Regl olmadan önce idrar yanması şikayeti olan var mııı..??

kathy

DOPAMİN DETOKSUNDAYIM AZ YAZ 💅
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
5.068
358
Arkadaşlar ben birkaç yıldır regl olmadan 1 hafta öncesinde aşırı derecede idrarda yanma hissinden şikayetçiyim..
Canım çok yanıyor..((
Birkaç sefer idrar tahlili yaptırdım temiz çıkıyor..
Dr.um en son olarak idrar kültürü yaptırdı o da steril çıktı..Yani herşey normal görünüyor..
Ayaklarımı sıcak tutarım terliksiz asla durmam yazın bile..
Bol su içerim..fisfisfis
Neden olduğunu bir türlü bulamıyorum..
Böyle sıkıntısı olan var mı ve ne yapıyorsunuz ...
Önerileriniz varsa paylaşır mısınız...

Son düzenleme:
cnm bende hıc yanma olmadı bugune kadar
sadece bı ara dıskı ıle kan gelıyodu doktor hıc bısey bulamamıstı
cok gecmıs olsun cnm:KK43:

ıdrar tahlilin temiz çıkmış olabilir ama vajina ağzı enfeksiyon kapmış olabilir yada tahriş olmuş olabilir ilişkide de aynı sorunun varsa alttan muayene olmanı tavsiye ederim..Bana vajinal fitil veriyor böyle durumlarda..

Kadisim canım çokk geçmiş olsunn..Böyle bir şikayeti 1 defa yaşamıştım yıllar önce fakat idrarda lokesit cıktıgı ıcın ılaclarla geçmiştiii..

Senin tahlil,kültür vs.temiz çıkmışşş...Birde alttan jinekolojik muayne olmanı tavsiye ediyorumm..Belki vajinada yada enfeksiyon mantar vs.olabilir
:uhm:

canım çok geçmiş olsun....
ben öyle bir sorun yaşamadım hiç bugüne kadar ....
sende arkadaşların dediği gibi tahliler temiz çıktı ise alttan muayene olmalısın bencede....
inşaallah rahatsızlığın kolay bi şekilde çözülür canım....

Canım benım cok gecmıs olsun.Bır kac kezde ben yasadım.Ama sukur gectı.

Sanırım sen üroloji uzmanı ıle gorustun.Bırde jınekologa gıtsen de ona anlatsan.Vajınal bı muayeneden gec.Bende sebep vajınada olusmaya baslayan mıkrobık bır olusum cıkmısdı.Adet donemlerı yaklasdıgında bu olusum genısleyıp ıdrar cıkısına baskı yapıyor o yuzden de yanma oluyor demısdı.Tek bır fıtıl ile gecmıstı.

Sende dene bır jınekologa gıtmeyı muhtemelen sende de sorun kalmayacak tatlım...

Tekrar cok gecmıs olsun

Saglıklı gunlere...

Teşekkür ederim canlarım...opuyorumnanaktan
Ben jinekoloğa giderek bu sonuçları aldım...
Doktorum herşeyin çok normal ve sağlıklı göründüğünü söylemişti...:uhm:

canım benim çok geçmiş olsun a.s.
bende böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç :sm_confused:
testlerde hiç bir sorun çıkmadığına göre bencede alttan muayene ile belli olur gibi görümcemde buna benzer şikayetle gitmişti dokrora enfeksiyon kaptığını söylemişti doktoru
tatlım benim çok geçmiş olsun
inşallah sorun neyse en kısa sürede geçer :Saruboceq:
ha birde canım aynı doktora mı testleri yaptırdın birde başka doktora görünsen nasıl olur acaba CADIARZU

geçmiş olsun canım,aynı sorun bende de var malesef,doktor aynen herşey normal diyor,anneannem üşüttün sen üşüttün diyip duruyor,ne iş anlamadım yaz kış üşütüyormuyum ben:bbo: bir türlü kurtulamıyorum:sinifsinif:

canım benim çok geçmiş olsun a.s.
bende böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç :sm_confused:
testlerde hiç bir sorun çıkmadığına göre bencede alttan muayene ile belli olur gibi görümcemde buna benzer şikayetle gitmişti dokrora enfeksiyon kaptığını söylemişti doktoru
tatlım benim çok geçmiş olsun
inşallah sorun neyse en kısa sürede geçer :Saruboceq:
ha birde canım aynı doktora mı testleri yaptırdın birde başka doktora görünsen nasıl olur acaba CADIARZU
Hayır canım farklı doktorlara yaptırdım tahlilleri dahiliye uzmanı yapmıştı..
Kültürü de jinekolog dr.um yaptırdı..
Alttan muayene de oldum herşey normal çıkıyor ..
işte beni deli edende bu ya iltihap filan da yok...benneyaptımki
geçmiş olsun canım,aynı sorun bende de var malesef,doktor aynen herşey normal diyor,anneannem üşüttün sen üşüttün diyip duruyor,ne iş anlamadım yaz kış üşütüyormuyum ben:bbo: bir türlü kurtulamıyorum:sinifsinif:

canım geçmiş olsun bence bir dr.a görün tahlil ve kültür ikisini de yaptır...benneyaptımki
bişey yoksa da benim gibi düşünürsün..fisfisfis

X