Sabah sabah motive düşüren insan

Öğretmenler yazım kuralları için eleştirilince, ama ben okul öncesi öğretmeniyim, ama ben beden eğitimi öğretmeniyim diyorlar. Ne öğretmeni olursan ol, bir öğretmen derdini doğru düzgün ve hatasız anlatabilmeli.

Ama telefondan yazıyorum, ama acele yazdım falan bunlar bahane değil. Bakın ben de telefondan yazıyorum.

Kim sizi suçlamış, kim kime ne demiş belli değil.
Çocuklarımızı cümle kuramayan insanlar eğitiyor tanrım!

Yani ben de basta ozne kim bu davranisi yapan öğretmen mi kim anlamadim sonra okul sahibesi yazmissiniz
Tabii ki bazi yöneticiler takintili olabiliyor ve uyarmasi normal. Is kisilige saldiri ya da hakaret icerirse o zaman tepki koyarsiniz da ben de bu kadarcik seyden etkilenip yil sonu isi birakacak kadar büyük bir durummus gibi algilamaniza sasirdim.
Bazen de tamam hı hı diyip gecmek lazim cok da kisilere takilmayin kendinize bakin isinizi yapip geçin. Is hayati inisli çıkışlı mecbur ayak uydurmak lazim

Konudan bağımsız, Türkçe yazmayı bilmeyen kimse öğretmen olamasın ya! Bu konuda bir düzenleme gelsin artık. Bir tanıdığım daha var. İnstagram'dan takipleşiyoruz, kadın daha -de -da eklerini bile ayırmayı bilmiyor ve bu kişi ilkokul sınıf öğretmeni! Öğretmenler böyleyse, çocuklardan başarı beklemek saçma olur.

X