sevgilimi terkettim (nedeni soru metninde) ama kafam çok karışık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insan birini gerçekten severse onunla bi yemek yemek için el ele yürümek için bile o kadar yolu gelir üzgünüm ama gerçekten sadece cinsellik yaşama isteğiyle gelmiş ve bence bu sevgi değil ben de 4 sene uzak mesafe ilişkisi yaşadım sevgilim 16 saatlik yol gelirdi beni görmeye (ben evlilik öncesi cinsel ilişki yaşamayı tercih etmiyorum asla yargılamak için yazmadım sadece anlaşılması için belirtiyorum) oda bunu bilerek sadece birlikte güzel vakit geçirmek için gelirdi o kadar yolu ve bunu her ay nerdeyse yapardı. Demek istediğim sırf regl oldun ve ilişkiye giremeyeceksiniz diye böyle tepki vermek hiç bir sevgi anlayışına sığmıyor. Şu anda çok acı çekmeni anlıyorum inşallah geçer ama her şeyden önce seni gerçekten seviyor mu bunu bi düşün ona göre hareket et bundan sonrası için umarım her şey güzel olur.

Şunu da belirtmek istiyorum yorumları okudum ve çok acımasız yorumlara denk geldim üzüldüm gerçekten insanlar birbirini ne kadar kolay yargılayıp hemen üstüne saldırıyor ya. Bak şunu açıkça söyleyim yaptıklarını hiç doğru bulmadım bana göre çok yanlış ama insanız bazen duygularımızın esiri olabiliyoruz mantık devreden çıkıyo en azından bundan sonrası için kendine ders çıkarmalısın bu düştüğün duruma kendini düşürme bir daha şunu unutma bir insan seninle mutlu olacaksa her koşulda ve şartta mutlu olur zaten senin bi şeyler yapmana gerek yok

Anlamadım bilsem gelir miydim derken? Seks dışında bi aktiviteniz yok mu beraber ki bilsem gelmezdim diyosunuz?? Çok kötü bi yaklaşım ve cevap olmus maalesef.
Biliyorum çok aptalım sadece o benden daha çok yol geldiği için onu mutlu etmek istedim.
Ya km hesabıyla iş mi yapılır, çok yol gelen mutlu olsun diye? Size bir tavsiye kimseyi ilişki içinde mutlu etmeye çalışmayın amaç "BERABER mutlu olmak" yoksa çok bir şeyin anlamı olmaz, hep çabalar kullanılıp atılırsınız. Bu tüm ilişkiler için böyle.
Sonunda bana bağırdı. "Ben daha önce başkasıyla da yaptım o daha sert bile olmamı istedi, senin gibisini görmedim, bu nedir ya" dedi.
HAYYYYVAN oglu hayvanmış adam açıkçası. Canınız yandıgında bunu mu düşünmüş. Çok pardon da sadece şeyapmaya birini arıyorsa şişme bebek alsın kendine paşam.
Acaba 1-2 hafta beklesem hattı kapatmasam arar ve özür diler miydi?
Sence??? Yani sence arar mıydı??? O gün ikinizin de evi olmayan bi şehirde aramamış davar.
Aslında urfaya adresine gitmeyi bile düşündüm ama bu sefer de belki o beni görmek istemez diye korktum.
Uşak- urfa arası kaç km?... Saçmalamayın allah aşkına ya.
Bir yandan da bu kavgadan sonra bu ilişkiden hayır gelir mi bilmiyorum. Bir mucize olsa ve o gelse bile eskisi gibi olabilir miyiz?
Aynı soru... sence??? sence eskiniz iyi miydi? Otelde bulusalım sevişelim dağılalım? Yani eski halinizin iyi oldugunu düşünmeniz de üzücü biraz... insallah dönmez...
O gece bana kızdı mı üzüldü mü acaba hep bunları düşünüyorum. Suçluluk, özlem sürekli boğazım düğümleniyor gözlerim yaşarıyor.
Yani argo konusuyor olsam cok baska sekilde ifade edilecek durumlar var bilirsiniz "hem ayranım dökülmesin hem..." sizin ayranınız da dökülmüş şeyiniz de şeyolmus hala ÜZÜLDÜ MÜ??? allah askına birine bu kadar kul köle olmayın ya. Suçluluk neden duyuyosunuz??? asla böyle bişi hissetmeyin.
Sadaka falan verin şükredin böyle birinden kurtuldum diye.

Haklısın lutufecim aslında işin içinde en ufak bir sevgi olsa ben bu hallere düşmezdim zaten. Sizin ikiniz de olduğu gibi seven neler yapmaz sevdiği için. Yaşanılanların yalan olduğunu anlamak için burda akıl danıştım ve kendime yüklenmeyi bıraktım böylece

Haklısın aslında o benim için hiç bir şey yapmadığı halde ben sadece onu görecek olmanın heyecanıyla koşuyordum. Zaten gerçek sevgi de böyle koşulsuz olmalıdır. Evet bazı kullanıcılar biraz sinirlendi ama buranın cilvesi bu. Anonim kalarak insanlardan akıl almanın karşılığında küçük bir bedel. Evliliği bekleyerek en doğrusunu yapıyorsun. Bu ülkede erkeklerin yüzde 80 i evlenmeden cinsellik yaşayan kadını hakir görüyorlar. Destekleyen hoşgörülü tavrın için çok teşekkür ederim.

