Sevgili/Nişanlı tarafından aldatılıp affedenler

Merhaba,
Evlilik öncesi aldatılıp affeden ve ilişkisine devam edenler var mı? Ve şu an durum nasıl?
Evlenmeden önce aldatıldıysanız orda durun. Lütfen durun. Devam eden ilişkilerde Ben hiç iyi hikaye duymadım.

Evlenmeden önce yüzünü gördüm çok şükür de. Sadaka ver. Yoluna devam et. 💪🏻

Affedin affedin, ilişkinizin en tatlı zamanında başka kadın peşine düşen adam, size nikahı kıyınca başkasını gözü görmez zaten. Nikahta keramet var sonuçta. Hem dünyada size boynuz takan adamdan başka koca mı var? Evlenemezsiniz mazallah. Önemli olan adamın kaç kadının koynuna girdiği değil, nikahına kimi alacağı değil mi?
Ama ben sizin yerinizde olsam, nefesi kuvvetli bir hoca bulurum. Daha nişanlıyken sizi aldatan adam hani size aşık değil kaybetmekten korkmuyor ya ; olurda sizi aldattığı kızlardan biri karakterli çıkıp, adam ona aşık olursa,adam sizi bırakıp gitmesin değil mi? Artık dua muska ortaya karışık yaptırırsınız bişeyler. Sonuçta birini bulmuşken gurur onur falan sallamadan yapışmak lazım.( Yazı ağır ironi içermektedir!!!!)
Parantez içi önemli. 🤪Bu msjları ciddiye alanlar oluyor gerçekten şok oluyorumm 😁😂😂

akıl mantık işi değil bu bikere karşısındaki kişiye aşırı derecede özgüven ve tekrar yapması için bir izin mahiyetinde olur zaten. sorulacak soru bile değil affedenler demiyelimde göz yumanlar neden bunu yapıyor acaba ben bunu merak ediyorum

Bir arkadasim 6 senelik iliskide aldatildi affetti sonra tekrar aldatildi tekrar affetti ve nisanlandi tekrari olurmu bilinmez
benim de böyle bir tanıdığım var. sevgiliyken defalarca aldatıldı. evlendi yine aldatılıyor.
artık her sevgililer gününde kabullenmiş benden başka kime çiçek göndermiş diye eşinin hesaplarına bakıyordu
kısacası sanırım bir kere affeden yine affediyor. aynı aldatma gibi bu da belki rutine mi dönüyor bilmiyorum.
asla kimseyi kınamam. herkesin kendi tercihi. herkesin kendi hayatı.
ama zor olsa gerek.
hepsinden öte ben şeyi merak ediyorum. affedenlerin içi içini yiyip bitirmiyor mu. nasıl üstesinden geliyorlar acaba

benim de böyle bir tanıdığım var. sevgiliyken defalarca aldatıldı. evlendi yine aldatılıyor.
artık her sevgililer gününde kabullenmiş benden başka kime çiçek göndermiş diye eşinin hesaplarına bakıyordu
kısacası sanırım bir kere affeden yine affediyor. aynı aldatma gibi bu da belki rutine mi dönüyor bilmiyorum.
asla kimseyi kınamam. herkesin kendi tercihi. herkesin kendi hayatı.
ama zor olsa gerek.
hepsinden öte ben şeyi merak ediyorum. affedenlerin içi içini yiyip bitirmiyor mu. nasıl üstesinden geliyorlar acaba
Aynen bende kinamak istemiyorum sizin gibi dusunuyorum nasil atlatıyolar diye ama affedenler alismis mi oluyor bilmiyorum

X