Sahipsiz ve çırılçıplak 2 masum çocuk... :(

canım lütfen

Sosyal Hizmetler İl Müdürlükleri telefon numaraları
Adana Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0322 458 84 24
Adıyaman Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0416 216 10 82
Afyon Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0272 213 19 83
Ağrı Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0472 215 24 99
Amasya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0358 218 49 83
Ankara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0312 418 66 62
Antalya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0242 243 44 75
Artvin Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0466 212 10 69
Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0256 214 50 36
Balıkesir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0266 249 29 73
Bilecik Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0228 212 20 37
Bingöl Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0426 213 15 40
Bitlis Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0434 226 50 00
Bolu Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0374 217 70 05
Burdur Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0248 233 53 28
Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0224 327 76 45
Çanakkale Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0286 217 15 70
Çankırı Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0376 212 29 43
Çorum Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0364 224 65 32
Denizli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0258 265 47 06
Edirne Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0284 212 73 09
Elazığ Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0424 218 15 73
Erzincan Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0446 214 38 47
Erzurum Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0442 234 15 41
Eskişehir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0222 217 46 05
Gaziantep Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0342 231 65 22
Giresun Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0454 215 75 35
Gümüşhane Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0456 213 59 71
Hakkari Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0438 211 99 19
Hatay Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0326 216 10 89
Isparta Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0246 223 49 40
İçel Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0324 231 12 55
İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0212 455 13 00
İzmir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0232 445 71 83
Kars Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0474 212 69 10
Kastamonu Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0366 212 42 62
Kayseri Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0352 221 34 91
Kırklareli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0288 214 30 80
Kırşehir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0386 262 11 67
Kocaeli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0262 322 39 82
Konya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0332 320 64 41
Kütahya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0274 223 02 32
Malatya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0422 323 09 09
Manisa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0236 231 10 01
Kahramanmaraş Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0344 215 86 47
Mardin Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0482 212 44 79
Muğla Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0252 214 12 40
Muş Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0436 212 90 56
Nevşehir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0384 213 38 21
Niğde Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0388 232 34 86
Ordu Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0452 225 01 61
Rize Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0464 213 04 04
Sakarya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0264 277 36 92
Samsun Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0362 435 59 45
Siirt Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0484 224 66 49
Sinop Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0368 261 52 27
Sivas Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0346 224 26 53
Tekirdağ Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0282 261 12 88
Tokat Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0356 212 51 14
Trabzon Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0462 230 21 34
Tunceli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0428 212 12 77
Şanlıurfa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0414 312 94 86
Uşak Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0276 223 98 27
Van Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0432 212 11 38
Yozgat Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0354 212 10 47
Zonduldak Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0372 252 04 17
Aksaray Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0382 212 46 78
Bayburt Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0458 211 46 01
Karaman Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0338 214 02 22
Kırıkkale Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0318 224 27 25
Batman Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0488 214 27 42
Şırnak Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0486 216 29 83
Bartın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0378 227 30 38
Ardahan Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0478 211 57 77
Iğdır Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0476 227 15 02
Yalova Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0226 811 11 04
Karabük Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0370 415 61 51
Kilis Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0348 813 25 48
Osmaniye Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0328 825 01 61
Düzce Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü – 0380 512 09 32

hangi ildesin bilmiyorum ama bu numaralardan birini arayabilir misin ...lütfen
anne baba arayamaz ..onlar durumun farkında bile değil ki 2 yaşında çocuk üşürken saat 10 da dışarıda..

lütfen ara ..adreslerini ver

ARadım canım polis savcılığa verecekmiş savcılıktan sosyal hizmetlere gidiyormuş onlar biz gidip alamayız dediler polis savcılığa sevkettiyse onlar için bir umut o evden kurtulabilirler gerçekten çok şaşırdım emekleyen çocuk caddeye çıkıyor bu kadar mi başıboş bu çocuklar :KK43: allah koruyor o yavruları bunca zaman başlarına birşey gelmemiş

