Rüya yüzünden ortada kaldım

Merhabalar, erkek arkadaşım ile babalarımızın ortak bir tanıdığı aracılığıyla tanıştık, kendisi 35 yaşında ve yönetici pozisyonda çalışıyor. 8 ay görüştük, bu süre içerisinde bana kendimi çok iyi hissettirdi, çok değerli hissetmiştim. Annemle tanıştırdım, sonrasında annesi ile tanışacaktım, tanışma gününden önceki gün annem tanışmak istemiyor dedi, ben şok oldum tabi ki, neden diye sorduğumda annesi ‘benim onun hakkında kötü düşündüğümü’ söylemiş. Meğerse annesinin psikolojik sorunları varmış, bana sadece depresyonda dedi, bekle ben annemi ikna edeceğim dedi. Bir hafta bekledim, bir hafta sonunda bana ‘bir hafta daha istiyorum senden, annem istihare namazı kılacak’ dedi. Sinirlendim tabi ki iyi niyetim suistimal ediliyordu, annesinin rüyasına mı bağlıydı ilişkimiz diye düşündüm. Zaten annesinin hasta olduğunu bana baştan demediği için kendimi kandırılmış hissediyordum, bir de üstüne ilişkimizi annesinin göreceği rüyaya bağlaması bana kendimi daha da değersiz hissettirdi, artık istemiyorum dedim. Ama ikna etti ve bir hafta daha vermiş oldum ona, ancak bu süre sonunda beni ortada bırakacğını da hissediyordum bir yandan, neyse telefonda ayrılık konuşması yaptım belki bi cesaret verir diye, iki gün sonra beni aradı ve beklemeye gerek kalmadı, olumsuz dedi ve bitirdi, annesi istihare sonucu kötü rüya görmüş. Yaşadığım saçmalığa yorumlarınızı bekliyorum…

Annem tanışmak istemiyor dediği an ben silerdim.

Merhabalar, erkek arkadaşım ile babalarımızın ortak bir tanıdığı aracılığıyla tanıştık, kendisi 35 yaşında ve yönetici pozisyonda çalışıyor. 8 ay görüştük, bu süre içerisinde bana kendimi çok iyi hissettirdi, çok değerli hissetmiştim. Annemle tanıştırdım, sonrasında annesi ile tanışacaktım, tanışma gününden önceki gün annem tanışmak istemiyor dedi, ben şok oldum tabi ki, neden diye sorduğumda annesi ‘benim onun hakkında kötü düşündüğümü’ söylemiş. Meğerse annesinin psikolojik sorunları varmış, bana sadece depresyonda dedi, bekle ben annemi ikna edeceğim dedi. Bir hafta bekledim, bir hafta sonunda bana ‘bir hafta daha istiyorum senden, annem istihare namazı kılacak’ dedi. Sinirlendim tabi ki iyi niyetim suistimal ediliyordu, annesinin rüyasına mı bağlıydı ilişkimiz diye düşündüm. Zaten annesinin hasta olduğunu bana baştan demediği için kendimi kandırılmış hissediyordum, bir de üstüne ilişkimizi annesinin göreceği rüyaya bağlaması bana kendimi daha da değersiz hissettirdi, artık istemiyorum dedim. Ama ikna etti ve bir hafta daha vermiş oldum ona, ancak bu süre sonunda beni ortada bırakacğını da hissediyordum bir yandan, neyse telefonda ayrılık konuşması yaptım belki bi cesaret verir diye, iki gün sonra beni aradı ve beklemeye gerek kalmadı, olumsuz dedi ve bitirdi, annesi istihare sonucu kötü rüya görmüş. Yaşadığım saçmalığa yorumlarınızı bekliyorum

kadin hasta falan degil oglusunun evlenecegini duyunca fenalasmis kaynana.

Babası vesile olduğu için onunla konuştum, daha önce de aynı şeyi yaşamışlar, e dedim bu nereye kadar gidecek madem neden vesile oluyorsunuz oğlunuza dedim, ‘annesini de bi tolere etme sınırı var, bir de oldu iki de oldu sonrasında artık dur’ denir dedi.

dusun ya bu kadinin esini mum etmis oglunu mum etmis, sana neler yapardi tahmin edemiyorum, ruh hastasi

Merhabalar, erkek arkadaşım ile babalarımızın ortak bir tanıdığı aracılığıyla tanıştık, kendisi 35 yaşında ve yönetici pozisyonda çalışıyor. 8 ay görüştük, bu süre içerisinde bana kendimi çok iyi hissettirdi, çok değerli hissetmiştim. Annemle tanıştırdım, sonrasında annesi ile tanışacaktım, tanışma gününden önceki gün annem tanışmak istemiyor dedi, ben şok oldum tabi ki, neden diye sorduğumda annesi ‘benim onun hakkında kötü düşündüğümü’ söylemiş. Meğerse annesinin psikolojik sorunları varmış, bana sadece depresyonda dedi, bekle ben annemi ikna edeceğim dedi. Bir hafta bekledim, bir hafta sonunda bana ‘bir hafta daha istiyorum senden, annem istihare namazı kılacak’ dedi. Sinirlendim tabi ki iyi niyetim suistimal ediliyordu, annesinin rüyasına mı bağlıydı ilişkimiz diye düşündüm. Zaten annesinin hasta olduğunu bana baştan demediği için kendimi kandırılmış hissediyordum, bir de üstüne ilişkimizi annesinin göreceği rüyaya bağlaması bana kendimi daha da değersiz hissettirdi, artık istemiyorum dedim. Ama ikna etti ve bir hafta daha vermiş oldum ona, ancak bu süre sonunda beni ortada bırakacğını da hissediyordum bir yandan, neyse telefonda ayrılık konuşması yaptım belki bi cesaret verir diye, iki gün sonra beni aradı ve beklemeye gerek kalmadı, olumsuz dedi ve bitirdi, annesi istihare sonucu kötü rüya görmüş. Yaşadığım saçmalığa yorumlarınızı bekliyorum…
Kurtulmussunuz

Muhtemelen yakın zamanda bi sadaka vermişsiniz

X