Reddettim ama pişmanım.Çözüm önerisi olan?

Ortalık karıştı ya da benim beynim yandı.. Anlamadım neyin fikir alması, niye bizdenmiş gibi yazmak? Cinsiyetini doğru yazıp olayı normal haliyle anlatsan yine karşı cins olarak fikirlerini kimse esirgemezdi sanırım...
ilginçtir bugün aynısını yazmak için erkek olarak açtığım hesap 2 dk sonra direkt olarak banlandı o yüzden siz misiniz beni banlayan diyerekten böyle yaptım . saygılar

Ay ya benim eşim de 2. Kez teklif etmişti.hatta ilkten sonra küsmüştü hiç konuşmamıştı.aramız cok iyi cok samimiydik.ne iyi arkadasız diyordum.duyunca cok sasırdim.inanamadım.hiç o gözle bakmamıştım ben ona.amacı farklıymış meger :)) ama sonra ısrar etti kendi normal arkadaş gibi ama artık iltifatlarını arttırarak begenisini hissettirerek konuşmaya başladı benim de hosuma gitti sizin gibi.araya arkadaşlar girdi falan...2 3 ay sonra konuşmalar mesajlaşmalar...martta 13 yıl olacak.

Ortak arkadaşa çıtlatın.aslında hoş cocuk diye

bu arada bu bahsettiğim şahsa gidip nasıl konuşmalıyım sizce ? direkt olarak karşısına çıkmak kötü bir fikir mi?
ortak nokta yok maalesef . saygılar

yan bölümden kasıt aynı binalarda eğitimin verildiği farklı bölümler idi misal edebiyat ve biyoloji
Universitede okuyan kimse bu terimi kullanmaz. Farkli bolum der. Yan bolum demez. Yan bolum yok cunku yan dal desen neyse.
Neyse bu senin icin bir geyikti anladigim kadariyla ama kac kisinin de vaktini aldin. Hem de erkek uyenin yasak oldugunu bile bile. Duruslukten bahseden su hikayen icin cok ironik...

Erkek oldugunuz için engellenmeniz, bu kadar kadinin bulunduğu bir sitede gayet normal.Başka bir yol deneyebilirdiniz yine de, bilemiyorum..

Bence bir daha gelmeyebilir, ben olsam reddedilince bir daha denemem şahsen.

Siz adım atın o yüzden. "Başta şaşırdım, ama sizi sorup soruşturdum, sizinle görüşmek isterim" vs diyin bence kabul eder.

Universitede okuyan kimse bu terimi kullanmaz. Farkli bolum der. Yan bolum demez. Yan bolum yok cunku yan dal desen neyse.
Neyse bu senin icin bir geyikti anladigim kadariyla ama kac kisinin de vaktini aldin. Hem de erkek uyenin yasak oldugunu bile bile. Duruslukten bahseden su hikayen icin cok ironik...
sana ösys sıralamamı gösterirsem muhtemelen bu dediklerin için güldüğümü tahmin etmen zor olmaz ama her ne ise
ayrıca süteye üye olurken cinsiyet seçiminde erkek seçeneği de mevcut ; bu dediklerinle uyuşmuyor bu durum
engellemek için mi üyelik açtırıyor bu site?

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler ama birşey itiraf etmem gerekiyor
ben aslında bu senaryodaki erkeğim
olaya dair karşı cinse ait farklı bakış açılarını okumak istedim
aslında henüz açılmadım ama açıldığımda olacaklar bunlar diye düsünüyorum
normalde bu kadar farklı kadından bu kadar çeşitli bakış açısı almam mümkün değildi ve
kötü niyetim yoktu alay etmek vs gibi o yüzden kızmayın lütfen herkese mutlu bir hayat diliyorum saygılar

Allah Allah bu olasılıkları nasıl düşündün.once reddedicek sonra ısrar beklicek.kızın böyle düşünüceğini nereden çıkardın..neyse eğer biraz umudun varsa git konuş.birazda ısrar edebilirsin ama ayarını kaçırmadan .

Erkek oldugunuz için engellenmeniz, bu kadar kadinin bulunduğu bir sitede gayet normal.Başka bir yol deneyebilirdiniz yine de, bilemiyorum..
siteye üye olurken cinsiyet seçiminde erkek seçeneği de mevcut
engellemek için mi üyelik açtırıyor bu site?

Konu erkek üyeye kaydı demek, peki güzellik betimlemeniz aynı mı,kadın mı çirkin kalıyor yanınızda yani?Çok ilginç bir betimleme eğer böyleyse...
Konuşmak niye bu kadar zor geliyor anlamadım,net olun düz olun başka zaman kadınlar dallı budaklı diye sorun çıkarırsınız...
Gidip benimle çıkar mısınız diyecek haliniz yok herhalde,gidin bir yerlerde vakit geçirmeyi teklif edin

bu arada bu bahsettiğim şahsa gidip nasıl konuşmalıyım sizce ? direkt olarak karşısına çıkmak kötü bir fikir mi?
ortak nokta yok maalesef . saygılar

Bir yakınımızda böyle bir durum yaşamıştı .erkek olan kıza mektupla açılmıştı sonuç...mutlu son.

Gördükçe ısınıyor musun halinden tavrından yoksa makul görüşebiliriz gibi mi düşünüyorsun ona göre cevabım değişir

Sevgilisi olanlar dindar değil miymiş? Araştırıp soruşturunca çocuğun varlıklı olduğunu öğrendin kesin ondan fikrin değişti bahahsgsja resti çekmeden evvvel çay içseydiniz bari, o kadar tanışmaya gelmiş çocuk. Peşin’den koşmayınca kıymete binmiş olabilir. Tabağını bitirmezsen böyle arkandan ağlar işte.
Düpedüz kezbanlık düpedüz kamillik.

Konu erkek üyeye kaydı demek, peki güzellik betimlemeniz aynı mı,kadın mı çirkin kalıyor yanınızda yani?Çok ilginç bir betimleme eğer böyleyse...
Konuşmak niye bu kadar zor geliyor anlamadım,net olun düz olun başka zaman kadınlar dallı budaklı diye sorun çıkarırsınız...
Gidip benimle çıkar mısınız diyecek haliniz yok herhalde,gidin bir yerlerde vakit geçirmeyi teklif edin
ben bence 6 yım konuşmak istediğim kız bence 9 falan da değil 900000 ama hadi 9 diyelim
arkadaşlardan duyduğum ; "kimse çat diye karşısına çıkan insana olumlu yanıt vermez ."

Sevgilisi olanlar dindar değil miymiş? Araştırıp soruşturunca çocuğun varlıklı olduğunu öğrendin kesin ondan fikrin değişti bahahsgsja resti çekmeden evvvel çay içseydiniz bari, o kadar tanışmaya gelmiş çocuk. Peşin’den koşmayınca kıymete binmiş olabilir. Tabağını bitirmezsen böyle arkandan ağlar işte.
Düpedüz kezbanlık düpedüz kamillik.
yazdıklarınız umurumda değil olayı kaçırmışsınız, yalnızca "Kamil" Allah'ın bir sıfatıdır hakaretmiş gibi kullanmamanızı tavsiye ederim

X