ARadım canım polis savcılığa verecekmiş savcılıktan sosyal hizmetlere gidiyormuş onlar biz gidip alamayız dediler polis savcılığa sevkettiyse onlar için bir umut o evden kurtulabilirler gerçekten çok şaşırdım emekleyen çocuk caddeye çıkıyor bu kadar mi başıboş bu çocuklar :KK43: allah koruyor o yavruları bunca zaman başlarına birşey gelmemiş

yani nasıl oluyor böyle anlamadım..
yani çocukları alıp biri götürse ..başına taş vurup öldürse..sonra kirli emellerine alet etse ..o zaman kim verecek bunun hesabını..
ya da gece orda kalsalar..eve gidemeseler..soğuktan donsalar daha mı doğru olacak..

yok mu ki bi polis savcılığa baş vursun..bu kadar zor mu bu yani..

vatandaşlık görevlerimizi yerine getirmeliyiz..ne gerekiyorsa yapılmalı yani..
çünkü bu evde yetişen çocuk ileride o polislere daha büyük zorluklar çıkarabilir..balli koklayabilir, uyuşturucu kullanabilir, hırsız olabilir..olabilir de olabilir yani..arkamızı dönüp gidemeyiz ..vicdana sığmaz..üzüldüm gerçekten.

yani nasıl oluyor böyle anlamadım..
yani çocukları alıp biri götürse ..başına taş vurup öldürse..sonra kirli emellerine alet etse ..o zaman kim verecek bunun hesabını..
ya da gece orda kalsalar..eve gidemeseler..soğuktan donsalar daha mı doğru olacak..

yok mu ki bi polis savcılığa baş vursun..bu kadar zor mu bu yani..

vatandaşlık görevlerimizi yerine getirmeliyiz..ne gerekiyorsa yapılmalı yani..
çünkü bu evde yetişen çocuk ileride o polislere daha büyük zorluklar çıkarabilir..balli koklayabilir, uyuşturucu kullanabilir, hırsız olabilir..olabilir de olabilir yani..arkamızı dönüp gidemeyiz ..vicdana sığmaz..üzüldüm gerçekten.

ÖYle canım bende ondan korkuyorum zaten ümit ediyorum ki savcılık bu işin peşini bırakmaz

ÖYle canım bende ondan korkuyorum zaten ümit ediyorum ki savcılık bu işin peşini bırakmaz

yani polis bi savcılığa başvursa gerisi gelecek ama o başlangıcı yapmıyorlar..

umarım kurtulur çocukların hayatı..şu an onların sıcak yemeğe ve sevgiye ihtiyaçları var..o kadar..bunu bi anne yapamıyorsa ..4 taneler bi de..o eve sosyal hizmetlerin el atması lazım..

bu kurumlar bunun için var..

eğer bu çocuklar sokakta üşüyorsa. emekleyerek çocuk caddeye çıkıyorsa yarın bu kadar şanslı olmayabilirler..

amirinden ızın alıp eve gıremez amırının savcıdan ızın alması gereklı kı bu her olayda savcıdan ızın alamıyorlar ıkıncı kırmızı alıntıladgm yerde de ben polis eşi oalbılırım ıllakı hassaslık payı oalbılır bu gun ıcınde yasadıklarımızdan eslerımızden duyduklarımızdan kaynaklanıyor en basıtınden söyleyım sıze oy kullanmaya gıttııgımızde okuldan çıktık önumuzu kesen adam esrarcı ve eşimin polis olduğunu bıldıgı ıcın sataşıp duruyor kı bu ılk de degıl sızce normal degılmı hassas olmamızo polis cocugu sevmemıs olabılır emınımkı aklına bıle gelmemıstır cnku gun ıcınde okdr cok anonsa gıdıyorlarkı ustelık günde kac saat çalışıyor sız çağırmadan önce allah bılır hangı olaydaydılar bu onun vıcdansız olduğu anlamınamı gelır tabıkı görevını kötüye kullanan polisler var ceza alsınlar dıye dua edıyorm o çocuklar annes babası varsa sosyal hızmetler aılesının rızası yoksa almaz polisde bırsey yapmaz devletın işi cnku yurt dışında cocugu dövdü dıye hemen aılesınden alıyorlar bızde öyle bır sıstem yokkı
o polis o çocuğu sevmemiş olabilir ama görevini yapmak zorunda..
onun görevi o çünkü..öyle şansı yok...
sevmemiş olabilir ,yorgun olabilir , bir önceki olay çok yorucu ve zorlu olabilir..ama bu çocukların suçu ne.
yorgun polise denk gelmeseler mi ki..olaydan gelen polise denk gelmeseler mi ki..o zaman mı hayatları kurtulur.

