SENI SEVMIYORUM KESKE SENINLE EVLENMESEYDIM

Bir kere şiddet uygulayan birine bir daha yaklaşmamanız gerekirdi. Böyle bir şey yaşadığınız için üzgünüm ama aradan 9 ay geçmiş sadece. Yarın bir gün yine gelir özür diler alkollüydüm ayağına yatarsa artık affetmezsiniz umarım. İnsan alkollü iken farklı biri olmuyor bastırdığı gerçek karakteri çıkıyor

Neredeyse her gün alkol alan eşim eve gelme saatlerini 2,3, 3 buçuk olarak yavaş yavaş geciktirmeye başlamıştı. Dün akşam da yine arkadaşlarıyla içmeye gitti sabah 10 buçuk oldu gelmedi. Aradım konuşmamız lazım dedim. Ona bir daha böyle bir şey yapmamasını güzel bir dille söyleyecektim ki sen hala eve gelmedin dememle başladı "Eee gidecek misin? S.. git defol yoksa gelir seni kapıya atarim" dedi. Ben neye uğradığımı şaşırdım kapattım telefonu. Sonra mesaj attı bana seni sevmiyorum SENI SEVMIYORUM sevmediğim bir insanla evli kalıp ömrümü çürütemem kaybol git benim hayatımdan keşke seninle evlenmeseydim yazdı. Ben de cevap vermeden engelledim ve birkaç parça eşya alıp evi terk ettim.. Çok garip şu an hiçbir şey hissetmiyorum belki sonradan üzülürüm ya da üzülmeye bile değmeyeceğini anlarım belki artık bilemiyorum sabahtan beri kendimde değilim sanki. Ayrıca ben bu kişiye şiddetten dolayı boşanma davası açmıştım davaya 3 gün kala yalvar yakar beni vazgeçirmisti 7 8 ay önce falan. Ah salak kafam seven insan zaten şiddet uygulamazdi düşünememişim de şimdi sevmiyorum demesi mi zoruma gitmiş diyorum kendi kendime boğuluyorum sanki içinden çıkamıyorum.. Ben ondan önce böyle biri değildim bana değil şiddet hakaret eden kişi en yakınım da olsa silerdim bu ben ben değilim sanki kendim bile anlam veremiyorum. Bıktım yoruldum yenildim..
Bi daha yalvarsa da yakarsa gitme isterse senin için ölsün barışma

Kendinizi illa kovdurmanız lazım, başka türlü gidesiniz gelmiyor. Ben de bunu anlamıyorum. Yani kusura bakmayın ama bu hale gelene kadar az emeğiniz geçmemiş. Bari şimdiden sonra bir özür iki çiçeğe kanmayın.
Ne deseniz haklısınız kendimi resmen esir ettim hatta bunu bana kendisi de demişti şakayla karışık aptal bir insan oldum ben ondan sonra psikolojim bozuldu hala da bozuk anlaşılan

Zaten isminiz bana çok şey anlattı,maalesef eşinizin zaten hali ortadaymış ,az buçuk nasil evlendiginizi tahmin ediyorum. Erkekler çok aşık oldukları kadınlara bile zaman içinde odunlaşıyor.Bekarlara tavsiyem çok aşık, cok seven erkekler dışındakilerle evlenmeyin.Ha tek kriter aşk mı kesinlikle hayır, ama erkek çok aşık degilse bu gemi yürümüyor. Şiddet uygulanmış bu zaten seni sevmiyorum demek ama bu sefer de sözel söylemiş. Adam zaten alkolik ,size ,aileye de saygısı yok...
Evet psikiyatri ilaçlarına da ondan sonra başladım çünkü o kendinde problem görmedi hiç hep bana sen suçlusun dedi ben de zamanla kendimi suçlu görmeye başladım.. Onunla asla evlenmeyi düşünmüyordum 2 3 sene bana ısrar etti defalarca reddettim ama sonra bi anda kabul ettim hayatımın en büyük hatasıymış ne yazık ki

ayrılmak istiyorsanız evi terk eden siz olmayın. lütfen bir avukata danışın, zira ortak konutu terk etmek de kusurlu bir hareket sayılır. verin eline çantasını ve kendisini gönderin
Gelirsem eşyalarını da seni de kolundan tutup kapıya atarim ben gelmeden defol git dedi açıkçası şiddetten korktum mecburdum

Evet psikiyatri ilaçlarına da ondan sonra başladım çünkü o kendinde problem görmedi hiç hep bana sen suçlusun dedi ben de zamanla kendimi suçlu görmeye başladım.. Onunla asla evlenmeyi düşünmüyordum 2 3 sene bana ısrar etti defalarca reddettim ama sonra bi anda kabul ettim hayatımın en büyük hatasıymış ne yazık ki
Çok büyük bir manipülasyon altındaymışsınız kendi hatasını kabul etmeyip size yüklemiş hep, siz kendinizi hep suçlu hissedip kötü hissetmişsiniz ama sanırım artık sorunun sizde olmadığını ve şükretmeniz gerektiğini fark etmişsinizdir?

Adam sizi sevmiyor, evliliğinde mutlu değil. Alkolün ona verdiği yetkiye dayanarak gerçekleri itiraf etmiş. Bence kaçış yolu olarak alkole sığınıyor. Sizi yalvar yakar döndürmesinin sebebi de sevdiğinden değil; donunu yıkayan, yemeğini hazırlayan biri var işte, dava nafaka ne uğraşacak. Şiddet gördüğünüz hâlde boşanmaktan vazgeçip kendinizi kovdurana kadar beklemeseymişsiniz keşke, siz tekmeyi bassaymışsınız. Adi herif.
İnanır mısınız annesi ve ablaları bile sakın geri dönme arkana bakma üzülme bile şükret dediler düşünün nasıl bir durumun içine düşmüşüm

Gelirsem eşyalarını da seni de kolundan tutup kapıya atarim ben gelmeden defol git dedi açıkçası şiddetten korktum mecburdum
bu beyanın mutlaka tutanaklara geçirmeye çalışın o halde. ayrıca şiddete istinaden elinizde her ne kanıt varsa kenarda tutun kullanmak için

İnanır mısınız annesi ve ablaları bile sakın geri dönme arkana bakma üzülme bile şükret dediler düşünün nasıl bir durumun içine düşmüşüm
Bırakın bu leş herifi zaten, ardınıza bile bakmayın. Sizi sevmeyeni siz hiç sevmeyin. Elleri kırılsın bir de şiddet uygulamış, daha ne? Siz küllerinizden yeniden doğacaksınız, bırakın alkolünde boğulsun.

Davadan vazgeçmekle ahmaklık etmişsiniz,bu sefer etmeyin . Etmeyin de
Ben şeye takıldım ,her gün alkole para nereden buluyor millet,fiyatlar pahalı. Eşiniz çalışıyor mu
Çalışıyor yani kendi işi babasıyla birlikte. Kendi evimiz ve faturaları da babası ödüyor çoğu zaman alışveriş de baba parasıyla o da kendi kazandığını kendi zevkine harcıyor işte

Çok büyük bir manipülasyon altındaymışsınız kendi hatasını kabul etmeyip size yüklemiş hep, siz kendinizi hep suçlu hissedip kötü hissetmişsiniz ama sanırım artık sorunun sizde olmadığını ve şükretmeniz gerektiğini fark etmişsinizdir?
Evet düşünüyorum da nasıl izin vermişim diye işin garibi ne kızgınım ne kırgınım ne üzgünüm bi anda hissizleştim sanki

X