sevgilim beni adatır mı?

Antalyada otelde çalışıyorsa kesinlikle aldatıyordur.on yıl Antalyada rehberlik yapmış biri olarak söylüyorum.

Herhalde tanıyorsunuz adamı fisfisfis
Kesinlikle aldatıyordur nasıl diyebiliyorsunuz :sm_confused:

ya cnm benim ilk şunu düşün sen ona bi kere güveniyor musun yada ona güvenmelisin bi insanın içinde varsayapar bende 3 ay geçen sene ayrı kaldım hemde çeşme papparazzi beach clubta mankenlerin geldiği yani ünlülerin ve güzel kızların olduğu yerde çalıştı ablaları falan kontrole gittiler hiç kimse ona bakmaın die kendini çirkinleştirmiş kısacası onun seni gerçekten sevdiğine eminsen bunları aklından at yapmaz buna emin ol ben oldum süperim şimdi

yangına körükle gitmeyin arkadaşımarkadaşı paranoyaya bağlamayınolası bir kavgaya ve ayrılığa sebep olmayın
arkadaşımız düşüncelerimizi sormuş bende söyledim.yaşadıklarım ve gördüklerim bunlar.Antalyadaki otellerde bellboyundan tut,garsonuna kadar herkes turistlerle birlikte oluyor.acı ama gerçek.

ya cnm benim ilk şunu düşün sen ona bi kere güveniyor musun yada ona güvenmelisin bi insanın içinde varsayapar bende 3 ay geçen sene ayrı kaldım hemde çeşme papparazzi beach clubta mankenlerin geldiği yani ünlülerin ve güzel kızların olduğu yerde çalıştı ablaları falan kontrole gittiler hiç kimse ona bakmaın die kendini çirkinleştirmiş kısacası onun seni gerçekten sevdiğine eminsen bunları aklından at yapmaz buna emin ol ben oldum süperim şimdi
canım Çeşmeyle Antalya bir mi.mankenler ve ünlülerden tabi ki zarar gelmez.onlar orda çalışana bakar mı.Antalyada ise ruslar var ve onlar herkesle olabiliyor

Herhalde tanıyorsunuz adamı fisfisfisKesinlikle aldatıyordur nasıl diyebiliyorsunuz :sm_confused:
diyebiliyorum çünkü yapmayanı görmedim oralarda.gerçekler acıtıyosa herkes aldatmaz desin kimse tecrübelerini yazmasın o zaman

Stelina arkadaşım..Benim kocam da aldatırmı acep bi akıl versen diyorum o da turizmci benim gibi icecream:Lütfen yangına körükle gitmeyin....
bence aldatmıştır.................................................

Stelina arkadaşım..
Benim kocam da aldatırmı acep bi akıl versen diyorum o da turizmci benim gibi icecream:
Lütfen yangına körükle gitmeyin....

bence aldatmıştır.................................................

Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim..
Tamam herkes kendi fikrini söyledi..
Karşılıklı polemiğe dökmeyelim..
Çünkü içimden bi ses (naçizane) bu konuşmanın devamının pek hayırlı olmayacağını söylüyor... :sm_confused:

aldatmayabilir ama üstüne sakın gitme aklına sokmuş olursun

aldatmayabilir ama üstüne sakın gitme aklına sokmuş olursun

evet bende o mantıkla gidiyorum .yani hiç açmıyorum öle konuları.bazı arkadaşlarım beni yanlış anlamış güvenme sorunu yok ortada ben sadece çok kıskancım ve kıskanıyorum.asla ona belli etmiyorum,üstüne gitmiyorum.ona sonsuz güveniyorum ama ben kıskanç bir yapım var.bu başlığı açmaktaki sebebimde genelleme olan erkeklerin aldatma konusunu tartışmak.tartışırkende kendimden bir örnek vermek istedim.inşallah anlamışsınızdır beni.

her erkek aldatır diye bir şey yok
kadınlar şunu kafasından silsinler artık
erkeklerin aklına sokan aslında kadınlarımız oluyor

durupduruken, adamın bişeyi yokken ortada böle şeyler düşünme bence. ayrıca şuda var güvenmiyomusun

aldatan kadınlarda var ama biz hemcinslerimizi suçlamıyoruz hiç

ilişkiniz güçlüyse inan hiç bir şey olmaz öyle hiç bir kadın falan da aklına giremez

Bi erkeği 100 kızın içine bırakın birine bakmaz,diğerini bırakın 100 kızın içine hangisine bakacağını şaşırır.Mazallah şaşı maşı olur adam...Karakter meselesi bu...

kişinin karakteriyle alakalıdır, uzaklık ya da yakınlık belirleyici kriter değildir ki,
adam vardır yanındayken aldatır adam vardır kilometrelerce uzakta olsa da aşkına bağlı kalır,
tanıyan sizsiniz,

3 ay uzak olucağız yani sezon bitene kadar aldatırmı sizce

:roflol::roflol::roflol::roflol:
guldurdun beni ya
3 ay uzak kalacaksınız demek ha
vah vaaah

yahu ....ne desem sana sen kac yasindasin ki acaba herhalde kucuksun ve birileri de bu fikri sokmus senin kafana

3 ay uzagiz...ne yani evlilik hayatiniz mi var ki bazi seyler yasanmayinca hemen bu adam yok ben yasamaliyim diyip atliyor kizlara...yoksa sen yanindayken hic aldatmayacagini mi saniyorsun? aldatacak olana zaman ve mekan farketmez arkadasim...

neyse sezon bitene kadar sanırım sen aldatir mi sorusuyla yasayacaksin
hadi kolay gelsin

:roflol::roflol:

aldatan kadınlarda var ama biz hemcinslerimizi suçlamıyoruz hiç

hadi canım
surda bikac kisi yazdi da millet nasil yuklendi
ustelik sadece sevgilisi varken baskasindan hoslanma durumuydu
erkeklerinki gibi catir catir aldatma bile degildi ama millet hurra yuklendi, yok efendim kadinligimizdan utandiriyorsun da yok efendim kendine gel, sizin gibiler yuzunden vs vs....

eee bidaha buraya konu acarlar mi o zaman tabi, bir soyledi bin tane elestiri aldilar kizcagizlar...

valla erkekler aldatiyor bol bol, o zaman kizlarin da hakki var, aldatsinlar derim, surum surum surundursunler hem de :roflol::roflol:

ama kk daki bayanlarin hepsi son derece mukemmel ve sadik kadinlardir, sadece buna uyan konulara duzgun cevap verilir...:roflol::roflol::roflol:

bunu düşündüğünüz ya da sorduğunuz birisiyle aynı evde yaşamayı düşünüyorsunuz, hayat bu kadar basit değil inanın..

X