Son düzenleme:
o polis o çocuğu sevmemiş olabilir ama görevini yapmak zorunda..
onun görevi o çünkü..öyle şansı yok...
sevmemiş olabilir ,yorgun olabilir , bir önceki olay çok yorucu ve zorlu olabilir..ama bu çocukların suçu ne.
yorgun polise denk gelmeseler mi ki..olaydan gelen polise denk gelmeseler mi ki..o zaman mı hayatları kurtulur.
Nerden biliyorsn gorevini yapmadgni islem yapar gerekli yerlere sevk eder alla alla siz bilip bilmedden neden bu kdr heycanlanmissiniz anlamadm konu sahibi demis biz oradan ayrilirken polisler ordaydi savciligada bilidirceklerms zaten ben yorgundur belkimi dedm ne alakasiz konulardan satasmaya calismissiniz cocugu sevmediyse aklina gelmemistr dedm siz cocuklarin sucu ne gorevini yapmak zorunda yorgn olabilir bilmem ne sanki polis bırakıp gitmiş islem yapmamis da polisi suclayip duruyorsnz cocuklari alip sosyal hizmetlere vermek polisin gorevi değil gerekli yerlere bildirir

Nerden biliyorsn gorevini yapmadgni islem yapar gerekli yerlere sevk eder alla alla siz bilip bilmedden neden bu kdr heycanlanmissiniz anlamadm konu sahibi demis biz oradan ayrilirken polisler ordaydi savciligada bilidirceklerms zaten ben yorgundur belkimi dedm ne alakasiz konulardan satasmaya calismissiniz cocugu sevmediyse aklina gelmemistr dedm siz cocuklarin sucu ne gorevini yapmak zorunda yorgn olabilir bilmem ne sanki polis bırakıp gitmiş islem yapmamis da polisi suclayip duruyorsnz cocuklari alip sosyal hizmetlere vermek polisin gorevi değil gerekli yerlere bildirir

konu sahibi yazmış ayrıca hiç bir işlem yapamam diye ,polis kendi demiş..belki yapmıştır diyorsunuz..belki ...keşke yapmış olsa..ama yapmamış işte..

siz yapmayabilir ,,yorgundur, sevmemiştir diye söyleyince ben gerçekleri yazdım sadece..olması gerekenleri.görev ve sorumlulukları.kimseye sataştığım falan yok.

ülkemizde herkes görevini yapacak ki kamu düzenli işlesin..
ben de kamudayım ..çalışanım.

ayrıca abim ve yengem polis. Amcam şehit polis. ailemizde polis çok.

Son düzenleme:
lütfen oraya gidip polisi tekrar arayın savcılığa sevktmesini filan söyleyinde işlemler başlasın madem öyle.
lütfen annesinden osundan busundan korkmayın o çocukları orda unutmayın.
keşke o şehirde olsam gidip o yavrucaklar için bişeyler yapabilsem .
Allahım dayanamıyorum bunlara okuyup es geçemiyorum izleyip unutamıyorum.

konu sahibi yazmış ayrıca hiç bir işlem yapamam diye ,polis kendi demiş..belki yapmıştır diyorsunuz..belki ...keşke yapmış olsa..ama yapmamış işte..

siz yapmayabilir ,,yorgundur, sevmemiştir diye söyleyince ben gerçekleri yazdım sadece..olması gerekenleri.görev ve sorumlulukları.kimseye sataştığım falan yok.

