Sevgilim darp edildi, cok kotuyum

Geçmiş olsun...

Kızı uyarmak için yanlış bi yöntem secmissin bence senin tek suçun bu burada. Aldatılan biri olsam mutlaka bilen birinin uyarmasını isterdim tabiki. Ama samimiyetin olmayan birinin tek bi olay anlatip kanıt gostermemesi şeklinde olmaz bu. Daha içi dolu olması lazım uyarının.

O ahlaksız inşallah ceza alır ama burada bilen arkadaşlar pek umutlu konusmamislar sanki.

Haklisiniz.Ici doluydu ama kendi haketmedi sonrasini. Umarim boyle bi adama caydirici bir ceza verilir.tesekkurler

O adam ceza alir hapis cezasida alir.Ama sende keske o cocugu taniyorsan bosverseydin baksana bildigin belali.Sevgilin hakli yine bisey dememis sana helal olsun simdi destek zamani.Avukata gidin sikayet edin.Babaniz nasil biri bilmiyorum eger ailede sorun olacaksa soylemeyin.Halledersiniz insallah

Biz bosverdik aramalarina yanit vermedikce delirdi. Sevgilim evet hakli. Ailede sorun olucak eminim ama arastirma yapiyorum babsmin ogrenmesine engel olabilicegim birsey daha bulamadim.bu savcilik kagitlarinin eve gelmesi kotu olucak

Biz bosverdik aramalarina yanit vermedikce delirdi. Sevgilim evet hakli. Ailede sorun olucak eminim ama arastirma yapiyorum babsmin ogrenmesine engel olabilicegim birsey daha bulamadim.bu savcilik kagitlarinin eve gelmesi kotu olucak

Ikametini degistirerek ancak babanin ogrenmesini engelleyebilirsin canim :/
Okulda bir seye sahitlik yapacagim de canim kagit gelince sonucta universitedesin okula gelip soracak hali yok uydur bisey artik :/

İnşallah ceza alırlar .. Tabi bütün insanlar için demmelisin yinede bunu insanlar sağlık açısından zor duurmda oduğunda yardım etmelisin sade ce bu sevgili işlerine karışma

bende çenemı tutamam ve genelde sonucları pek iyi olmaz...
insanlar 3 maymunu harıka oynuyorlar,çıldırıyorum.
hakaret davalarında bile ceza verılıyor. bundan da ceza çıkabılır ama paraya cevrılme olasılıgı yüksek.

Mahkeme celpi ptt ye geldiginde bagli bulundugunuz mahalleye bakan postaciyi arayarak kagid elindeyse anneniz gidip alabilir. .babaniz öğrenmez..ikinci olarakta birilerine iyilik yapnak istediğinizde iki kere fazladan düşünün. .o adi herif bir o.ro....u için Sevgilini oldurseydi dahami iyi olucakti...bundan sonra burnunu herseye sokma!!

Hukuki olarak nasıl bir işlem yapılır bilemiyorum, ama durumunuza çok üzüldüm..

Kötü niyetle yapılmış bir şey yok ortada, birkaç kişinin de dediği gibi isimsiz olarak iletilebilseydi daha iyi olurdu güvenliğiniz açısından.. Zaten yeterince üzülmüşsünüz, ben bu durumda olsam gerçekten ne yapacağımı şaşırırdım ama sakin olmaya çalışın elinizden geldiğince daha büyük bir şey olmaması için.. Bence okula giderken dikkatli olun, zaten anlattığınız tiplerin sağı solu pek belli değil, inşallah başka sorun yaşamazsınız.

Babanız konusunda da, sevgiliniz olduğunu biliyorsa bence olayı babanıza anlatın. Çok detayına girmeden pislik yaptı okuldan biri ve sevgilime darp etti, şimdi de bizi tehdit ediyolar baba ama savcılıkta tüm kayıtlar var, oraya da kağıt gelecektir haberiniz olsun hukuki olarak haklıyız vs diye kendinden emin konuşursan panik olsa da en azından senden şüphe duyma ihtimalini azaltırsın..

Kimse ceza falan almaz bu olayda. Boşuna uğraşmayın. Erkek arkadaşın kiminle dans ettigini iyi görmüş. Sadece senin hatan degil bu. Üzülme. Yaklasmayin bi daha yanlarina, laf dalaşına girme. Okulda ne kizla ne oglanla bi daha muhatap olma. Tanık yazildiysan ikametin nerdeyse oraya yazi gelir. Mahkemeye sen gitme, sevgilin de geri çeksin sikayetini. Olacak olan da o zaten.

küfür hakaret tehdit mesajını sen atmadıysan sorun yok. sese bakılmıyor mahkeme olursa. mesajları sakın silme.

Buraya sadece insan yargilayip mutsuz hayatlarini burda tatmin etmeye calisan tonla kadin var malesef o yuzden hic aldirmayin cunku onlarin tek eglencesi ve kendilerini kanirladiklarinj "sandiklari" tek sosyal mecra burasi.. Tamam siz soylemissiniz iyide etmissiniz ama bu kiz demekki bunu hakediyor. Ayrica bu cocuguda anlamadim ben yani sevgilisi icin arkadasiyla agiz burun birbirine daliyor ama ayni zamanda sevgilisini aldatiyor.psikolojik sorunlari mi var nedir bence ufak bir para cezasi alabilirler ama daha otesi olmaz gibime geliyor. Ayrica babaniza kesinlikle soyleyin en fazla iki gun araniz bozuk kalir gecer gider eve kagit gelecegine kizindan duysun daha iyi.

Şimdi söyledinde ne oldu yüzüne yüzüne o kızın, sevgilin boşa dayak yedi belki daha kötüsü bile olabilirdi. Neler neler izliyoruz saçma sapan şeyler yüzünden insanlar ölüyor.
Bişey yapıyorsan doğru yap bari gizli gizli bişekilde söyleseydin ama bence asıl derdin sevgilinle o arkadaşının bağlarını tamamen kopartmak istemişsin başarmışsın o ayrı.

Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar diye bi soz duymadinmi sen sevgilin insallah bununla kalir.

yaptigin sey kesinlikle dogru.ma yuzune degilde farkli yollarla uyarsaydin kizi..bska bi numaradan mesaj atsaydin flan.yani kafasina o supheyi sokup kendi arastirip ogrenseydi.siz zarar gormezdiniz en azindan.ceza alacagini hic sanmiyrm.iliskilerine de devm ederler.alan memnun satan memnun belliki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…