Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biliyorum süreci detay vermedim özet geçtim :)

Senin sevgilin Aslan olamaz çünkü en ama en ama en Aslan sevgili portakalin

Aslan sevgiliniz sizi pek takmıyor anlaşılan o yüzden aslanı kaplanı bırakıp size değer veren biriyle hayatınızı devam ettirin, değersiz hissetmekte haklısınız çünkü. Ha bedelli askerlik vs gitme sebebi değişir ama vedalaşma faslında kimle ne kadar zaman geçirdiği önemli bana göre

eşim eve gelsin de postallarından öpeyim. millet 1 ay dayanamıyor sen bunca zaman nasıl dayandın kocacığım diyeceğim

Takmazsa takılmaz merak etme :)

Erkekler konfor alanında kala kala prenses oldular zaten kalbimiz çıt gerçekten ashashah 1 aylık çektiği zorluğa üzülmezdim ben olsam azıcık disiplin iyidir yola gelirler belki.Eski sevgilim işinde nazlanmaya başlayınca herkes çalışıyor tabi çalışacaksın emek olmadan yemek yok diyordum

Tövbeee kız görende cepheye savaşmaya gitti sen de 3 çoçukla ortada kaldın sanıcak ne bu dram :) alt tarafı 21 gün izmarit toplamaya gitti. 10 günde terlik istirahati alır ohhh al sana paşalar gibi askerlik işte:) sonra da gelir 40 yıl askerlik anısını anlatır. Benim kardeşim bedelli için gitse kapıdan uğurlarım hadi selametle diye sizde ki şatafat fazla olmamıs ya ?

Senin sevgilin Aslan olamaz çünkü en ama en ama en Aslan sevgili portakalin
Yok kuşum benim ki zaten aslan olamaz çünkü askere onu uğurlamaya ben götürdüm kışlasına, ailesine siz gelmeyin ben penguşla gitcem dedi Hanımefendinin aslan sevgilisi gibi köşede bırakmadı yani beni

Sevdikleri yalnız bırakmadı o istememişti ama geldiler işte :)

şey diyomuş ben helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştiriyodum

Ne yaktı seni bu kadar kovduğum halde buradasın :) Yoksa sen de mi aslanım olmak istiyorsun?
Aslan aslan derken o Aslan senmisin yoksa Mahmudo

Aslanım olmak istiyorsun ne ya uslubuna bak
Işte insanların içindeki lağım çukuru böyle meydana çıkıyor

Inşallah o Aslan dediğin gelir ilk işi senden ayrılmak olur

Ne kadar şanslısın sevindim senin adına :)

Kaldı daha saçlarını ben kazıyıp tiktoka atacaktım döndüğünde iyi bir kavga edicez neden saçlarını bana kazıtmadın diye :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…