ülkemizde herkes görevini yapacak ki kamu düzenli işlesin..
ben de kamudayım ..çalışanım.

ayrıca abim ve yengem polis. Amcam şehit polis. ailemizde polis çok.

:) ee ailenizde polis coksa neyapabilirim arayin sorun ne yapilabilirmis diye! polis birsey yapamam derken ailesine ulasmamiz lazim birsey yapamayiz diyor ailesini alir karakola götürür islem yapar adam aileyi bulmadan neyapicak dikkatli okuyun isterseniz!!!!

lütfen oraya gidip polisi tekrar arayın savcılığa sevktmesini filan söyleyinde işlemler başlasın madem öyle.
lütfen annesinden osundan busundan korkmayın o çocukları orda unutmayın.
keşke o şehirde olsam gidip o yavrucaklar için bişeyler yapabilsem .
Allahım dayanamıyorum bunlara okuyup es geçemiyorum izleyip unutamıyorum.
inşallah hayatları kurtulur .malesef ben de unutamıyorum böyle çocukları..çünkü korumazlar..kaybolsalar yolunu bulamazlar belki..başlarında büyük olması şart.

:) ee ailenizde polis coksa neyapabilirim arayin sorun ne yapilabilirmis diye! polis birsey yapamam derken ailesine ulasmamiz lazim birsey yapamayiz diyor ailesini alir karakola götürür islem yapar adam aileyi bulmadan neyapicak dikkatli okuyun isterseniz!!!!

size daha bir şey demiyorum..gerçekten çok duyarlısınız çocuklara karşı..keşke siz de sorsaydınız eşinize ne yapılabilir diye.....

Peki polisi arayıp sordunuz mu işlem yapmışlar mı? yani sonuçta adres belli olduğu için o adreste oturanın adı soyadı da bellidir. Çok rahat bulur polis TC sine kadar.

Eğer polis savcıya konuyu aktarmamışsa aktarması için ısrarcı olun bence. Ya da oluyormu bilmiyorum ama savcı ile siz görüşseniz, direk durumu anlatırsanız vurdumduymaz davranacaklarını sanmıyorum.

Günah o çocuklara ne yapılması gerekiyorsa yapılsın. Allah sizden de razı olsun.. geçip gitmemişsiniz ilgilenmişsiniz durumla..

inşallah hayatları kurtulur .malesef ben de unutamıyorum böyle çocukları..çünkü korumazlar..kaybolsalar yolunu bulamazlar belki..başlarında büyük olması şart.

size daha bir şey demiyorum..gerçekten çok duyarlısınız çocuklara karşı..keşke siz de sorsaydınız eşinize ne yapılabilir diye.....

Sordum adile birlikte okuduk hatta alir aileyi karakola götürür islemm yapar gerisi devletin kanunlarn isi duyarsiz diyorsunuz ben sabahtan beri burda diyorumki sosyal hizmetlerin cocuklari alim sartlari var sistemimiz kötü o cocuk annsi pasta getircek diye bekliyor bune vicdansiz bir kadndirki cocuklari ac birakiyor bide pasta diye kandiriyor onlar burda olsa anasi didisi dinlemez ordan burdan kiyafet toplar yemek toplar gotururdum benm burda anlatmaya calistgm polisin belirli islemleri oldugu asil gorevin devletin oldugu

