Sel felaketi

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
Kızlar Silivri Tekirdağ İstanbul felç mafoldumben
Allah yar ve yardımcıları olsun herkesin ..
Ölenlere Allah rahmet eylesin dua edelimki bilanço büyümesin mafoldumben

evet ya bende az once gordum ne olmus boyle istanbul
hereyr birbine girmis baya kotu olmus sel 17 kisimine olmus
ailesine bol bol sabir versin
cok uzuldem ben ya

inşallah canım ya bu kadar hasarla kapnır bu felaket ama dahada yağışlar sürücekmiş Allah hepimizin yardımcısı olsun. Benimde evde bi sürü hasar var pimaş boruları patlamış evim su oldu hep gece. Ama allahtan maddi hasar manevi hasardan korusun Rabbim

Her taraf berbat durumdaymıs.Benim babamda şöför oldugu için dün gece istanbuldaydı eğer ikitellide kamyon garajında kalsaydı onunda kurtulma ihtimali yoktu ama o yanyolda durdugu için şanslı olanlardan allahım babamı bize bağışladı ya diğerleri... bikaç tanesi babamın arkadaşı çok üzgünüz kızlar allah ailelerine sabır versin...

Her taraf berbat durumdaymıs.Benim babamda şöför oldugu için dün gece istanbuldaydı eğer ikitellide kamyon garajında kalsaydı onunda kurtulma ihtimali yoktu ama o yanyolda durdugu için şanslı olanlardan allahım babamı bize bağışladı ya diğerleri... bikaç tanesi babamın arkadaşı çok üzgünüz kızlar allah ailelerine sabır versin...

Allah korumuş gerçekten diğerleri okadar şanslı değilmiş ne yazıkki Allahım onların ailesine sabır versin çok zor bi durum

Geçmiş olsun gerçektende verilecek sadakanız varmış
Benim kardeşimde ikitelli de bugün kütahya'ya gelmek için otogara gidecekti evden çıkamıyor herkes panik
Elektrik yok su yok..

çok acı çok fecii
şu mübarek günde yaşadıklarını da bak
allahım yardımcıları olsun
birde yağmacılık yapanlar varmış
allahlarından bulsunlar
böle bi durumda nasıl yapıyorlar anlam veremiyoruum

Acayip bir yağmur yağdı.Gece yağmur ve şimşek gürültüsünden uyandım,sonra da uyuyamadım.Aklıma da geldi bu kadar yağdı ,bir şeyler olmaz umarım ,demiştim.Sel felaketi doğal afet denmesi bana hiç de doğal gelmiyor.Ne alt yapı var ,ne bilmem ne...Sonra da insanlar patır patır ölüyor.İnsan hayatı bu kadar ucuz mu ? :eek:lmaz:

ya benim aşkımm gemidee off haber alamıorum numara kullanılmıyo dio kafayı yicemm deniz çok kötüdür şimdi yaa allaım nolur bişi olmamış olsnnnnnn:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Dünden beri takip ediyorum, durum vahim...
Resmen deprem gibi heryer yerlebir şehitlerde cabası tabi...
Sel Allahtan geldi ona bişey demiyorum, ama şu çapulculara ne demeli...
Polislerimiz bide bu pisliklerle uğraşıyor, o malın hayrını nasıl görecekler bilmem...

tr de böyle bi fekalet olduğuna inanamıyorum ya hemde istanbulda 20 ölü 23 kayıp diyor. hem başka ülkerin böyle haberlerini izlerdik
insanlar otobüslerin üzerinde kurtalırlmayı bekliyor
gerçekten fekalet

arkadaslardan eger hatlardan dolayı ulaşılmıyorsa numara kullanılmıyor dermi ya

bilemiyorum ki canım ama hatlar yogun olabilir ki eğer avea kullanıyorsa zaten ulasman zor olur okadar lanet bir şebekedir kendisi yüreğini ferah tut canım allah herkesin yardımcısı olsun..

bilemiyorum ki canım ama hatlar yogun olabilir ki eğer avea kullanıyorsa zaten ulasman zor olur okadar lanet bir şebekedir kendisi yüreğini ferah tut canım allah herkesin yardımcısı olsun..
avea deil sabahtan beri arıyorum yok işte dün gecede arıorm arıorum sürekli telimi mesgule düşşürüodu hç böle yapmasdı uf

çok acı çok korkunç..
belediyeler kaldırım taşı söküp yapmaktan, çiçek ekmekten vakit bulsalar altyapı ve çarpık yerleşimle de ilgilenebilirler..

inanamıyorum ya selde yıkılan kalan kargo arabalarını yağmalıyorlar milletin eşyalarını resmen götürüyorlar, fabrikalarıda yağmalıyorlarmış, ya bazen insanlara inanamıyorum

arkadaslardan eger hatlardan dolayı ulaşılmıyorsa numara kullanılmıyor dermi ya

endişelenme hemen vodafonsa hatlar çökmüş
ondan öyle der benim hattımda öyle akşama kadar hallediceklermiş
haberlerde öyle diyodu

Dün gece sahura kalktığım zaman inanamadım yağan yağmura.
Allahım sen darda kalan, senden aman dileyen her kim var ise yardıma koş rabbim die dualar ettim, ama kahroldum şimdi bu haberleri alınca resimleri görünce:KK43:
Allahım, sen yar ve yardımcımız ol:KK43:

X