Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kötü kalplisin zaten ilk anda fark ettim :) yol al hadi ikile naş

Otogarda pek bilememiş konu açmışsınız ama?
Tatlım olunca dişil olmuyorsunuz ayol falan deyin tam olsun
Otogarda onu üzmemek için bozuntuya vermeden güzelce sarılıp öptüm sonra burada fikir aldım neyi bilememişim? :)

En iyisi Allah sonsuza kadar mutlu etsin canım benim
Herkese seni ne yaktı deyip duruyor ya kendini yakandan haberi yok orta da kalmış hazmedemeyip burada soluğu almış

Herkese sataşıyor

Herkese seni ne yaktı deyip duruyor ya kendini yakandan haberi yok orta da kalmış hazmedemeyip burada soluğu almış

Herkese sataşıyor
Normalde böyle şeyleri asla buraya yazmam ben de ama hanımefendinin üslubunu görünce dayanamadım. Aynen öyle yaşadığını hazmedememiş milletten çıkarıyor hırsını.

Herkese sataşıyor
Herkes bana sataşıyor gibi geldi ama neyse senin dediğin olsun çok yandım :)

Yazık ya hiç değer göremeyince böyle oluyor demek ki neyse sen değer görmeyip köşede bırakılmanın hıncını başkalarından çıkarmaya çalışmaya devam et
Sevgilisi evlilik planı yapmak yerine motora bakıyormuş köşeye atılmak bunun yanında minik kalır. Gelmiş burada hava kasıyor

Askerlik psikolojisi mi?Bedelli öyle bir şey değil,siz yanlış anlamışsınız.

Olur canım tabii ki saklarım :) Sevgilim askere gidiyor diye sustum döndüğü zaman konuşuruz ben sadece sizden fikir almak istedim ama senin gibilerden değil :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…