Sordum adile birlikte okuduk hatta alir aileyi karakola götürür islemm yapar gerisi devletin kanunlarn isi duyarsiz diyorsunuz ben sabahtan beri burda diyorumki sosyal hizmetlerin cocuklari alim sartlari var sistemimiz kötü o cocuk annsi pasta getircek diye bekliyor bune vicdansiz bir kadndirki cocuklari ac birakiyor bide pasta diye kandiriyor onlar burda olsa anasi didisi dinlemez ordan burdan kiyafet toplar yemek toplar gotururdum benm burda anlatmaya calistgm polisin belirli islemleri oldugu asil gorevin devletin oldugu

adım adile değil .
bu mesajı beğendim bak.
yapıcı olmuş..:KK9::KK9::KK9:

çocuklar sevgiyle büyümeli, sıcak 1 tas çorba olsun yeter...hangi çocuk olursa olsun bu kadarını hak ediyor.

Sosyal hizmetlere basvurulur sosyal hizmetler en fazla otuz gunluk sure icinde çocuk hakkinda sosyal inceleme yapar ve kurum tarafından cocuk hakimine muracat edilir.Hakim inceleme sonucu cocugu ya ailesine teslim eder yada sosyal hizmetlere teslim eder hangi ildenisiz bilmiyorm ama ilinize bagli sosyal hizmetler yardimci olurlar yada direk cocuk subeyi arayabilirsiniz onlar daha iyi ilgilenir

Son düzenleme:
Merhaba kızlar hemen konuya girmek istiyorum çünkü beni çok etkiledi ne kadar üzüldüm anlatamam... Akşam annemle yürüyüşe gittik dönüşte hava karardıgı için cadde üzerinden geliyorduk saat 9 u geçmişti 2 tane çocuk cadde kenarında bekliyor birinin üzerinde sadece bir yelek ve şort var çırılçıplak soğuktan nasıl titriyor anneniz nerde diyorum pasta almaya gitti diyorlar bunu da çok zor anladım doğru düzgün konuşamıyorlar bile daha 2-3 yaşındalar evde aklı başında kimse yok 4 kardeşlermiş biri emekliyormuş daha. Kapı kilitli camdan girip çıkıyorlar komşuların dediğine göre anneleri sürekli dövüyormus sigara söndürüyormuş üzerlerinde daha geçen gün o emekleyen çocuk caddeye kadar çıkmış cadde zaten vızır vızır araba geçiyor. Neyse ceketimi çıkarıp çocuğu sardım baktım ayakkabısı yok kucağıma aldım nasıl sarılıyor titreyerek öyle bir baktı ki gözlerimin içine çaresizlik acı yardım herşeyi gördüm daha 2 yaşında çocuğun gözlerinde olmaması gerekir mutluluk nerdeydi bulamadım gözlerinde ağladım resmen haline... Polisi aradım geldiler anlattık işte böyle böyle evlerini gösterdik hadi içeri girin diyor çocuklara e birşey yapmayacak mısınız diyorum ailesine ulaşmamız lazım birşey yapamayız diyorlar daha öncede şikayet edilmiş niye hala birşey yapmıyorsunuz gerekirse yuvaya verilsin diyoruz bizim dememizle olmaz hem yuva daha mi iyi ailesinin yanından diyorlar tamam bizim dememizle olmaz biliyoruz çocukların üzerinde sigara söndürülmesi mi yuvadan iyi diyorum cevap yok hala komşulara ailesini soruyorlar ulaşmak için kimse bilmiyor kim olduklarını kadın psikopatmıymış sinir hastasımıymış neymiş baba evden uzaklaştırma almış içim parçalandı çocuklar kışın bile çırılçıplak dolaşırlarmış kimsenin elinden birşey gelmiyor mu yaa daha fazla duramadık zaten ne oldu hiç bilmiyorum :KK43: saat 10 olmuş çocuklar yapayalnız anne bekliyorlar... Ben burda hep okuyorum hasretle yıllarca çocuk sahibi olmak isteyen insanları sizler için çok dua ettim inanın rabbim böyle vicdansızlara çocuk nasip etmiş siz o temiz yüreğinizle duadan asla vazgeçmeyin o ki herşeyi duyan ve görendir herşeyin zamanını o bilir... Şimdi ben ne yapabilirim sosyal hizmetleri yarın arasam mı aramasam mi bilemedim yada belediyeyi mi arayayim yoksa önce polisi arayıp sonucu mu öğreneyim yoksa hiçbirşey yapmayayım çocuklar o ailede yaşamaya devam mi etsin ne yapsam o çocuklar için hayırlısı olur :KK43:

