Saç Uzatma Yöntemleri Resimli saç uzatma serüvenii

Yani coğunlukla boyalı saçları açıyor canım B buusem

evt saçımla röfleler var, o caanım pilatin röflelerimi kızıllaştırdı resmen..neyse cila kurtardıda eski hallerine döndüler..dün kestane balı karıştırdım vee saçımın renginde en ufak bir değişim yok aksine faydası bile oldu yumuşacık ve pırıl pırıl oldu saçlarım, ama hakiki bal olucak..birde başka bir kaç forumda özellikle kestane balının saç uzattığına dair yorumlar okudum...bir taşla iki kuş :)))

B buusem kestane balını hiç duymamistim işine yaradigina sevindim canım Hayatguzelse Hayatguzelse canım saçlarindaki değişikliği farketmeyecek insan olamaz süper uzamislar bide ilk başta Fotoğraflarla yan yana getirirsen fark daha çok ortaya çıkar bu arada gılls saçlarımı yumuşacık yaptı bu ara da senin dediğin gibi zeytinyağı ile yaptım haftaya gliserin alicam saça çok etkiliymis yazında düzenli olarak sinmaki yapıcam bide dax supergro çok etkili diyorlar onada bakicam

Durusuara sinamekiyi yazın yapmasan kışa bıraksan çok iyi olur. içindeki bemix in kokusu saça işliyor resmen. 10 gün geçti yapışımın üzerinden, saçım ıslakken hala kokuyor hala kokuyor.:oops:

Şuan hic birsey kullanmiyorum kizlar bugun bunu aldm sadece duymustum bir kac kisiden.

Eklentiler

• CYMERA_20160614_155057.jpg
    CYMERA_20160614_155057.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 91
merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım 3 aydır kullanıyorum ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Merahabalar herkesee..Bana da yardım eder mısınız:KK43:
Benim sac oykum de soyle..bundan 3 sene once ısıltı ugruna saclarım yandı. Toparlamam yenı bıtmısken 1 ay once yenıden yandı:KK43: Dıplerı kumral ucları sarı bı sac modelı ıstemıstım ama sonuc husran...sutyen hızasında olan saclarım su anda omzumda kesıldı ve hala yanıklarım gıtmıs degıl..sacım dalgalı oldugu ıcın kısa kullanamıyorum kabarıyor ve bana da yakısmıyor zaten..1 aydır ınanılmaz bır dokulme var..ne yaptıysam durduramıyorum..yanı 1 ayda saclarımı hem yaktım hem dokulmeye basladı hem de ınanılmaz saglıksız duruyor..elımı sacıma atamıyorum cunku kopuyor...kurlerınızı okudum mutlaka denıycem..bu aralar dogru sampuan arayısındayım..sızlerın onerısı nedır? su anda lesoleil kullanıyorum ııcnde su mesur 3lu ampulden var ama yıne bana mıısn demıyor..

Benim sac oykum de soyle..bundan 3 sene once ısıltı ugruna saclarım yandı. Toparlamam yenı bıtmısken 1 ay once yenıden yandı:KK43: Dıplerı kumral ucları sarı bı sac modelı ıstemıstım ama sonuc husran...sutyen hızasında olan saclarım su anda omzumda kesıldı ve hala yanıklarım gıtmıs degıl..sacım dalgalı oldugu ıcın kısa kullanamıyorum kabarıyor ve bana da yakısmıyor zaten..1 aydır ınanılmaz bır dokulme var..ne yaptıysam durduramıyorum..yanı 1 ayda saclarımı hem yaktım hem dokulmeye basladı hem de ınanılmaz saglıksız duruyor..elımı sacıma atamıyorum cunku kopuyor...kurlerınızı okudum mutlaka denıycem..bu aralar dogru sampuan arayısındayım..sızlerın onerısı nedır? su anda lesoleil kullanıyorum ııcnde su mesur 3lu ampulden var ama yıne bana mıısn demıyor..
Can'ım Matrix'in şampuanlarına bak.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...adar-uzamasi-beni-bile-sasirtti.869527/burada kullandigim sampuan ve takviyeler var tavsiye ederim ben cok faydasini gordum.ve moralman halinide anliyrm.Duzelicek takma kafana :KK66:

Kizlar sınavlar derken giremedm bir suredir sayfaya şuan sinemaki yapmiyorum yaklasik 2 aydir yaz oldugu icin sıcaklarda olmuyor. Saçlarımda ufak degisiklikler yaptm uclarını açtırdm hemen fotolari atiyorum.

X