Sahipsiz ve çırılçıplak 2 masum çocuk... :(

Ailenin ismini öğrenemedikleri için ikamet adresinden çıkmaz mi kim olduğu muhtardan ogrenseniz dedim ama beni pek ciddiye almadı memur bey işimize karışma der gibi ikamet adresi burası ya filan dedi sonra mahalleden birkaç kişi filan geldi muhtar bilir kim olduklarını dedi bize 2 kez siz gidin sızlık birşey kalmadı filan dedi geç olduğu için de daha fazla duramadık zaten

Sonuçta ne oldu bilmiyorum polisler hala bekliyordu umarım savcılığa sevk edilmiştir aileyle konuşulup geri gönderilmemiştir inşallah. Ama ben yine bakmaya gideceğim çocuklara inşallah.

canımcım..inşallah polisler başlarında bi ana baba olmayan bir evde çocukları yalnız bırakıp gitmemiştir..

inşallah anaları gelmiştir de polis bi işlem başlatmıştır..

yani o ananın kendine hayrı yok ki çocuklarına olsun..belki çocukları sosyal hizmetler alıp götürse o düğün bayram edecek...kurtulacak sorumluluktan..küçük çocuk sorumluluğu zordur..korumak kollamak ister..ama o bunları yapmıyor belli.

o anayı da kısırlaştırmak lazım..bakamayacağı çocuk doğurmasın artık..

takip et canım..Büyük sevaba girersin..

Allah mükafatını veriyor inan ki..

BIrde konya aile ve sosyal politikaları aradım polis savcıya verdiyse bize gelir konu dendi oysa araştırması gerekiyordu o görüştüğüm kişinin biz gidip alamayız dedi geçti böyle birşey varsa onların polisle oraya gitmeleri çocukları alıp muayene ettirmeleri gerekmiyor mu ben mi çok hassas düşünüyorum bilemedim çocukların ismi olsa sorgularız diyor ben nerden bileyim çocukların ismini polise şikayet ettim işte ara sor işin ne başka ama yok polis gerekeni yapmıştır dedi

Ah canım ah bizim ülke olarak bi fırın ekmek yememiz lazım diycem ama o da kurtarmaz bizi..

Bak büyük insan olsa derim ki tamam haklılar....

Ama bunlar kendilerini koruyamayacak durumdaki çocuklar ..çok küçükler..o yüzden de biraz duyarlı olmak lazım

kedi köpek kadar da değerleri yok bu bu çocukların..

haberlere vermek lazım bu evi..gelsin haber programları çekim yapsın..görsün herkes çocukların halini..

canımcım..inşallah polisler başlarında bi ana baba olmayan bir evde çocukları yalnız bırakıp gitmemiştir..

inşallah anaları gelmiştir de polis bi işlem başlatmıştır..

yani o ananın kendine hayrı yok ki çocuklarına olsun..belki çocukları sosyal hizmetler alıp götürse o düğün bayram edecek...kurtulacak sorumluluktan..küçük çocuk sorumluluğu zordur..korumak kollamak ister..ama o bunları yapmıyor belli.

o anayı da kısırlaştırmak lazım..bakamayacağı çocuk doğurmasın artık..

takip et canım..Büyük sevaba girersin..

Allah mükafatını veriyor inan ki..

Ah canım ah bizim ülke olarak bi fırın ekmek yememiz lazım diycem ama o da kurtarmaz bizi..

Bak büyük insan olsa derim ki tamam haklılar....

Ama bunlar kendilerini koruyamayacak durumdaki çocuklar ..çok küçükler..o yüzden de biraz duyarlı olmak lazım

kedi köpek kadar da değerleri yok bu bu çocukların..

haberlere vermek lazım bu evi..gelsin haber programları çekim yapsın..görsün herkes çocukların halini..

Eğer hala çocuklar oradaysa kendim çekim yapıp bütün kanallara göndermeyi düşünüyorum rabbim çocuk isteyen ailelere nasip eder inşallah böyle vicdansız insanların elinde telef olmaz inşallah

Eğer hala çocuklar oradaysa kendim çekim yapıp bütün kanallara göndermeyi düşünüyorum rabbim çocuk isteyen ailelere nasip eder inşallah böyle vicdansız insanların elinde telef olmaz inşallah

aa evet ya..o da olur..
çekim yap..

iyi aklına geldi..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

insanlar ayağa kalkar inan ki..

elimizden geleni yapmak lazım..çocuklar kendi kendilerini kurtaramayacağına göre.onları o hayattan kurtarmak lazım..