Telefondan yazıyorum yazım hataları ve cümle bozuklukları için özür dilerim

çok duyarlı bir insansınız tebrik ediyorum sizi. yazınız beni ağlattı:KK43: çok üzüldüm onlara, ben yıllarca evlat hasretiyle yanıyorum bir tane çoçuğumuz olsun diye yıllarca tedavi oluyoruz; ama yapabileceğimiz bişe yok Rabbimin hikmeti arkadaşım herkesi farklı sınıyor Mevlam...

çok duyarlı bir insansınız tebrik ediyorum sizi. yazınız beni ağlattı:KK43: çok üzüldüm onlara, ben yıllarca evlat hasretiyle yanıyorum bir tane çoçuğumuz olsun diye yıllarca tedavi oluyoruz; ama yapabileceğimiz bişe yok Rabbimin hikmeti arkadaşım herkesi farklı sınıyor Mevlam...

canım benim ,Allah sana da sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Evet umarım polis başvuruda bulunmuştur..Daha önce de şikayet etmiş komşular ama çocuklar hala o evde..

olmadı yine yine polis çağırmak lazım..o şekilde belki savcılığa bi müracat olur..çocuklar o annenin elinden kurtulur..

yoksa o çocuklar da anneleri gibi olur diye korkuyorum..ellerinden tutan olmayınca.

canım benim ,Allah sana da sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Evet umarım polis başvuruda bulunmuştur..Daha önce de şikayet etmiş komşular ama çocuklar hala o evde..

olmadı yine yine polis çağırmak lazım..o şekilde belki savcılığa bi müracat olur..çocuklar o annenin elinden kurtulur..

yoksa o çocuklar da anneleri gibi olur diye korkuyorum..ellerinden tutan olmayınca.

Allah razı olsun canım, inşlh sağlıklı, hayırlı bir evladımız olur
Rabbim o çoçukların yardımcı olsun biranönce yuvaya yerleşriler umarım...

Ailenin ismini öğrenemedikleri için ikamet adresinden çıkmaz mi kim olduğu muhtardan ogrenseniz dedim ama beni pek ciddiye almadı memur bey işimize karışma der gibi ikamet adresi burası ya filan dedi sonra mahalleden birkaç kişi filan geldi muhtar bilir kim olduklarını dedi bize 2 kez siz gidin sızlık birşey kalmadı filan dedi geç olduğu için de daha fazla duramadık zaten

Sonuçta ne oldu bilmiyorum polisler hala bekliyordu umarım savcılığa sevk edilmiştir aileyle konuşulup geri gönderilmemiştir inşallah. Ama ben yine bakmaya gideceğim çocuklara inşallah.

BIrde konya aile ve sosyal politikaları aradım polis savcıya verdiyse bize gelir konu dendi oysa araştırması gerekiyordu o görüştüğüm kişinin biz gidip alamayız dedi geçti böyle birşey varsa onların polisle oraya gitmeleri çocukları alıp muayene ettirmeleri gerekmiyor mu ben mi çok hassas düşünüyorum bilemedim çocukların ismi olsa sorgularız diyor ben nerden bileyim çocukların ismini polise şikayet ettim işte ara sor işin ne başka ama yok polis gerekeni yapmıştır dedi

X