Sevdiğini özleyenler buyurun

Oyyy kıyamam sana minikomm...:1hug:
Yaramazlık mı ettin sen ki...
:teselli:
Yok canım.. Karışık biraz bizim o işler.. Genelde yaramazlığı yapan değil de yaramazlığa şahit olan ben olduğum için yerdim dayağı.. Azcık yaramaz olan babamdı yani.. benneyaptımki

Hosbulduk canlar..

ıyı olmaya calısıyoruz ıste, ben sızın ıcınızı karartmayım pek keyfım yok..

uzaktan bakınıyım barı

Ama böyle dersen olmaz ki Betülüm ya...
Ne için buradayız biz aşk olsun...
opuyorumnanaktan

Yok canım.. Karışık biraz bizim o işler.. Genelde yaramazlığı yapan değil de yaramazlığa şahit olan ben olduğum için yerdim dayağı.. Azcık yaramaz olan babamdı yani.. benneyaptımki

Anlar gibi oldum hihi...kafamçokkarıştı
Ama yok yok sevdalına bişey yapmaz kuzum ya...
:1closedeyes:

Olur mu canım hiç, dertler paylaşılarak azalıyor burada..

opuyorumnanaktan

Eksık olmayın bıtanesınız..

Bayram fılan derken benım nevrım donmus hala bıdahakı hafta sanıyorum..

Meger bu pazarmıs... bı hafta bu korkuyla nasıl gecıcek dıyordum... su ekım ayını bı cıkarsak su kıs bı gelse nolur yaa....

opuyorumnanaktan

Anlar gibi oldum hihi...kafamçokkarıştı
Ama yok yok sevdalına bişey yapmaz kuzum ya...
:1closedeyes:

Aman geçmiş gün işte hatırlayıp da daralmaya gerek olmayan konular.. Hem benim herkül sevdalım onu döver ki delikafadulden

Bu pazar mıymış.. Ay ben de bi sonraki hafta sanıyordum fisfisfis
Geçecek canım, öyle ya da böyle bir şekilde geçecek.. Ben de çok zorlanıyorum, özellikle geceleri.. Yalnız kalmaya alşamadım hala.. Bazen korkuyorum nadir de olsa.. Gündüz bir şekilde zaman geçiyor ama geceler çok daha zor.. Napalım, beklemekten başka bir şey gelmiyor elimizden :1no2:

Canım benim o istihbarat endişeni okudum ama bence asılsızdır bitanem ya...
Hem Siyasi ortam yumuşuyor, benim umudum iyi yönde tatlım...
a.s

Aman geçmiş gün işte hatırlayıp da daralmaya gerek olmayan konular.. Hem benim herkül sevdalım onu döver ki delikafadulden

Hiiç yaaa...
Askere el kalkmaz hem =)
kaydirigubbakcemile5

Kuzum onu sorcaktım şimdi. Osman'la yalnız kaldınız di mi ? :a015:
Anneyler biliyor mu yalnız kaldığını ?
:çok üzgünüm:

Kışın dagdan ınıyorlarmıs hıc olmadı daha seyreklesır bu olaylar...

ekımın yarısı bır gecseydı hayırlısıyla... vallahı dusunmenın sonu yok, her turlusu gelıyor ınsanın aklına..

Allahım getırmesınde, gerceklestırmesınde... 23 eylul oglumuzun ılk dogum gunu.. belkı ufak bı kutlama yaparız dıyordum ama vazgectım..

yapmayacagım.. tam beklenen zamanda bunu yapmak ıcımden hıc gelmıyor.. ne kadar ılk dogum gunu olsa da...

Yeterkı sag salım gelsın esım, ıkıncıde acısını cıkarırız ne yapayım (

Nısanım cukurcadan terorist cenazesı cıktı ya halk ıyıce kudurmus eylemler var, azmıslar kopekler

Kuzum onu sorcaktım şimdi. Osman'la yalnız kaldınız di mi ? :a015:
Anneyler biliyor mu yalnız kaldığını ?
:çok üzgünüm:

Evet canım, yalnızız :1no2:
Annemler beni hep yalnız biliyorlardı.. Askerimle birlikte yaşadığımızı bilmiyorlardı.. O yüzden problem olmadı.. Ama ben zor alıştım.. Bir ara sürekli kabus falan görürdüm artık geçti onlar.. Ama yine yok hırsız girecek, yok kapıyı kilitledim mi diye sürekli tedirgin oluyorum.. Ama alışırım zamanla artık napayım..

Canlarım uyumak üzereyim çıkıyorum şimdik...
Yarın annemle alışverişe çıkıcaz, akşam üstü gelirim hepinizi çok seviyor ve öpüyorum!
mirmirmirmiropuyorumnanaktan

canım benim üzülme seni anlıyorum Rabbim yardım etsin kadir gcesinde ilk aklıma gelenlerdendin düşünüyorum hep aklımdasın Rabbim sağ salim kavuştursun bir dahaki yıl bebişinin doğum gününü eşinle beraber neşe içinde kutlarsınız inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…