Saç Uzatma Yöntemleri Saç Gürleştirme ve Uzatma Notlarım

Canim güvendiğin bir yere git kesinlikle
Ben izmitte bir kuafore gittim anlattim uzatmaya calisiyorum kisalmasin sadece uclarindan alin dedim 2 3 ay once
Ve cidden hic kisaltmadi sekli yamuktu biraz onu dumduz kesti o kadar
Guvendigin kuafore gitmek cok onemli
Mahvedebiliyorlar :KK43:
Uzatmaya baslamadan once gittigim kuaför iğrenç kesmisti mesela yamuk yumuk dolasmistim uzun sure
hic şansım olmadi kuaforlerden yana canim hep kisaltarak kestiler yamuk yumuk cevaplarida boyle daha guzel ama bu sefer bastan soylucem 2-3 cmden fazla kisaltirsa bende onun sacini kesecem :)))))

hic şansım olmadi kuaforlerden yana canim hep kisaltarak kestiler yamuk yumuk cevaplarida boyle daha guzel ama bu sefer bastan soylucem 2-3 cmden fazla kisaltirsa bende onun sacini kesecem :)))))
Bende tehdit ile saçımı kestiriyorum.Adam on kere gösteriyor ne kadar keseceğini ama ben dır dır başının etini yiyorum ki fazla gitmesin saçlarım.

sevdabuzer sevdabuzer sen aslan gününde mi kestireceksin saçlarını ve hangi gün kestireceksin?Benim aslan günü üçüncü kesimim olacak.Ben gürleşme olsun diye aslan gününde kestiriyorum.

Canim güvendiğin bir yere git kesinlikle
Ben izmitte bir kuafore gittim anlattim uzatmaya calisiyorum kisalmasin sadece uclarindan alin dedim 2 3 ay once
Ve cidden hic kisaltmadi sekli yamuktu biraz onu dumduz kesti o kadar
Guvendigin kuafore gitmek cok onemli
Mahvedebiliyorlar :KK43:
Uzatmaya baslamadan once gittigim kuaför iğrenç kesmisti mesela yamuk yumuk dolasmistim uzun sure
izmitte bi kuaför var mosti. orda serkan var . incık cincik kesiyo. dövsen 1 cm den fazla zor keser. onu bul derim bi gün lazım olursa :))hoş ben 1.5 -2 yıldır gitmiyom . zaten fıcıklar neresini keseyim:))

izmitte bi kuaför var mosti. orda serkan var . incık cincik kesiyo. dövsen 1 cm den fazla zor keser. onu bul derim bi gün lazım olursa :))hoş ben 1.5 -2 yıldır gitmiyom . zaten fıcıklar neresini keseyim:))
Eccam bende kestirmiycem:))

Bakım 15 gün:
Eczacının hazırladığı karışımı saç diplerine masaj yaparak iyice yedirdim.Saç boylarınada Hindistan cevizi yağı sürüp sarıp sarmaladım.Sabah yıkıyacağım.

Yüzümede maske yaptım.
Tarif geliyor kızlar..
Bir yumurta sarısı ve 1 tatlı kaşığı Türk kahvesini karıştırıp yüzüme sürüyorum.Maske kuruyunca yıkıyorum.:KK50:

X