sevgilimi terkettim (nedeni soru metninde) ama kafam çok karışık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben kendi içimden kaynaklanan özgüvensizliğimle bu adama bu fırsatı verdim ve o da birinci sıraya kendimi koymayı en sert şekilde bana öğretti. teşekkürler siz de çok değerlisiniz.

ben kendi içimden kaynaklanan özgüvensizliğimle bu adama bu fırsatı verdim ve o da birinci sıraya kendimi koymayı en sert şekilde bana öğretti. teşekkürler siz de çok değerlisiniz.
Siz yine güçlüymüşsünüz. Resti çekmişisniz umarım, güçlü durmaya devaö ederisniz. Size yavsiye verirken böyle yapılması lazım, bem olsam öyle yaparıım duygusuyula yazmadım. Malesef ki çok farklı şekillerde bana değersiz davranılmasına, ne olursa olsun seviyorum vs demelerim sebebiyle izin verdiğim için çok ağır bedeller ödedim. İnsan gerçekten kendine değer vermeli ve gerektiğinde bu sebeple kimsenin gözünün, yaşına bakmadan silip atmalı

Sanırım ayrılarak ilk defa doğru bişey yaptım :) Haklısınız çeşitli acı yollardan geçmeden insan kendi kendisine değer vermeyi öğrenemiyor. Umarım sizin karşınıza da sizin değerinizi anlayacak insanlar çıkar.

Şaka mısınız siz ya. Eğer gerçekse yazık yani. Kadınların hiç birinin kendini bu konuma düşürmemesi gerekir. Biraz oturup hayatınızı sorgulayın bence. Bi de görüş istemişsiniz. Önce kendinize saygınızı kazanın.

bu ne kadar iğrenç bir adam ya. Sonlara doğru yazıklarınıza inanamadım.
Bir de gidip özür dileyin isterseniz üstüne.

Size regl oldugunuz için kızdıgında zaten basıp dönmeliydiniz bana göre. Kimse kimseye istemediği bir şeyi yapmadıgı için kızamaz.
Bir de pisliğini kapatacagı yerde tutup başkasıyla kıyaslamış . Elim ayagım titredi sinirden ya . Kendinize neden bunu yapıyorsunuz ?
Ayrıca hattı kırdım arar mıydı vs demişsiniz. O zihniyet aramaz arasa da sevişmek içindir.
Zaten ararsa siz açmayın .

Allah'ım gerildim ya

Bulamayan bulamıyor valla.beni başka şehirden getirteceğine başkasını bukurdu sevmese demek bence mantıklı değil.

Evet zararlı ama bilinenin aksine büyük tuvalet yakın bir zamanda yapılmadıysa lavman falan gerekmez.birşey olmuyor.eski hatalarımdan biliyorum.

Hani derler ya oxford vardı da biz mi okumadık diye.kız da diyordur ki öylesi bana geldi de ben mi istemedim.herkes kendince birşeyler yaşamaya çalışıyor işte.hatta bazen yanlış olsa da.hayat zor.

Önce kendimiz olabilmek
Duygularınız, fikirleriniz beni mest etti.

Ben hayatımda daha önce kimseden böyle ilgi görmediğim için (bu adam bir yıl peşimden koştu ama malum şey içinmiş tabi) ve küçük yerde baskıcı aileyle yaşadığım için, bu ilişkiyi nimet sandım ama eziyet çıktı. Haklısınız daha ilk laf ettiğinde bırakmalıydım da olayın şokuyla kafam çalışmadı. Benim de kişiliğimde sorun var zaten geç anladım tedavi görüyorum

Hani derler ya oxford vardı da biz mi okumadık diye.kız da diyordur ki öylesi bana geldi de ben mi istemedim.herkes kendince birşeyler yaşamaya çalışıyor işte.hatta bazen yanlış olsa da.hayat zor.
Karşıma beni seven biri çıkmadığı için şehvet duyanı seviyor sandım

Evet zararlı ama bilinenin aksine büyük tuvalet yakın bir zamanda yapılmadıysa lavman falan gerekmez.birşey olmuyor.eski hatalarımdan biliyorum.
doğrudur ben de o gün birşey yememiştim. acı çekmiş olsam da en azından içimden dışımdan birşey çıkmadı. bunu bari yaşamadık çok şükür

Allah askina su yazdiklarini bir baskasi yazmis gibi okurmusun?!!
Nasil boyle bir muameleyi kendinize rêva gorursunuz ya nasil?
Yapmayin !
Onurunuzu,gururunuzu,serefinizi bir erkek (bozmasinin)ayaklari altina pas pas etmeyin...!

Ne kadar kötü bir kalbiniz var. Bir insanın kendini öldürmesini isteyecek kadar kötüsünüz.

Hakaret, aşağılama, kınama, maşallah hepsi sizde, ama hanımefendi size göre ahlaksız ve ölse daha iyi, ama siz ahlaklı yaşayan iyi bir insansınız öyle mi?

Ayıp yahu. Konu sahibini ben de hatalı buluyorum ama bir insanın ölmesini dilemek, ölsen bundan iyi demek, ciddi anlamda kötü kalplilik.

Asıl size Allah hidayet versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…