Saç Uzatma Yöntemleri Saç Gürleştirme ve Uzatma Notlarım

Vücutta ne kadar bekletiyorsun canım . Benim vücudum çok kuru. Tan tersine yüzüm de yağlı garip :) sürekli vücuduma krem kullanıyorum güzelse yapiim
Canım kuruyunca 5 dakika daha bekletip yıkıyorum.

Bakım 16 gün:
Eczacının hazırladığı karışımı saç diplerine masaj yaparak yediriyorum.Saç boylarınada Hindistan cevizi yağı sürüp sarıp sarmaladım.Sabaha kadar bekletip sabah yıkıyacağım.

Kız senin de Azmine hayranım
Bugün itibariyle ara veriyorum.Bu uzun bi ara olacak sanırım.Önümde bayram,sonra 5 gün Antalya İş semineri ardından biz bir yerlere kaçarız.Bu arada saç bakımı yapmayı düşünmüyorum.Keratin bakımı ve kesim dışında.Kışa doğruda bomba bakımlarla geleceğim.Yani Eylül itibariyle bomba bakımlar var.

Bu arada yüzüme akşamları Hindistan cevizi yağı sürmeye başladım.Sizce çok mu ağır gelir?

Karmaysa haftada 3 ten fazla sürme gözenekleri tıkar
Yok sadece Hindistan cevizi yağı sürüyorum.Şişenin dibinde biraz Hindistan cevizi yağı kaldı.Bende araya girince onu değerlendireyim dedim.Kışa başka saç bakımı düşünüyorum.Elimde sadece biraz Hindistan cevizi yağı bir de yarım şişe çanterabenti var.Çamterabentiyide kaşlarıma sürerek değerlendiriyorum.Ayrıca daha önce artık dax kullanmayacağımı ve elimde iki kutu dax kaldığını yazmıştım.Onun 1 kutusunu bitirdim.İkinci kutudada az kaldı.Banyodan sonra bacaklarıma sürdüm.Onuda öyle değerlendirdim.

Son düzenleme:
Yok sadece Hindistan cevizi yağı sürüyorum.Şişenin dibinde biraz Hindistan cevizi yağı kaldı.Bende araya girince onu değerlendireyim dedim.Kışa başka saç bakımı düşünüyorum.Elimde sadece biraz Hindistan cevizi yağı bir de yarım şişe çanterabenti var.Çamterabentiyide kaşlarıma sürerek değerlendiriyorum.Ayrıca daha önce artık dax kullanmayacağımı ve elimde iki kutu dax kaldığını yazmıştım.Onun 1 kutusunu bitirdim.İkinci kutudada az kaldı.Banyodan sonra bacaklarıma sürdüm.Onuda öyle değerlendirdim.
daxi niye bacaklarina suruyorsun ki kuzim kıl artisi yapar

daxi niye bacaklarina suruyorsun ki kuzim kıl artisi yapar
Yok canım bişey yapmadı.Benim bacaklar epilasyonlu hiç kıl yok.Zaten fazla tüylü değildim ama yinede ağdasız etek giyemezdim.Epilasyonla tamamen kurtuldum.Epilasyon çok büyük rahatlık.Kıl artışı olmadı ama aksine bacaklarımı iyi nemlendirdi.Trendyolda dax benzer bir ürün vardı.E vitamini ve çeşitli yağlar içeriyor.Kullanım alanı hem vücut hem saç yazıyordu.Bende oradan yola çıkarak daxı duştan sonra bacaklarıma sürerek değerlendirdim.Çünkü artık asla saçıma sürmeme kararı almıştım.Verecek birisini bulamayınca çöpe atmaya kıyamadım.Böyle değerlendirdim.

X