Sevgilim galiba kumar oynuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız bu şekilde "ayrılamazsınız" size söyleyeyim..
Ayrıldık. Yani ortak dernekteyiz mecbur elbette bunlarla ilgili görüşmek durumunda kalacağız. Aynı iş yerinde olmak gibi bir şey. Yapacak bir şey yok, ayrıldık diye dernekten çıkıp herkese kendimi rezil edecek değilim. Kimse bilmiyor da zaten ilişkimizi. Ve derneği kuran benim. Dernekle alakalı işlemler çok sık olmuyor zaten. Musahebeci tutmamız gerekiyordu mecbur yönetimdeki herkesin imzası gerekiyor. Bu tur durumlar için arada bir görüşmek zorunda kalacağız. Ama çok olmuyor herkesin imzası gereken durumlar.

Var mı yok mu nasıl emin olacağım? Yani iddia oynayan çok arkadaşım var da hani ufak tefek öyle eğlencesine benim bile oynamışlığım var. Kırk yılın başı. Abim gibi ise sürekli yapıyorsa zaten bitiririm ama bunu nasıl öğreneceğim
Acik acik sorqcaksiniz. Abinizle yasadiginiz seyi anlatip tekrar boyle birseyi kaldiramayacaginizi soyleyin ve obdan durust olmasini isteyin. Evlenince boyle seyler ortaya cikarsa neler olabileceginden bahsedin. Ha hala salaga yatiyorsa da yol yakinken bye bye.

Benim eşimin arkadaşı kumar bağımlısı. Adamın eline para geçtiği anda kumara harcıyor. Kendi kızına 200 tl okul harçlığı verrken bin dereden su getiriyor. Kumarda bir günde 4 bin tl kaybediyor, hala akıllanmıyor. 50 yaşında adamın yediği evlerin, arabaların haddi hesabı yok.
Ben bağımlıların bağımlı oldukları nesneyi bırakabildiğine tanık olmadım. Kendi bırakamayacağı gibi sizi de dibe çeker.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X