Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Bu yagi alabilirsin canm attigim fotodaki soldakiler de sprey seklinde krem. Dus sonrasj nemli saca onu sıkıp sonrasinda yağ suruyorum nemini koruyor
Hi kremleri söylediğini görmemiştim ondan da alayım o zaman.
Durulanmayan krem o zaman dimi bunlar.

Haftada 3 güne indirin saç yikamayi, sac deriniz kendi yağında biraz kendine gelir toparlanir. Vucut duşunu hergunde alsaniz sorun yok ama saclar her gun yikanmamali maalesef
Evet doğrusu da o ama işte işe güce yağlı saçla gidince de çok rahatsız oluyorum
Ama en azından diğer günü kuru şampuanla falan geçirip hiç değilse 2 günde 1 yıkasam iyi olacak :)

Haftada 3 güne indirin saç yikamayi, sac deriniz kendi yağında biraz kendine gelir toparlanir. Vucut duşunu hergunde alsaniz sorun yok ama saclar her gun yikanmamali maalesef
Haftada 2 yikiyordun. Bazen 1e indirmek istiyorum 😂 Ama yaglaniyor. Gerci eskiye Gore daha gec yaglaniyor.
Benim sac tipim haftada 1yikanmaliymis

Her tur belgeseli izlerim ben hic farketmez, hayvan, insanlarin hayatlari, fabrikalarin isleyisi... merakliyimdir 🤣
Bazen geç saatlerde balıkların belgeseli oluyor bir kere denk gelip izlemiştim de sabaha kadar balıklı şeyler görmüştüm rüyamda sjsj.
Bizde babam meraklıdır sen babam gibi ne bulursan izliyorsun anlaşılan.

X