Rüya Yorumları Rüyamda Eşimi Evlendirdim

reyyan1984

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
2.638
4
39
arakdaşlar çok etkilendim
rüyamda kocamı evlendiriyodum hemde kendi ellerimle
bide onlara yemek hazırlıyorum
bide o kız bana hani nerde kaldı * diyo
bende aaa yeni karısı sensin niye utanıyosun arasana diyorum:KK37:
ya bu nası rüya yaaaaaaaaa:KK14:

arakdaşlar çok etkilendim
rüyamda kocamı evlendiriyodum hemde kendi ellerimle
bide onlara yemek hazırlıyorum
bide o kız bana hani nerde kaldı * diyo
bende aaa yeni karısı sensin niye utanıyosun arasana diyorum:KK37:
ya bu nası rüya yaaaaaaaaa:KK14:

töbe yarabbi hayrola:26: rüya tabirine baktınız mı:KK53:

ben de böyle rüyalardan çok etkileniyorum ve bütün gün sürüyo rüyanın etkisi. bi de tabi sen nasıl yaparsın bunu, rüyama nasıl böyle girersin, yoksa böyle bişey mi var doğru söyle benim rüyalarım çıkar diye sözlümün de burnundan getiriyorum:KK1:

anneme sordum,hic ayrilmiyacaginizin gostergesiymis :44:
sevdim bu tabiri çok teşekkür ediyorum annene :KK16:aslında nasıl yorumlanırsa öyle çıkarmış rüyalar her rüyayı hayra yormak gerekirmiş ama işte gelde yüreğine anlat:KK19:
ben de böyle rüyalardan çok etkileniyorum ve bütün gün sürüyo rüyanın etkisi. bi de tabi sen nasıl yaparsın bunu, rüyama nasıl böyle girersin, yoksa böyle bişey mi var doğru söyle benim rüyalarım çıkar diye sözlümün de burnundan getiriyorum:KK1:

bende azcık patakladım:KK37:benimkini:KK1:

Ben de eşimi bi filmdeki adını hatırlayamadığım aktrisle sarmaş dolaş gördüm sabah elimden zor kurtuldu :KK55:
bir gün akşama kadar ters ters bakıştık sonra geçti

tanıdık bir kadınla evlendiğini görmek, o kadının kocasından menfaat elde etmeye işarettir.

tanımadığı bir kadınla evlenmek, ev değiştirmeye, maksadının hâsıl olmasına veya vefat etmeye işarettir.

rüyada esmer ve kısa boylu bir kadınla evlendiğini görmek, zengin fakat kısa ömürlü bir kadınla evlenmeye işarettir.

alıntıdır

Son düzenleme:
Canım bende Nişanlımı görmüştüm rüyamda başka bir kızla birlikteydi, Evine gidiyordum beni içeri almadı artık istemiyorum seni dedi, ağlayarak uyandım ve o günü zavallı aşkımın burnundan getirdim, gerçekten kabustu..Boşver unut gitsin bilinçaltımızın bize yaptıkları işte:))

tanıdık bir kadınla evlendiğini görmek, o kadının kocasından menfaat elde etmeye işarettir.

tanımadığı bir kadınla evlenmek, ev değiştirmeye, maksadının hâsıl olmasına veya vefat etmeye işarettir.

rüyada esmer ve kısa boylu bir kadınla evlendiğini görmek, zengin fakat kısa ömürlü bir kadınla evlenmeye işarettir.

alıntıdır

gerçi gelecek aya köyden köye transfer olmayı düşünüyoruz ama
onun planları yapıyoruz kafamızda
lojmanı nasıl yapsakta toparlasak diye

bak tanıdık biriydi :KK15:

Canım bende Nişanlımı görmüştüm rüyamda başka bir kızla birlikteydi, Evine gidiyordum beni içeri almadı artık istemiyorum seni dedi, ağlayarak uyandım ve o günü zavallı aşkımın burnundan getirdim, gerçekten kabustu..Boşver unut gitsin bilinçaltımızın bize yaptıkları işte:))

unutmaya çalışacam inşallah canım
rüyası bile çok kötü yapıyor

Bi kere annemlere gittiğimde annemin babama yaptığı tavırlardan kavga ettiklerini düşünmüştüm.
Meğer annem babamı rüyasında bi komşumuzla görmüş :KK6:

Bi kere annemlere gittiğimde annemin babama yaptığı tavırlardan kavga ettiklerini düşünmüştüm.
Meğer annem babamı rüyasında bi komşumuzla görmüş :KK6:

çok gerçekci oluyor gelde kavga etme
benim yeni geçti sinirim buraya yazdım işte öyle
sabah namazına kalktığımda böyle ne yapacağımı bilemedim
hatta sabah kalkmadan bişey demedim
sonrasında anlattım :KK53:

Hayır olsun, çok güzel bir rüya görmüşsünüz.. Sizin yardımınızla eşinizin zorda kalacağı bir konuda feraha ereceksiniz.

Bu rüyada yemek hazırlamak ise ileriki günlerde yapılacak olan bir karar üzerine oturup konuşmaya ve sonuca erdirmeye delalettir.

Normalde sizi çok üzecek bir durumun rüyada sizi üzmemesi ise çok yakınınızla ya da eşiniz-sevdiğinizle ufak bir tartışma yaşayacağınıza, tartışmanın büyümesini sizin engelleyeceğinize delalettir.

Hayır olsun, çok güzel bir rüya görmüşsünüz.. Sizin yardımınızla eşinizin zorda kalacağı bir konuda feraha ereceksiniz.

Bu rüyada yemek hazırlamak ise ileriki günlerde yapılacak olan bir karar üzerine oturup konuşmaya ve sonuca erdirmeye delalettir.

Normalde sizi çok üzecek bir durumun rüyada sizi üzmemesi ise çok yakınınızla ya da eşiniz-sevdiğinizle ufak bir tartışma yaşayacağınıza, tartışmanın büyümesini sizin engelleyeceğinize delalettir.

canım yaaaa:KK16: ne güzel yorumluyosunuz
içim ferahladı okuyunca

genelde ben engellerim zaten kavgaları o an için susarak
e tabi sonrasında :KK22:

kabus gibi. ben de geçen gece buna benzer bi rüya gördüm. evde eşim kayınvalide, kayınpeder hep beraberiz. bi de başka bi kız var. benim eşimle kızın arasını yapmaya çalışıyolar. nasıl sinirlendiğimi anlatamam, uyandığımda hala sinirliydim. yalan dünya dizisinden etkilendim heralde. şu nurhayat beyazın peşinde dolanıp duruyo ya.

X