Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Selam kizlar pek ugramaz oldunuz.
30 dklık leslie 2 tamamlandi. 10 dk da bolgesel ekledim. Toplam 40 dk tamamlamis oldum 🥰😌

fantastikaaa fantastikaaa @Mimariye tavsannesi tavsannesi
Ay cnm ya hic giremedim. Haklisin. Cok yogun geciriyorm günlerimi. Yillik izinler basladi artik. Izne cikanlar oldugu icin eleman sayimizda azalma oluyor. Evde de isler cocuklar esim vs derken hic halim kalmiyor. Pestilim cikiyor.

Detoksa başladım. Bugun 2. Gündü.
30 Haziran menüsü

06.30
1 galeta
1 kkayisi
3 4 badem findik

11.45
2 kase kabak corbasi
1 kase cacik

Ara:
Türk kahvesi
3 kayisi, içlerinde fıstık ezmesi vardı

Yesilcay

Aksam yemegi öncesi 4 5 üzüm, yesilcaydan sonra midem bulandı.

Akşam 18.30
Patlican kapya kozleme salata
Yoğurtlu semizotu salatasi

Detoksa başladım. Bugun 2. Gündü.
30 Haziran menüsü

06.30
1 galeta
1 kkayisi
3 4 badem findik

11.45
2 kase kabak corbasi
1 kase cacik

Ara:
Türk kahvesi
3 kayisi, içlerinde fıstık ezmesi vardı

Yesilcay

Aksam yemegi öncesi 4 5 üzüm, yesilcaydan sonra midem bulandı.

Akşam 18.30
Patlican kapya kozleme salata
Yoğurtlu semizotu salatasi

Afiyet olsun canim yesilcayi gunduz iciyorum bende içersem ,aksam uykumu kaciriyor..
Bu ara cok iyi yemiyorum bende 2gun oldu yrin biraz alisveris yapicam yapabildigim kadar hafif ilerleyerek artisiz bitirmek istiyorum tatili en azindan

İyi gunler kizlar.
Bugünkü tartim
Bu hafta 1.7 kg

Eklentiler

• IMG_20210702_093725.jpg
    IMG_20210702_093725.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 27
Ay cnm ya hic giremedim. Haklisin. Cok yogun geciriyorm günlerimi. Yillik izinler basladi artik. Izne cikanlar oldugu icin eleman sayimizda azalma oluyor. Evde de isler cocuklar esim vs derken hic halim kalmiyor. Pestilim cikiyor.
__busra__ __busra__ bizim takımda. ♥️💋 Geçen hafta etap birincisi oldu. Muhteşem güzel kilo veriyor. 🤗🧿🧿🧿🧿

fantastikaaa fantastikaaa ile eskiden aynı takımdaydik. 🤩

Maalesef burda paylasim yapan iki kişi kalmıştık. İkimizde takimlara girdik. Diyete devam etmek istersen sende katıl takimlar daha aktif günlüklerden
Sorun degil cnm teşekkürler, ben bi yere bağlı kalmayı sevmyrm daha once deneyimledkm bi de iclerinden uyumsuz insanlar cikinca inanilmaz irreti edyr beni...

Sorun degil cnm teşekkürler, ben bi yere bağlı kalmayı sevmyrm daha once deneyimledkm bi de iclerinden uyumsuz insanlar cikinca inanilmaz irreti edyr beni...
Anladim. Şuan ben kendi adıma şekersiz yapmaya hazir degilim. Mart nisan arasi yapabildim kendimi iyi hazırlamıştım. Ama haftaya memlekete gidicem ve bir ay kadar kalicam. Döndüğümde duzenimi oturtup tekrar yaparim diye düşünüyorum. Ama çok iyi geliyor tavsiye ederim

X