Saç Rengi ve Saç Boyama saçını sarıya boyayanlar buraya

prenses_1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
175
1
saçını sarıya boyayanlar hangi boyaları ve numaraları kullanıyolar market boyalarıyla hoş ton olanların yorumlarını bekliyorum

canım ben varımdelikafadulden
ben koleston 12/0 kullanıorum (açık doğal sarı olarak geçior)
gayette iyi bir sonuc alıoruma.s.

ben gecen yazın voiLa nın 9.0 unu kuLLanıyordum.Gayet güzel doğaL yapıyor.
şimdi koyuya dondum ama yıne gıdıkLanmaya basLadım yıne sarıra donus var içimde :18:

Koleston 12.1 Çok açık küllü sarıyı deneyen var mı?

4056800644223.jpg

Kleston 12/0 a boyadım ve bu rengi oturtturana kadar bir kaç kez daha boyamam gerekiyor.

arkadaşlar peki boyama sonrasında oluşan renkleri ve hatta önceki haline ait birer foto koyamazmısınız? Benim asıl sorunum ;şu an saçım röfleli ama yıllardır saatlerimi kuaförde geçirmekten ve de üzerine bir yıgın para ödemekten çok sıkıldım artık evde istediğim zaman kendim boyayabilmek istiyorum ama çook da korkuyorum turuncu ya da yeşil olmaktan.. Saçım zaten çok sık röfleli olduğu için rengi tutturabilirsem düz boyayı da kaldırabilir diye düşünüyorum ama biraz tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var.. hatta acilll ihtiyacımm var :KK76:Cevaplarınız için şimiden teşekkürlerr...

benimde saçım şuan koleston çok açık sarı ama çok pişman oldum çünkü boyatıyorum en fazla üç gün sonra dipler minik minik siyah olarak çıkıyor 15 günde bir saç boyatmaktan bıktım röfle bundan iyiydi üç dört ayda bir yaptır rahat et

bende evde cok denedım sarı yapmak ıcın ama lorelaın falan hıc gozuktgu gıbı olmadı boz bulanık bısey oldu bende paradan kaçtım ama olan sacıma oldu sonra tıpış tıpış kuafore malesef 1 senedır sarı olmak ıcın ugrasıyorum suanda sacım kahverengı bır ay sonra ıstedıgım sarıya donebılecekmısım cok heycanlıyım umarım ıstedıgım hayal ettıgım renge kavusurum :KK5:

X