Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Selam kızlar.

Başlığımız güncellendi. Şekersiz 21 güne tekrar başlıyoruz. Bu defa kaçamaksız sonuçlandiralım. Düzenli menü paylaşımı yaparak yorumlayalım. Porsiyon kontrolü muhakkak olsun.

İlk sayfada ki kurallara bakabilirsiniz tekrardan 🌺❤️
Gelsin 21 gün sonra 70 ler, hayırlı olsun canım 😍

Merhabalar. Ben de yarın icin kendime yeni bir başlangıç yapmayi düşünüyordum. Emziriyorum şekerden kısıp bol sulu bir gün gecirerek başarabilirim. Yürüyüş de yapmam.lazim. fırsat buldukça paylaşırım. Yemek yemeyi çok sevdiğim, diyet listeleri, diyestisyenlerden pek haberim.yok, çok da bana hitap etmezdi. Burdaki örnek listeler cok hoşuma gitti. Güzel yönlendirecek beni. Paylasim yapan arkadaşa da teşekkürler.

Merhabalar. Ben de yarın icin kendime yeni bir başlangıç yapmayi düşünüyordum. Emziriyorum şekerden kısıp bol sulu bir gün gecirerek başarabilirim. Yürüyüş de yapmam.lazim. fırsat buldukça paylaşırım. Yemek yemeyi çok sevdiğim, diyet listeleri, diyestisyenlerden pek haberim.yok, çok da bana hitap etmezdi. Burdaki örnek listeler cok hoşuma gitti. Güzel yönlendirecek beni. Paylasim yapan arkadaşa da teşekkürler.
Hoşgeldin. Kac aylik bebiş?
Ben ekimde diyete başladim. Emziriyorum bende. Bebeğim o zaman 9 aylikti. Suan 15 aylik.
Biz ilk mart ayında burda birkaç arkadaş başladik. 4 5 kg civari verdik

__busra__ __busra__ Ben ek gıdaya gecmedim ramazanda eşimden çok sahur yapıp evde yaptığımız pideleri mideye indirdim, yok yere 3 kilo aldım, saka gibi. Benim de hedefim ilk etapta 75 e düşebilmek uzun vadede 65 hedefliyorum.

Ben ek gıdaya gecmedim ramazanda eşimden çok sahur yapıp evde yaptığımız pideleri mideye indirdim, yok yere 3 kilo aldım, saka gibi. Benim de hedefim ilk etapta 75 e düşebilmek uzun vadede 65 hedefliyorum.
Olabildigince paketli gidalardan uzak durup beyaz ekmegi birakarak başlayin. Eminim cok farkedecek

Olabildigince paketli gidalardan uzak durup beyaz ekmegi birakarak başlayin. Eminim cok farkedecek
Abur cubur su son 2 ayda hayatima girdi ve artık çıkarıyorum. Sekerim dengesiz, zaten dikkat etmem gerek. Ekmegimi evde yapiyorum 3 4 dilim gunluk tam tahıllı ekmek.benim.icin ideal.

Selam kızlar.

Başlığımız güncellendi. Şekersiz 21 güne tekrar başlıyoruz. Bu defa kaçamaksız sonuçlandiralım. Düzenli menü paylaşımı yaparak yorumlayalım. Porsiyon kontrolü muhakkak olsun.

İlk sayfada ki kurallara bakabilirsiniz tekrardan 🌺❤️
Siz 1 ayda 10 kilo mu verdiniz?

Ilk hafta kendi porsiyonlarımla başlayacağım sonra tartılıp duruma göre ufak tefek degisiklikler yaparım. Istahimla bada cikabilmeliyim yavaş yavaş 😁

X