Saçma sapan birşey başıma geldi, yardımınıza ihtiyacım var :(

ha şunu bileydik ya erkeklerden önce kadınlar o kadın kaşar, o kadın bilmem ne vs. diye birbirlerine böyle çamur atıyorlar
doğuya hiç gitmedim orası mümkündür belki halen mühim olması ben zaten izmirliyim

sana kesınlıkle katılıyrm saçmalamış bazı arkadaşlar!

Allah iyiliğini versin çok güldüm:)
Korkma bisey olmamıştır ama bi dr a git için rahat etsin.
Sen bakma zar önemli diil diyip kafalarına göre yaşayıp sonrada evlenme arefesinde düşerler derdine,neden çünki birisine aşık olurlar ve onun için önemlidir zar.
Sonrada diktirip kandirirlar adamları.
(Istinalar kaideyi bozmaz ama genelde böyledir türk erkekleri için önemlidir)

Bazı hayvanlarda dahi olan birşeymiş. Bu kadar önemli olsa düşünme özelliği olmayan hayvancıklarada verilmezdi ama toplumun bakış açısı malum

Hayvanlarda ahlaki yapı yoktur,aile yapısi yoktur,rabbim onları iyle yaratmış.
Ayrıca evet kadın namusunu kendi için taşımalı ve korumalı,kadının önce kendisine saygısı olmalı.
Aynı şekilde erkekte namusunu korumalı bence.....

Onunuzde saygiyla egiliyorum.tam benim soylemek istediklerimi dokmussunuz.Ya daha bugun tokalasmak icin elimi uzattigim adam elimi sikmadi.sofi de degildir ama o ayaklarda.turkiye karma bir toplum.bi toplum vardir knin.sevgiliysiyle tanisir ayri evde sevgilisi ile yasamasina normal bakar oteki kizini okula gondermez..
SİZLERE GORE DOGRU OLAN SEYLERİ BASKALARİNA DİRETEMEZSİNİZ.KİZLİK ZARİ ONEMLİ MUMKUNSE EVLENECEGİM İNSANDA ONEMSESİN.SADECE

korkma canım biz eşimle 5 aydır uğraşıyoruz olmuyor bi kumanda mı başarıcak

Genital bölgende baska bir yerin tahriş olmuştur bence Ay teyzengile cok güldüm

Hiç birşey olmamıştır muhakkak ama içini rahatlatmak için bir doktora gidebilirsin.

Birsey olmaz.
Hadi diyelim kizlik zarini yirtacak bir kaza gecirdin.
Burda herhangi bir kazayi namusun gitmesiyle baglastiran yorumlara ayri sasirdim.
Evlenmeden once baskasiyla kaybedilen bekaretle, kazayla yirtilan zarin sozumona "bekareti" ayni sey mi Allah askina? Bekarete onem veren erkek, kendinden once baska erkek(ler) olmus mu diye bakiyor. Yoksa zar saglam mi degil mi, bunun onemi yok. Onun anlami daha derin yani. Ona bakarsaniz, birsuru kisiyle birlikte olup diktiren de var, bekaret geri mi gelmis oluyor? Tabii ki hayir. Burda zar baskasiyla birlikte olunup olunmadigiyla ilgili birsey, zarin kendisi degil.
Namusuna birsey olmamis merak etme, eger bu namus oluyorsa.

Basina kaza gelir de yirtilir, o zaman oyle dersiniz evleneceginiz adama, o kadar onemliyse. Size inanmayan adami da gonderin zaten.

Saka mi bu?sesli guldurdun beni Allah iyiligini versin:))

bunlar benim fikirlerim tabi herkes benim gibi düşünecek yada katılacak diye bir durum yok. ayrıca sizde haklısınız fakat tüpün üstüne oturdum yırtıldı, kumada değdi bozuldu gibi bir şey olmayacağını sizde biliyorsunuz. bu toplum yıllarca ''haydar dümenden'' bir şey öğrenmediyse artık zor diyorum bilgi toplumuyuz artık her bilgiye çok kolay her yerden ulaşabiliyoruz. bazı şeyleri artık aşmamız lazım. anladığım kadarıyla eğitimli birisiniz sen ben böyle düşünürsek toplumun diğer kesimlerinin işi daha zor bizler biraz daha aydın düşünmeliyiz.

burada öyle tuhaf şeyle okuyorum ki insan şaşırıyor bu doğru olamaz diyor bunu bir ''kadın '' yada bir ''erkek'' nasıl yapar diyorum. toplumun böyle ufak meseleleri olmamalı öncelik hepimizin bir geçim derdi var ekonomik olarak kendimizi ispatladığımız var bir şeyler çözümlenir.

ayrıca evliyim. erkekler sürekli başka yerleriyle düşündükleri için tek tip kalıp halindeler bence. hepsi birbirinin aynı. kendi kızkardeşlerine gelince namus bekçisi kesilirler ama başkasının karısına kızına bakmaktan kendilerini alamazlar.

erkeklerin önemseyeceklerini sanmıyorum eğer öyle olsaydı hergün günlerini gün etmez gerçekten sevdiği kızı bekler onunla beraber olurdu.

Yani sana inanmayan erkekle evlenmeye razimisin? Sirf erkekler senin tabirinle %95 aptal olduklarindan dolayi?

Ben olsam o %5ini arardim. Bana damga vuran erkek,bana inanmayan erkek gerçekten bana hiçbirsekilde laik degildir.

İnanma ile alakası yok kim olsa aklında soru işaretleri kalır .. Ben erkek olsam ve evleneceğim kişiye çokta güvensem zaman zaman aklıma acabalar gelir ..

erkeklerin önemseyeceklerini sanmıyorum eğer öyle olsaydı hergün günlerini gün etmez gerçekten sevdiği kızı bekler onunla beraber olurdu.

Günlerini gün edecek kızlarla zaten günlerini gün ediyorlar ( Uf tekerleme gibi oldu)
Ama evlenecekleri kızları bi çoğu, günlerini gün ettikleri kızlardan seçmedikleride bi gerçek bence.

Aayy icim bi tuhaf oldu Bisey oldugunu sanmam ama ben içimi rahatlatmak icin dr giderdim.. gecmis olsun...

Günlerini gün edecek kızlarla zaten günlerini gün ediyorlar ( Uf tekerleme gibi oldu)
Ama evlenecekleri kızları bi çoğu, günlerini gün ettikleri kızlardan seçmedikleride bi gerçek bence.

burda kadınları ikiye ayırıyorsunuz yani eğlenmelik evlenmelik olarak doğru mu anladım:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…