safişin diyetinde yanında olun zor tutuyor kendini kaçamaklardan!!!!!!.........

ben hiç yemicem çooooook kararlıyım kendime felaket kızarım sonra benim amacım zayıflamak ramazan bayramında zayıf olur rahat rahat yerim :78:

bunlar son günlerin...pazartesii sıkı bi hizaya girme var ... :KK52: takımın sıkı kuralları baslıyor...

bayram boyunca dün 1 tane tatlı yedim ilk ve sondu bugünde börek ve mercimekli köfte var
sabah kahvaltısı olarak nestle nesfit yedim bir kase ama fazla kaçırmışım çoook doydum
artık son kaçamağım olsun bu napiim bida olmaz inş.
bide sinbonun dijital baskülünü alcam şimdi kullanan varmı iyimi acaba
işte bundan

Sinbo SBS-4418 Dijital Baskül

Mrb. ben kullanıyorum o baskülü alalı 1 yıl oldu memnunum. şimdi pili bitmiş eşim alsa diye gözüne bakıyorum. evde birde arzumun normal baskülü var ama onu pek sevmedim.

masumum çok sevdim baskülümü 85 kiloymuşum
sgdepasbs4418.jpg

bunun süt beyazı çok hoş
dayanıklı olmasına sevindim ve gr.mı gr.mına göstermesi hoş bende normaliide vardı ama bunu sevdim

umarım masumum hep uğra yorumlarını ve önerilerini beklerim

3_259d55fec3cfb6d6801d0e59b3f207ce3_4bfc1138c8ca0d560785221ac31fa6d5.jpg

22645793us4.jpg

1_jrLegp6fc409e9271f4a8fbf74e7deab21f198.jpg

shoesibec1071616.jpg

almayı hayal edip oldukça yüksek meblada bir para biriktirdikten sonra alabileceğim ilk şey sanırım
bu muhteşem yürüyüş ayakkabıları üstteki pembede iyi ama tercihim tek resmii koyduğum griden yana
fiyatı 450 tl

son koyduğum 3 tane tek tek olanlar süper bence.....

Bende geldim.Pazartesi başlayamam ama sanırım çarşamba bende başlayacağım.Nasıl olacak bilmem:KK43:

hoşgeldin başlarsın ya üzülme bak bir hırsla başladım yarı yolda kalmassam buradayım 54 olana kadar bak avatara bile yazdım

:97::97:kimse uğramıyor bende dahil tabi kızım diş çıkarıyor bayadır uğrayamadım buraya diyetim güzel gidiyor 85 kilo ile başladığım yolda 81.8 kiloyum mutluyum azimliyim :KK64::KK62:

teyzoooooş bana kaderimin bir oyunu var kaçamak yapamadım spor devam ama 100 gr+dayım:84::KK43::63:

kızlar benide alın aranıza bugün bende başladım hadi hayırlısı fırsat buldukça yazıcam inşallah yalnız bırakmayınlütfen benim ilk kuralımda saat 6 dan sonra hiçbişi yememek bu yöntem işe yarıyor gerçekten bizzat kendim denemiştim zamanında vermiştim 15 kilo bu yöntemle :KK24::KK24::KK66:

:KK43::KK43:ben erken yaamadığım için acıkıyorum 5 aylık kızım var o yüzden bu saatleri buluyor yatmam:KK43::KK43:

X