Elbette ki gönül anneleri keşke iyi olsun da onlara kol kanat gersin ister..Anneye kimse benzemez ama ..bu çocukların sonu son değil..ölüp gidecekler diye korkuyorum orda burda..

Son düzenleme:

canım devlet kurumunda çalışıyorum. buraya yazdıklarını mutlaka başbakanlık mailine atmalısın. sana gerekli kurumlar kısa sürede kesin dönüş yapacaklardır. polistir çocuk esigemedir bunlar yukardan emir almadıkça maalesef harekete geçmiyorlar.
çekim yaparsan da görüntülere oraya da at.
http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx bak bu başbakanlığın mail sistemi. hem mail atıp hem de takip edebilirsin.

Son düzenleme:
canım devlet kurumunda çalışıyorum. buraya yazdıklarını mutlaka başbakanlık mailine atmalısın. sana gerekli kurumlar kısa sürede kesin dönüş yapacaklardır. polistir çocuk esigemedir bunlar yukardan emir almadıkça maalesef harekete geçmiyorlar.
http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx bak bu başbakanlığın mail sistemi. hem mail atıp hem de takip edebilirsin.

Tamam canım teşekkür ederim evet herkes bi üstüne atıyor sorumluluğu çok sinir bozucu bir durum malesef :KK43:

aa evet ya..o da olur..
çekim yap..

iyi aklına geldi..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

insanlar ayağa kalkar inan ki..

elimizden geleni yapmak lazım..çocuklar kendi kendilerini kurtaramayacağına göre.onları o hayattan kurtarmak lazım..

Elbette ki gönül anneleri keşke iyi olsun da onlara kol kanat gersin ister..Anneye kimse benzemez ama ..bu çocukların sonu son değil..ölüp gidecekler diye korkuyorum orda burda..

BEn annelik duygusunu henüz bilmiyorum ama çocukların halini görünce içim parçalandı elele tutuşmuşlar caddeden gelene geçene bakıyorlar ne yapıyorsunuz siz dedik anne gitti diyorlar kuzular yaa :KK43:

BEn annelik duygusunu henüz bilmiyorum ama çocukların halini görünce içim parçalandı elele tutuşmuşlar caddeden gelene geçene bakıyorlar ne yapıyorsunuz siz dedik anne gitti diyorlar kuzular yaa :KK43:

hele ki bi de anne olsan..kendi çocuklarının o duruma düşebileceği aklına bi gelsin , çocukların gibi gör onları var ya..dayanılacak gibi değil..

çok saflar..

çok temizler..

bildikleri tek şey anne..ama bi anne çocuklarına bunu nasıl yapabiliyor bunu aklım almıyor..herkes anne olamaz diye ondan diyorlar demek ki

Allah yardım etsin..anlatma canım ya..içim kötü oluyor..gözümün önüne geliyor nedense..çok fena..

Son düzenleme:

bak işte akıl akıldan üstündür..

çok iyi oldu bu fikir..

en son noktayı sen koydun arkadaşım...Allah razı olsun.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Tamam canım teşekkür ederim evet herkes bi üstüne atıyor sorumluluğu çok sinir bozucu bir durum malesef :KK43:

buraya at canım önce videonu ve yazını ...

eğer sonuç çıkmazsa haber kanallarına gidersin..

ama ben eminim bu bakanlıktan güzel cevap gelecek.inşallah..

Allah kolaylık versin canım sana..haberlerini bekliyoruz.

Son düzenleme:
bak işte akıl akıldan üstündür..

