allah korusun şeytana uymayalım. Biz aciz aklımızla Rabb'imizi n hikmetlerini sorgulayMayız . Benim de kafamı çok kurcalıyor fakat tövbe ediyorum. Bu dünya artık yaşanılası bir yer değil

Allah korusun şeytana uymayalım. Biz aciz aklımızla Rabb'imizi n hikmetlerini sorgulayMayız . Benim de kafamı çok kurcalıyor fakat tövbe ediyorum. Bu dünya artık yaşanılası bir yer değil

haklisin ama elimde deyil
bu kadar cani nasil oluyor insanlar
her gece tek duam Allah ima
bu canileri cennetine sokmasin hic bir zaman,hicccc bir zamannn!!!!

haklisin ama elimde deyil
bu kadar cani nasil oluyor insanlar
her gece tek duam Allah ima
bu canileri cennetine sokmasin hic bir zaman,hicccc bir zamannn!!!!

Âmin âmin âmin benimde tek dileyim temiz bir vicdanla bu dünyadan göçmek Rabbim evlatlarımızın ve mazlumların acısını yaşatmasın bizlere sevgiler

haber okumuyorum
televızyondan haber ızlemıyorum
bende aglıyorum anne olduktan sonra butun bunyem duygularım hormonlarım organlarım bırbırıne karıstı o an aglamakla kalmıyorum gercekten cok uzuluyorum

Kırklareli deki öldürülen çocuk vakasında sabah 5 e kadar uyumadım kafamın içi uyuştu resmen hastalandım durup durup ağladım canlarım kim bilir ne acılarla öldüler düşündükçe deliresim geliyor. Hayatta bir karıncanın üstüne basmadım ama böyle birini bana verseler canavar olur parçalarım

Madem herkes istiyor ki katiller caniler tecavuzculer idam edilsin diye. O zaman niye birileri çıkıp da hayır diyor. Inanin devlette çok istiyordur idam cezasını getirmeyi ve insallah gelir de insallah..
Ben de çok yakın arkadaşımın başindan geçen olayi anlatayim. Arkadaşım Merve'nin amcasınin kızı biri kız biri erkek Olmak üzere iki evladıni alıp ablasının yeni evini görmeye gidiyor. Ablasının evi villa. Erkek çocuklar bahçede otururken sarışın mavi gözlü dünya Tatlısı kız çocuğu balkondan bakıyor ve 'abi, yanına geliyorum' diyerek kendini aşşaği atıyor. İlk önce kalkıyor ve ay karnım diyip vefat ediyor. Ahh, ben bunu duyduktan sonra nefesim kesildi ve arkasından daha da kötü bir olayı duydum ki bu ölen yavrucağin bir abisi de karşıdan karşiya geçerken araba çarpması sonucu hayatıni kaybetmiş. Allahim o anne babaya sabır versin. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın. Her gün kahroluyordum bu aciyla. Evime tv almadim sirf yüreği yanan anneleri görmeyeyim diye.. kendiliğinden ölen neyse de bi de ş...in teki gelip senin en kıymetlini alıyor ya senden işte en çok da o koyuyor insana. Allah iki dünyada da gün yüzü göstermesin o ş...lere inşallah... selametle. .

Polemik konusu çıkarmayın benim üzüntümden. İşlerine gelen konuda bir gece de yasa çıkarıyorlar. Ama iş bu pisliklere gelince adalet falan yok.hergün hırsızlar kapımızı zorluyor,balkonumuza giriyor, geçen burda birini evde kesip bileziğini aldılar canımız malımız kime emanet . Hırsızı aynı gün veya 2 ay sonra bırakıyorlar onlar da korkusuzca tekrar ediyor. Canınız yansaydı eminim böyle konuşamazsınız.rabbim de göstermesin ben korkudan ışıkları yakıp yatıyorum eşim şehir dışına oluyor genelde tüfek almak zorunda kaldım.panik atak belirtileri başladı ya oğlumun başına da böyle şeyler gelirse diye artık hayattan zevk almaz oldum siz neyin derdindesiniz.

Polemık cıkartma derdınde degılım bırseyı anlamam ıcın ılla canımın yanması gerekmıyor empatı kuranılıyorum sukurde ama ınsanların vıcdanı yoksa kımse bırsey yapamaz caydırıcı seyler yapmak gerekır elbet ama Amerıkada avrupada bu tarz seyler yasanıyor elbet Rabbım kımseye gostermesın ben haberlerı seyrederken aglıyorum yuregım dayanmıyo umarım sızın canınız yanmaz kımsenın canı yanmaz ama yok hukumet gıtsın bılmem ne degınce sızın derdınız baska oluyo malesef yanı oyle goruyo ,

Aynı beni anlatmışsınız bir an bu konuyu benmî açtım dedim
Günlerce hatta aylarca aklımdan çıkmıyor

Polemık cıkartma derdınde degılım bırseyı anlamam ıcın ılla canımın yanması gerekmıyor empatı kuranılıyorum sukurde ama ınsanların vıcdanı yoksa kımse bırsey yapamaz caydırıcı seyler yapmak gerekır elbet ama Amerıkada avrupada bu tarz seyler yasanıyor elbet Rabbım kımseye gostermesın ben haberlerı seyrederken aglıyorum yuregım dayanmıyo umarım sızın canınız yanmaz kımsenın canı yanmaz ama yok hukumet gıtsın bılmem ne degınce sızın derdınız baska oluyo malesef yanı oyle goruyo ,

Ben hükümet gitsin mi dedim?devtetin başında hangi siyasi parti olursa olsun aynı şeyi söylerim. Ben hiçbir partiye sempati ya da düşmanlık beslemiyorum, burda anlaşalım. Gelelim ceza konusuna bakın amerika falan demişsiniz, ordakilerin g......tü yemez fazla raslanmaz idam var çünkü, arabistanda bir çocuk tecavüzcüsüne ne ceza verdiklerini Youtube den izleyin. Bize gelince biz Avrupa birliğine yaranmak için hiç bir halt edemeyiz. Anlatabildimmi derdimi

Aynen bende perişanım tecavüz edilip öldürülenleri görünce devlete falan çok kinleniyorum isyankar olup günaha girmekten çok korkuyorum.neden adalet yok,neden parçalamıyorlar da besliyorlar o canileri

al bendende o kadar.
böyle suclarin cezası idam olsun.

peki pamir bebeğe ne dersiniz.
bende o cocugu unutamiyorum.

Allah ailesine sabır versin.

vapur iskelesindeki çocuğun düşmesi maalesef annenin suçu..hem bağlama hemde kaldır arabayı iskeleden...bu kadar sorumsuzluk olmaz yaaa..ilk önce anneye ceza verilmeli...yavrucak bilinçsiz annenin yüzünden düştü..ben bırakın vapuru..bebek arabası kemerini..ikinci bir kemer kullanıyordum..emin olabilmek için..bizim evimizde her zaman çocuklar büyüyene kadar kapı her zaman zincirli idi...

X