Yorumların çok tatlı tam bir arkadaş yorumu sağol :) tek tek yazayım vaktin olursa okursun bir ara. Aslında başlangıçta 1 yıllık muhabbet vardı saatlerce telefonda konuşurduk bir yıl yalvarmıştı bana şans ver diye. İlk yakınlığımız duygusaldı (en azından benim için) böyle paldır küldür değildi. Aylar içinde yavaş yavaş kabalaşmaya başladı o gün ise tavan yaptı. Ben de hala onu ilk günkü adam sandığım için kendimi hırpaladım aman burdan mutlu ayrılsın diye. Halbuki aynı yazdığın gibi iki kişi de mutlu olmalıydı. Şişme bebek dediğinde ofiste kahkaha attım :) Evet benim aksime ondan maksimum verim alırdı :) Aslında son yazdığını geç farkettim ben de. Biz zaten kötüydük benim ayran da şey de gitmişti zaten :) Neden suçlu hissettim diye ben de terapiye gittim ve benim karşı tarafı yüceltmem ailesi tarafından baskılanan insanlarda çok görülen birşeymiş. Benim ex i aşağıladığın için de sağol :)

arkadasıma olmus gibi yaklasıyorum ahah :) 1 yıl üstüne 7 ay ciddi zaman ayırmışsın bu adama, tabii zaman içinde manipüle edildin muhtemelen. terapiye başlamış olman sevindirici, her kötü şeyden kendine ne katarsan kardır. biraz ben bu hıyardan ne öğrendim diye bakıp yoluna devam et, ne yapmalıyımı ne yapmamalıyımı öğrenmişsindir en kötü

Aslında evet nerdeyse 2 sene geçti. Adam gerçekten manipülasyon ustası. Değişimine başka açıklama bulamıyorum. Ben bu hıyardan kendimi 1. sıraya koymayı öğrendim :)) Ve senin gibi iyi kalpli insanlar iyi ki varlar :))

çok teşekkür ederim iyi ki varsınız

Allah askina su yazdiklarini bir baskasi yazmis gibi okurmusun?!!
Nasil boyle bir muameleyi kendinize rêva gorursunuz ya nasil?
Yapmayin !
Onurunuzu,gururunuzu,serefinizi bir erkek (bozmasinin)ayaklari altina pas pas etmeyin...!
benim zaten kendimi bu kadar ezdirmemin arka planında bir sürü hasta düşüncelerim vardı. ben de tedavi görüp yavaş yavaş düzeleceğim inşallah

Siz şaka mısınız sırf ilişkiye girmek için görüşüyorsunuz sanırım . Çocuğun o yaptıklarından anladığım şu ki seninle sadece ilişkiye girmek için görüşüyor senden faydalanıyor ve emin ol aldatiyo senin ruhun bile duymuyordur . Zaten seviyor olsa gitmene müsade etmezdi sarılır uyurdu ses çıkartmazdı yada bir aktivite yapıp dediğin gibi bowling veya sinema yapabilirdiniz , amaç rahatlamaksa oralda rahatlardı çözüm çok yani seviyor olsa emin ol seni bırakmazdı öyle bir insandan hayır gelmez söyliyim, ayrıca sana tavsiyem bu şekilde 3-5 ay tanıdığın kişilerle bu derece yakın ilişkiler kurma daha sonra eğer ki doğru kişiyi bulup evlenirse bu sefer sende ötekilerle kıyaslama yaparsın cinsellik olsun farklı konu olsun söylemezsin ona belki ama eksik görürsün, hata yapmışsın bence bunlardan ders çıkart ve böyle insanlara taviz verme uzak dur kullandırma kendini . Herşeyini değiştir emin ol cinsel açlığı tutunca yazar değişmezsen özledim der bilmem ne der tekrar buluşmak ister uzak dur kurtulduğuna şükret bence gerçek yüzünü görmüşsün. İnsanlar bazen böyle gerçek yüzlerini istemeden gösterirler sonra yok öyle değildi yanlış anladın bir anlık sinir der kendini affettirirler ama değişmezler aynı kişilerdir. Tekrar söylüyorum uzak dur sakın bulaşma böyle insanlara.

Söyledikleriniz baştan sona doğru. Seviyor olsa ben bu hale gelmezdim. Arasa da malum şey için arar anca. Benim bunları zaten 20 li yaşlarımda öğrenmiş olmam gerekirdi. Ben küçük yerde baskıcı aileyle yaşadığım için bana ilgi gösteren ilk erkeği seviyor sandım. O an ben onun işine yarasam belki yüzüme gülmeye devam ederdi. Bu olay ilişkiye benzeyen ama ilişki olmayan çok zor bir ders oldu benim için. Kimsenin bu çileyi çekmesini istemem.

Şimdi bu adamla bir de eczane açmaya çalışıyorsunuz ya! Diyecek kelime bulamıyorum.

Bari dürüstçe yazın, aynı adam yarılamadık diye korkmayın. İç sesinizi, bir kaç yıl sonraki düşüncelerinizi biz size duyuralım.

Adama senle sex için berabermis bunu anlamadın mı daha

Ayy şaka gibisiniz Adam gelse affedeceksiniz yani??
Öyle erkekler var ki sırf şu işi yapmak için karısını aldatıp farklı şehire aynı gün gidip geliyor sevgili yapıp. Adam sizi sevmiyor, seks için sizinle takılıyor. Seven adam bunları demez, yapmaz hele o kıyaslamaya hiç girmez. İnsan sevdiği kadının canı yansın ister mi ya?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…