Severken Ayrılmak

Size katiliyorum ama esim bunu kesinlikle reddediyor. Oyle bir adama guvenip yola cikarsam ben ortada kalirim yazik ki...

Dua istiyorum sizden. Dua edin bana bol bol. Hayirlisi olsun diye...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sozleriniz karsisinda ne sevgimi ne de esimi savunamam. Sonuna dek haklisiniz cunku.

Elbet ben de unuturum zamanla.

Benimkisi dertlesmek iste oyle...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

umarım dediğiniz gibi olur iki aylik evliyim ve kayinvalidem yüzünden evliligimizi bitiriyordum zaman neyi gisterir bilemiyorum ama ben kavrayamiyorum çocuklarım mutlu olsun demiyor kV deler hep kendi menfaatlerini düşünüyorlar umarım yıllar geçtikçe bizim hayatımızda değişir

Iyi diyorsunuz, hos diyorsunuz da... adam ailemi cigneyemem, tas basacagim bagrima diyorken ben evime zorla gidip yerlesemem ya? Tutturmus bir ailem... O devam yanlisi olmadigi ve ailesinin kesin kararindan disari cikmadigi surece bana yapacak bir sey duser mi? Cidden merak ediyorum bunu. Varsa soyleyin...

Bana Allah yeter...

Ben o sansi havada karada veririm fakat esim ailesini cignememek konusunda net. Tek basima sans versem ne olacak ki...

Bana Allah yeter...

Tek basima cesur olarak bir yere varamam. Esim de ayni kararda olsaydi bitmezdik, dogru...

Bana Allah yeter...

Belki bakis acimi degistirip baksam sizi hakli bile bulabilirim.

Ama malesef sizin en talihsiz soyleminiz, benim ailemin affetmesi gerekenleri kucumsuyor olmaniz. Benim gece yarisi hastanelik olmam ve tek basima hastaneye gitmem affedilebilir bir sey ama annemin ona ait parayi istemesi affedilmez oyle mi?

Para kazanilir, para gelir gecer ama o gece benim basima bir sey gelseydi bunun bedelini kimse odeyemezdi.

Hani komik olacagimi dusunmesem esimin ailesinden biri oldugunuza iddiaya girecegim.

Bana Allah yeter...

Mucize... Ben de kendim icin isterdim bir mucize olsun diye:)
sizin icin koskocaman bir mucize diliyorum, cani gonulden...

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Mucize... Ben de kendim icin isterdim bir mucize olsun diye:)
sizin icin koskocaman bir mucize diliyorum, cani gonulden...

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Inanir misiniz dualarim da hep bu yonde. Allah'tan hep mucize diliyorum. Sizden de duymak manidar oldu.

Cok tesekkur ederim.

Bana Allah yeter...

Seven sadece sendin belkide..eşin evliliği evcilik gibi görmüş bedelini sana ödetmiş.böyle başlayan bir evlilik barışsanızda tadı olmaz üzgünüm.pişman olursun yeniden barışırsanız budefada ayrılamazsın aileler yüzünden.hatanın neresinden dönersen kardır derlerya senin için hayırlısı buymuş belkide üzülmemeye çalış

Kanatlarım var ruhumda..

Ben o sansi havada karada veririm fakat esim ailesini cignememek konusunda net. Tek basima sans versem ne olacak ki...

Bana Allah yeter...

Esin ve sen bir ailesiniz. Esinin ailesi sensin. Oturun 2 olgun insan olarak hayatiniza yon verin. Siz daha sevgili gibi onun ailesi benim ailem yapiyosunuz. Keske evlenmeseydiniz evlilik olgunluguna erismeden. Ama madem evlendiniz, bari kurdugunuz kuruma hak ettigi saygiyi emegi gosterin.

Kim bilir, belki de...

Uzulmemeyi deniyorum. Hayirlisi...

Bana Allah yeter...

hakkınızda hayırlısı ..
yeni hayatınızda insallah mutlu olursunuz ..
dert etmeyin dua edin ..

Evlilik olgunluguna kac yilda erisiliyor yahut kac yasinda? Bunun bir kriteri olsaydi ona gore evlenirdik. :)

Bu olgunluk isini bilemiyorum ama esimi ailem gibi gordum ben. Son ana kadar kendi ailemi hep uzak tuttum. Ama bunu o beceremedi iste. Ailesinin eli ustumuzdem hic eksik olmadi. Bunu anlatmaya calistim, olayi vajinismusa bagladi. Hani bu durum seni esim olarak gormemi engelliyor gibisinden...

Herkes dogru seyleri soyluyor ama inanin ben hepsini denedim. Esim akilsizlik yapti. Hala sevgiliymisiz gibi davrandi, degistiremedim.

Bu soylenenlerin bana yarari yok, carem olmuyor.

Esimi buraya mi getirsem ki? Sizler konussaniz onunla epey faydasi olur saniyorum. )

Bana Allah yeter...

Bir insan yüreğini üşütüyorsa üzülme , Allah oraya rahmetini bırakır sıcacık eder.sen yeterki kapını açık tut..
Sen gözyaşını bir elinle silerken melekler sırtını sıvazlar ve der ki;
Üzülme Hak Teala senin hakkını ahiretinde kendi verecek..

O halde de ki ; Bana ALLAH yeter
😊💗

Kanatlarım var ruhumda..

:) Ruhum gevsedi resmen, huzur doldu icim. Belki de anladigim dilden soylenebilecek sozlerdi bunlar, asil bunlar lazimdi bana.

Cok tesekkur ederim...

Bana Allah yeter...

ailenizin affetmesi gereken konuyu küçümsemiyorum.
bence bu konuyu küçümseyen aileniz.. ve sizi zor duruma düşüren de aileniz..
madem başınıza bir şey gelmedi, verilmiş sadakamız varmış deseydiler yaa..?
ne diye para derdine düştüler... ?

sizin başınıza bir şey gelseydi eğer işte o zaman dediğiniz olurdu mal da mülkte yalan ..
şu durumdayken yani tutup da bana para gelip geçici demeyin. mantıklı olmuyor...
gelip geçici şeyi mesele eden, para derdine düşen aileniz..

yani madem para çok önemsiz, madem önemli olan o gece sizin tek kalmanız..
ee aileniz buna yoğunlaşsın.. para mevzusunu neden katıyorlar ki??
benim anlamadığım da bu zaten..

evladım hayatta, o rezil damadın canı cehenneme..
elbet o damat gelecek.. elbet konuşulacak, para halledilir...

söyledikleriniz çelişiyor bana göre..hem para önemsiz diyorsunuz hemde para derdine düşüp icra gönderiyorsunuz..

bir de not ekleyeyim ; bizim ailede böyle bir gelin yok
endişe etmeyin tanıdık çıkmayız

Yazik 9 senenize, aileleri kenara birakip kendiniz icin yasayin.
zaten ne oluyorsa genelde hep ailer yüzünden oluyor.
ama malesef bizdeki bu durum yüzyillarca sürer daha. Evlenince
bütün aileyle ic ice yasamak kolay degismez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…