çok iyi oldu bu fikir..

en son noktayı sen koydun arkadaşım...Allah razı olsun.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah hepimizden razı olsun canım ya. hamileyim. çocuklara dayanamıyorum. çok üzüldüm bu duruma. ilk aklıma bu geldi.

açıkca söyliyeyim bize direkt vatandaştan gelen maillerin bekletildiğini biliyorum. ama başbakanlıktan gelen mailler hem mail hem yazıyla gelir. müdür memura havale eder. memur mutlaka araştırmasını yapıp cevap verir. yoksa başbakanlık hesabını sorar mazallah :)

hüngür hüngür ağlattın sen beni ya.bu annelik beni çok değiştirdi çocuklarla ilgili hiçbir şeye dayanamıyorum artık gözlerim doluyor hemen.Allahım yardım o çocuklara çok üzüldüm kuzum bide anne gitti diyor ya:KK43:

ya resmen kahroldum hüngür hüngür ağlamamak için kndmi zor tutuyorm:2: nasıl bi vzdansızlık nasıl bi zhnıyet nasıl bi ana bunu reva görür yavrularna benım gbi ana olmak isteyen insanlarn çktği skntı ne dye. peki böyle insanlarn allh belasnı versn iki dünyadada gün yüzü görmesnler allh o çocuklra yardm etsn yardm edenleri göndersn AMİN :KK43:
konu sahibi peşini brkma ve lutfen bzi blgilndir burdan.allah sndende razı olsun

Allah hepimizden razı olsun canım ya. hamileyim. çocuklara dayanamıyorum. çok üzüldüm bu duruma. ilk aklıma bu geldi.

açıkca söyliyeyim bize direkt vatandaştan gelen maillerin bekletildiğini biliyorum. ama başbakanlıktan gelen mailler hem mail hem yazıyla gelir. müdür memura havale eder. memur mutlaka araştırmasını yapıp cevap verir. yoksa başbakanlık hesabını sorar mazallah :)
işte alttakiler böyle yapmasa sorun büyümeden çözülür ama kimsenin umrunda değil ezilenler yazık gerçekten..
hüngür hüngür ağlattın sen beni ya.bu annelik beni çok değiştirdi çocuklarla ilgili hiçbir şeye dayanamıyorum artık gözlerim doluyor hemen.Allahım yardım o çocuklara çok üzüldüm kuzum bide anne gitti diyor ya:KK43:
evet canım görsen ne haldeydi küçücük yavrular...
ya resmen kahroldum hüngür hüngür ağlamamak için kndmi zor tutuyorm:2: nasıl bi vzdansızlık nasıl bi zhnıyet nasıl bi ana bunu reva görür yavrularna benım gbi ana olmak isteyen insanlarn çktği skntı ne dye. peki böyle insanlarn allh belasnı versn iki dünyadada gün yüzü görmesnler allh o çocuklra yardm etsn yardm edenleri göndersn AMİN :KK43:
konu sahibi peşini brkma ve lutfen bzi blgilndir burdan.allah sndende razı olsun

rabbim zulüm görenlerin yanında olsun inşallah zalimin yanına kalmasın yaptıkları elimden geldiğince yardımcı olacağım canım

pamir ve mert olaylarından dolayı medyada çocuklara karşı özel bir ilgi varken bence medya kuruluşlarına da mail atın yazdıklarınızı onlar araya girerse polis sosyal esirgeme falan daha ihtiyatlı davranır.

pamir ve mert olaylarından dolayı medyada çocuklara karşı özel bir ilgi varken bence medya kuruluşlarına da mail atın yazdıklarınızı onlar araya girerse polis sosyal esirgeme falan daha ihtiyatlı davranır.

Öyle canım ama iyi düşünmek istiyorum inşallah dün polisler savcılığa sevketmiştir ve işlem başlatılmıştır :KK43:

Hani çocuk aldırmayın gerekirse devlet bakardı niye polis bişey yapmıyor ki :KK50: sosyal hizmetler ilgilenmeli hemen :KK19:

Son durum nedir acaba?

Bugün akşam yürüyüşten dönüşte özellikle gittim mahalleye kapilarinda hali asılıydı içerden de tv ışığı geliyordu pencereler kapalıydı geç olduğu için komşuları da rahatsız edemedik :KK43:

Bugün akşam yürüyüşten dönüşte özellikle gittim mahalleye kapilarinda hali asılıydı içerden de tv ışığı geliyordu pencereler kapalıydı geç olduğu için komşuları da rahatsız edemedik :KK43:

Allah Allah kadın evde mi ..tv de var..e yanı keşke bi daha yapmasa diycem öyle çocukları sokaklarda bırakmasa ..ama ya yine olursa ...

bakalım ne olur şimdiden sonra..

X