Reddettim ama pişmanım.Çözüm önerisi olan?

ben bence 6 yım konuşmak istediğim kız bence 9 falan da değil 900000 ama hadi 9 diyelim
arkadaşlardan duyduğum ; "kimse çat diye karşısına çıkan insana olumlu yanıt vermez ."
Erkek olsun kadın olsun ''çok güzel bana bakmaz ki'' düşüncesi beni çok rahatsız ediyor.Objektif olarak hakikaten çok güzel bir kız olabilir,doğrudur ama bu düşünceyle başlarsanız sadece fazla tedirgin olup heyecanlanırsınız. Ayrıca bir kadının etkilendiği tek şey dış görünüşünüz değil bunu lütfen anlayın mesela aptal bir erkekle yapamazdım eminim burada birçok arkadaşım da benim gibi düşünür bu yüzden entellektüel olmanız da büyük bir etkendir.Çat diye çıkıp hadi şuraya gidelim demeyin zaten,bilgi sahibi olun herhangi bir zevki hakkında ve oraya davet ederek konuşmak istediğinizi belirtin.
Bu benim fikrim,net olunması hoşuma giderdi.Erkek üyenin yasak olduğunu bile bile buraya yazıyorsunuz ben de yardımcı olmak istedim;kadınlar tek kalıp değil hepimiz farklıyız
Ve üzgünüm burası size ait değil daha fazla yazmayın isterseniz

Erkek olsun kadın olsun ''çok güzel bana bakmaz ki'' düşüncesi beni çok rahatsız ediyor.Objektif olarak hakikaten çok güzel bir kız olabilir,doğrudur ama bu düşünceyle başlarsanız sadece fazla tedirgin olup heyecanlanırsınız. Ayrıca bir kadının etkilendiği tek şey dış görünüşünüz değil bunu lütfen anlayın mesela aptal bir erkekle yapamazdım eminim burada birçok arkadaşım da benim gibi düşünür bu yüzden entellektüel olmanız da büyük bir etkendir.Çat diye çıkıp hadi şuraya gidelim demeyin zaten,bilgi sahibi olun herhangi bir zevki hakkında ve oraya davet ederek konuşmak istediğinizi belirtin.
Bu benim fikrim,net olunması hoşuma giderdi.Erkek üyenin yasak olduğunu bile bile buraya yazıyorsunuz ben de yardımcı olmak istedim;kadınlar tek kalıp değil hepimiz farklıyız
fikir için teşekkürler , erkek üye seçeneği mevcut idi o yüzden yasak olacağını düşünmemiştim . saygılar

Burdaki kadinlarda erkek uyeyim denince saldirmaya basliyor bir laf sokuyo falan acaip. Neyse bende tavsiye veriyim gidip konusun artk reddeder reddetmez onun bilecegi is. Hadi hakkinizda hayirlisi

Ee hala hoslanmiyorsun ki sadece dindar hic kiz arkadasi olmamis ve duyumlarina dayanarak durust oldugu icin mi pisman oldun

Bu arada kizn hic mi haberi yok bakisma falan olmadi mi aranizda olmadiysa bir hissettirin sonra konusursunuz.

Benzer birsey basima geldi üniverstedeydim bende. Reddettim sonra pisman oldum ona karsi ilgimi belli ettim acikca , o da bana tekrar ilgisi oldugunu belli etti. Ama birsey olmadi aramizda. Sonradan anladim ki reddedilmek nasil birsey onu gostermis bana kendince:işsiz:

Ve yillar sonra gorucu usulu ile esimle evlendim. Allaha cok sukur ki ünv de tanidigim cocuk la birseyler olmamis. Esimi tanidim sevdim mutluyum.. Rabbim hayirlisini nasip etsin sizede fazla takmayin eger o kisi kaderinizde varsa illaki olur yoksada vardir Allahin bir bildigi..

Şöyle de bir durum var, genelde bir şey elde edilince eski kıymeti kalmayabiliyor. Sen bu çocuğa karşı şu anda bir ilgi besliyor olabilirsin, ama bu ilgi neyden kaynaklanıyor onu önce bir tespit et. Cidden çocuğu beğendin mi ? Aşk tabii ki zor ama ondan ciddi manada hoşlanıyor musun ? Sevgin ya da beğenin 10 üzerinden en az 7 ise araya arkadaş sokabilirsin. Amma velakin bu durumdan emin ol, yani çocuğu aslında beğenmiyorsan da sırf dindarmış, düzgünmüş, dürüstmüş acaba görüşsem mi niyetindeysen bir daha düşün. Önce gözün, gönlün beğensin. Huyunu beğenirsin, tipini beğenmezsin sonra girdik bir yola dersin, hem ona hem sana yazık olur. Ne istediğinden emin ol.

Beğeni önemli. Sırf dindar ve dürüst diye kimseyle ömür geçmez. Beğenmek ve heyecan duymak da gerek. Bulmuş senin gibi güzel kızı etkilemeye çalışıyor işte :halay:

Erkek olman neyse hadi geldin fikir almak istedin onu anladık. Ama bu bana teklif etti ben kabul etmedim şimdi pişmanım hikayesini neden yazdın? Ne kadar gereksiz :işsiz:

X