Saç Uzatma Yöntemleri Saç Gürleştirme ve Uzatma Notlarım

canım karışımın bittiydi dimi. uzaması durmamıştır sana öyle geliyordur bence . bi müddet bekleyelim bakim ne olacak

canım karışımın bittiydi dimi. uzaması durmamıştır sana öyle geliyordur bence . bi müddet bekleyelim bakim ne olacak
Evet canım karışım bitti.Billdiğin istikrarlı devam ettim.Şu an arada olmama rağmen ekstra bir uzama yok.Ayrıca çalı gibi oldular.Bu nedenle sanırım kırılmaya başladılar.

Saç dökülmesinden kafayı yiyeceğim
O kadar güzel saclarım vardı ki
Kalın ve gür
Gören herkes hergün fönlü zAnnederdi
Kaç toka kullanırdım sacıma tutturmak için

Son bir senede o kadar dökülmem oldu ki anlatamam
Delirmek üzereyim
Tepemde ve yanlarda seyrelmelerim var
Tahlil vs hersey yaptırdım
Hiçbir sıkıntı cıkmadı
Dün hayatımda hiç olmadıgı kadar kısacık kestirdim saclarımı
Napıcam bilmiyorum
Bakımıma özen göster n bir bayanım
Giyinmeyi makyajı severim
Şuanda sacimdan dolayı ne yapsam yakısmıyor psikolojısındeyim
Çokkkk ğzülüyorum :KK43:

Cnm sende ise yaradi mi bu eczacinin kuru? Veya daha sonradan kesfettigin dokulmrni durdurup sac cikaran baska kurler oldu mu?
Benimkiler de cok dokuluyor ve kafamin arkasinda acilma var cok az :KK43:

Merhaba,
benim saçlarım uzun ama gürlük problemi var. Bir sürü bebek saçım var fakat dökülenler hep o minik saçlar. Yastığımdan hep minik minik saçları topluyorum. O minik saçlar uzayamadan döküldüğü içinde seyrek duruyor maalesef. Bende biotin ve b vitamini kompleksi almaya başladım. B vitaminim 200 civarındaydı Canan Karatay bunun 800 civarında olması gerektiğini söylüyor. Biotin de zaten saç ve tırnak için yararlı bir vitaminmiş. Bu arada saç dökülmemin yanı sıra felaket bir tırnak kırılması yaşıyordum son aylarda. Hem el hemde ayak tırnaklarım çatır çutur kırılıyordu durup dururken. Tırnaklarım hala güçsüz ama kırılması durdu. Saçlarımın dökülmesi hala devam ediyor ama çok hızlı uzamaya başladı. Yaklaşık 10 gün önce dip boyası yaptım. Bugün beyaz saçlarımdan birini ölçtüğümde 1 cm ye yakın uzama vardı. Zaten sonuç almak için 3-6 ay kullanmak gerekiyormuş. Benim daha 1 ay oldu. Sonuçları paylaşmaya devam ederim.

Bu arada saç dökülmesi için kışın uydurma bir karışım hazırlamıştım ve inanılmaz faydasını görmüştüm.
Hindistan cevizi yağını kaloriferin üstünde biraz eritip için 1 yumurta ve biraz bal katıp saç diplerime sürüyordum. 4 saat falan durup yıkıyordum. O dönem banyodan sonra bile saçlarım 10 - 20 tel arası dökülmeye başlamıştı. Havalar soğusun tekrar başlayacağım. Yazın kokusuna dayanamıyorum.

Ölen saçlarımı canlandırmak için saf doğal keratin yüklemesi yaptım gayet basit bir işlemde evde kendi kendime uyguladım herkese öneriyorum profilime girip saçlarıma bakabilirsiniz :))))

Merhaba,
benim saçlarım uzun ama gürlük problemi var. Bir sürü bebek saçım var fakat dökülenler hep o minik saçlar. Yastığımdan hep minik minik saçları topluyorum. O minik saçlar uzayamadan döküldüğü içinde seyrek duruyor maalesef. Bende biotin ve b vitamini kompleksi almaya başladım. B vitaminim 200 civarındaydı Canan Karatay bunun 800 civarında olması gerektiğini söylüyor. Biotin de zaten saç ve tırnak için yararlı bir vitaminmiş. Bu arada saç dökülmemin yanı sıra felaket bir tırnak kırılması yaşıyordum son aylarda. Hem el hemde ayak tırnaklarım çatır çutur kırılıyordu durup dururken. Tırnaklarım hala güçsüz ama kırılması durdu. Saçlarımın dökülmesi hala devam ediyor ama çok hızlı uzamaya başladı. Yaklaşık 10 gün önce dip boyası yaptım. Bugün beyaz saçlarımdan birini ölçtüğümde 1 cm ye yakın uzama vardı. Zaten sonuç almak için 3-6 ay kullanmak gerekiyormuş. Benim daha 1 ay oldu. Sonuçları paylaşmaya devam ederim.
Canım ben biotin kullandım keşke kullanmaz olaydım . Heryerim sivilce oldu. Tırnaklarda kurılma biotin değil de kalsiyum eksikliğinden olabilir. Lütfen ona baktır. Biotinin uzun vadede zararını görmüş biriyim. Lütfen kalsiyum testi yaptır. Benim de tırnaklarım lahana gibi kat kat soyuluyordu veya kırılıyordu. Hiç iki üç gün üst üste oje süremezdim. Kalsiyum kullanınca geçtiler.

Canım ben biotin kullandım keşke kullanmaz olaydım . Heryerim sivilce oldu. Tırnaklarda kurılma biotin değil de kalsiyum eksikliğinden olabilir. Lütfen ona baktır. Biotinin uzun vadede zararını görmüş biriyim. Lütfen kalsiyum testi yaptır. Benim de tırnaklarım lahana gibi kat kat soyuluyordu veya kırılıyordu. Hiç iki üç gün üst üste oje süremezdim. Kalsiyum kullanınca geçtiler.
canım bi şişe bitirdim bana bir zararı olmadı. kırılmalarım geçti.artık ondan mı başka birşeyden mi bilemiyorum. şu an zaten multivitamin kullanıyorum. içinde kalsiyum biotin falan da var.

X