Sevgilim Zorba mı korumacı mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok çelişkilisiniz gerçekten, şoför taciz ettiyse bırakın işten çıkarılsın zaten niye duyulmasından utanıyorsunuz? Tam tersine ifşa olması gerekir, güzergahı değiştirilsin de başkalarına mı salça olsun? Bu hafif tepki verme ısrarı neden? Adam gerçekten taciz mi etti yoksa bugün güzel olmuşsunuz falan diye iltifat mı etti mesela? Zaten ağır bir tepki hak etmiyorduysa niye ailenize nişanlınıza anlattınız? Taciz ettiyse niye siz utanıp sıkılıyorsunuz? Taciz edilenken böyle hissedilmesi canımı sıktı.
Ulan yazdık yazdık konu fake imiş konu sahibi erkekmiymiş transmıymış anlamadım neyse zaten gerçekçi degildi😒

Son düzenleme:
images (5).jpeg

Evet helal olsun kızı korumak için o kadar km yol gelip adamı bulup sıkıntıyı çözmüş sevdiği kız için kılını kıpırdatmayıp ortada ben erkeğim diye gezenler var
Valla benim kmlerce yol gelinip korunmaya ihtiyacım yok olan düşünsün
Kadınların erkekler tarafından korunmak gibi bir durumu yoktur
Siz kendinizi aciz görüyorsunuz biz onu bilemeyiz 🤷‍♀️ Bu ülkede bir şekilde tacize uğramayan kadın var mıdır tartışılır oda. He çok tehlikeli bir durumsa bile kolluk kuvvetleri bunun için var herkes birbirini dövecekse ne anladık o işten daha kötü senaryo olabilir sevgiliniz ya da adam yaralayabilirdi trafikte insanlar tartışma ile başlayıp birbirini vuruyor çok hassas konular bunlar. Sevgilim benim için kendini feda etti diye mutlu mu olacaktınız ?
Sektörüm gereği iş toplantılarında illlaki asılana denk geliyorum kartvizit veriyoruz vs
Kocama söyliyim de gelsin dövsün oh ne kadar sahiplenen adam gibi adam kocam var diye böbürlenirim ölürse falan da napalım sahiplenen erkek ölüşü deriz töbe yaa 🙄

Valla benim kmlerce yol gelinip korunmaya ihtiyacım yok olan düşünsün
Kadınların erkekler tarafından korunmak gibi bir durumu yoktur
Siz kendinizi aciz görüyorsunuz biz onu bilemeyiz 🤷‍♀️ Bu ülkede bir şekilde tacize uğramayan kadın var mıdır tartışılır oda. He çok tehlikeli bir durumsa bile kolluk kuvvetleri bunun için var herkes birbirini dövecekse ne anladık o işten daha kötü senaryo olabilir sevgiliniz ya da adam yaralayabilirdi trafikte insanlar tartışma ile başlayıp birbirini vuruyor çok hassas konular bunlar. Sevgilim benim için kendini feda etti diye mutlu mu olacaktınız ?
Sektörüm gereği iş toplantılarında illlaki asılana denk geliyorum kartvizit veriyoruz vs
Kocama söyliyim de gelsin dövsün oh ne kadar sahiplenen adam gibi adam kocam var diye böbürlenirim ölürse falan da napalım sahiplenen erkek ölüşü deriz töbe yaa 🙄
Ben yolda it kopuk laf atsa dahi eşime boşver der ordan götürürüm. Bıçağı mı var, manyak mı bilemezsin. Adamı dövdün o da topladı serseri arkadaşlarını geldi buldu dövdü ne olacak?
Ben anlamıyorum bu dağ kanunlarını meşrulaştırmayı. Tamam hukuki anlamda ne yazık ki zayıf bir ülkeyiz ama iş öldürmeye de varabilir.

Ben yolda it kopuk laf atsa dahi eşime boşver der ordan götürürüm. Bıçağı mı var, manyak mı bilemezsin. Adamı dövdün o da topladı serseri arkadaşlarını geldi buldu dövdü ne olacak?
Ben anlamıyorum bu dağ kanunlarını meşrulaştırmayı. Tamam hukuki anlamda ne yazık ki zayıf bir ülkeyiz ama iş öldürmeye de varabilir.
Üye erkek mi çıkmış ortalık karışmış okadar da yorum yapıyoruz 😅

Hanımlar şimdilik konuları kapadım, Kazen yazmış bu üyeyle ilgili tüm bilgiler isim soyad telefon ve verdiği tüm kişisel bilgiler kadına ait, buna rağmen yazdıkları sebebiyle yalan yok üyeyi ben de sıkıştırdım, raporlarınıza geri dönüşlerde hemen reaksiyon alamadınız kusura bakmayın lütfen 🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X