river song'un spor günlüğü

Alys

Nirvana
Pro Üye
6 Aralık 2010
34.296
90.420
İdeal kilom 51-52 arası , ideal derken kendimi iyi hissettiğim diyelim :)

ilk çocuğuma 55 le hamile kaldım, emzirme bitiminde 60 lardaydım,
ikinciden sonra şuan 65 im :KK43:

evde leslie ile jessica simpson ile yürüyüşler yaparak başladım, özellikle jessica yı tavsiye ederim, iyi terletiyor.
ama kilo veremedim.

bir aydır spor salonuna gidiyorum, haftada 3 gün kardiyo yapıyorum.
Bir ayda sadece 1 kilo verdim.

Diyet olmayınca olmuyormuş, sağlıksız da beslenmiyorum çok ama diyet yapabileceğimi de sanmıyorum, zaten emziriyorum, sürekli aç hissediyorum azıcık yemekten kısınca.

bu konuyu kendim için açtım, neler yaptım yazarım, belki seneye ellilerden selam atarım kendime.
aslında spor salonuna başlarken çok ümitliydim, bu yaz 59 ları bile olsa görürüm diyordum da, şuan o kadar ümitli değilim :KK43:

haftanın 3 günü spor salonu evde olduğum diğer günler de destekleyici bir şeyler yapayım diyorum.

tibetin 5 hareketini denedim ama doğumun üzerinden 7 ay geçmesine rağmen dikişlerim acıdı, ben de zorlamak istemedim, bir kaç hafta sonra yeniden deneyebilirim.

şimdilik evde bildiğim bazı plates hareketleri, hafif tempo yürüyüş

Kendime verdiğim sözden yaz tatili bahanesiyle caymışım haberim yok :eek:

Ama yeniden başlıyorum.
Hep yogayı merak ederdim, 30 günlük yoga başlangıç videolarını takip edicem önümüzdeki ay, hiç bir işe yaramasa, ben yoga yaparkene diye anılarımı anlatırım.

Alys Alys
Selam :)
Konuyu ilk açtığında da görmüştüm ama devam etmedin sanırım. Şimdi ne yaptın, başladın mı?

Aslında düzenli spor salonuna gidiyordum ama yazın çok sıcak olunca bir iki kez salonda kötüleştim, bıraktım ben de. Ekin gibi yeniden başlarım umarım.

Evde yapmaya çalışıyorum da gündüz çocuklar rahat vermiyor gece de her zaman vakit olmuyor. Yine de en azından başlangıç yogası yaparak vücudu öldürmemeye çalışıyorum.

Bu arada bir haftalık da diyetteyim :)) Sıpa ek gıdaya başlayınca diyet o kadar zorlamadı kolay geçti bir hafta

Bu arada bir haftalık da diyetteyim :)) Sıpa ek gıdaya başlayınca diyet o kadar zorlamadı kolay geçti bir hafta
Yoganın bir etkisini görüyor musun merak ettim :)
Diyete başlayabilmene sevindim, malesef yemeye dikkat etmeyince spor bir işe yaramıyor

Yoganın bir etkisini görüyor musun merak ettim :)
Diyete başlayabilmene sevindim, malesef yemeye dikkat etmeyince spor bir işe yaramıyor

Zayıflamak için yoga videolarına geçmedim daha. Başlangıç seviyesinde yarım saatlik ortalama. Bir kaç hareket kasları çalıştırıyor sadece. Faydası da gerçekten vücudu çok iyi esnetiyor, yapamam dediğim hareketleri bir hafta sonra yapmaya başladım.

Kendi konumu hortlatayim ahahaha.

Sipa da 6 yasina girdi

Ben 51 52 hedefinden vazgectim, su arlar 62 bandindayim. Ama kesinlikle daha fitim. Sporun etkisi tartisilamaz 💪

X