Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Garnier in bu ürünleri tr de yoktur kesin ben hic gormedim😐😐 amanita dun bana gunes koruyucu onerdi oda kalmamis😐 yurtdisindaki teyzemden koliyle getirtecem artik mecbur🤣
Bende baya aradim varya ayni urunu bulmak cidden zor ama benzeyeni aldim
Yaahahahhah bosver Teyzen getirirse daha guzel 😅bende burda bulamadiklairmi anneme diycem yazin getirsin 🤣

Kanayan yaram oldu zaten 😐 o yuzden hep bir saati geciyor. Bana en konforlusu bu demislerdi halbukisi 😞
Veet şeker ağdasini al.
Bunu genis bi cezvede yarisina kadar su koyup kaynatiyorm eriyo kendi kabi icinde. Icinde bezi ve agda kaşığı var kendi bezi yetmiyo bi kac uygulamadan sonra onu ayri al ama yumusak olanlardan olsun.
Tahtasi ile ince tabaka sür ve bezle hafif derini gerip cek olduda bitti maşallah 🤪
Ince veya genis kesip işini görüyorsun cok kolay oluyo bununla ve pratik 🤌🏼
Cilt soyulmuyor ve daha yumuşak o bantlara göre.
2 yıldır bes dk da genetik ve kol altini bununla hallediyorum miss
20220517_195503.jpg
20220517_195448.jpg

Bende baya aradim varya ayni urunu bulmak cidden zor ama benzeyeni aldim
Yaahahahhah bosver Teyzen getirirse daha guzel 😅bende burda bulamadiklairmi anneme diycem yazin getirsin 🤣
Gecen gun teyzeme diyorumki teyze bak bu kremi 300tl ye aldim, bakti guldu sonra dediki o burda 20 euro😌😌 deyze dedim getirmezsen seni reddederim🤣🤣

Veet şeker ağdasini al.
Bunu genis bi cezvede yarisina kadar su koyup kaynatiyorm eriyo kendi kabi icinde. Icinde bezi ve agda kaşığı var kendi bezi yetmiyo bi kac uygulamadan sonra onu ayri al ama yumusak olanlardan olsun.
Tahtasi ile ince tabaka sür ve bezle hafif derini gerip cek olduda bitti maşallah 🤪
Ince veya genis kesip işini görüyorsun cok kolay oluyo bununla ve pratik 🤌🏼
Cilt soyulmuyor ve daha yumuşak o bantlara göre.
2 yıldır bes dk da genetik ve kol altini bununla hallediyorum miss
Eki Görüntüle 3067994 Eki Görüntüle 3067995
Ayy iyiki attin cok sagol, bugun alcaktim elim varmamisti demekki sebebi buymus😍 inşallah becerebilirim

Eki Görüntüle 3067988
Bunu buraya da birakim
Amanitayla konustuktan sonra aldim hemen baslamaliyim heyecanla 😍😍
Superr cok beğeneceksinnn 😍😍
Garnier in bu ürünleri tr de yoktur kesin ben hic gormedim😐😐 amanita dun bana gunes koruyucu onerdi oda kalmamis😐 yurtdisindaki teyzemden koliyle getirtecem artik mecbur🤣
Oo bak teyzeden hersey istenir sen listeni yap iste o gunes kremi varya burda 20 euro bile değil 😅
Bu sac urunleri zaten fiyatlari cok cok uygun teyzecigin alsin mutlaka😍

Hemen başla sacin alışınca cok guzel olacak az sabir ve gayret hadi bakalım 😍
Anladim nasil yapacagimi 😂
Boyle birkac Asama olunca takilip kaliyorum 🫣

Dun yikadim Sacimi. Urunleri yedirmedim mi nedir. Yagli gorunuyor. Sabah once fisfis ile islatip tekrar deneyecegim.

Güzel bir konu olmuş. Ben de yeni rutinimi anlatmak isterim.🤗

🌱Kuru ve kalın telli saç yapısına sahibim.

🌱2-3 ay once çok şiddetli bir dökülme yaşamaya başladım.

🌱Şampuan kimyasallarından kurtulayım, dökülme duracak mı diye rutinimi sıfırdan değiştirdim.

🌱Doğal hindistan cevizi yağını 2 haftada 1 saç maskesi olarak kullaniyorum.(Bu rutinimde vardı ama diger maskelerle dönüşümlü kullanıyordum.)

🌱Şampuan yerine doğal bıttım sabunu kullanmaya başladım.

🌱Saç kremi yerine kendi yaptığım elma sirkesini kullanmaya başladım.

🌱Saç derimi iyice durulayabilmek için şöyle bir alet aldim. Bununla dolaşıklıkları da açabiliyorum kolayca.

Screenshot_20220517-210308_Hepsiburada.jpg

🌱Sirkenin kokusu saçımda kalmıyor.

🌱En iyi saç kreminden bile daha iyi yumuşatıyor, inanamiyorum her defasında.

🌱En önemlisi dökülmelerim normale döndü.

🌱Bir daha şampuan kullanmayi düşünmüyorum.😊

Gecen gun teyzeme diyorumki teyze bak bu kremi 300tl ye aldim, bakti guldu sonra dediki o burda 20 euro😌😌 deyze dedim getirmezsen seni reddederim🤣🤣
The ordinary markası da piyasaya "Herkes için cilt bakımı" sloganıyla sunulmuş. Satışa sunulduğu ülkede 5-10 birim paralara satılıyormuş. Bizdeki fiyatlar... hayir ağlamıyorum. 🥺

X