Sevgilimin annesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tane bileklik taktın diye aranıyormuş muamelesi yapan, sırf bu sebepten bağırtısıyla apartmanı inleten adamı terk etmeyecek kadar mı kendinden nefret ediyorsun?

Ana oğul birbirine bağımlı, annesi ne kadar kusurluysa bunlara izin veren oğlu da o kadar kusurlu. Tüm hayatını mahvedecekler. Bütün bunlara rağmen hala bu ilişkiyi bitirmediğin için sen de pek normal değilsin anlaşılan.

Neyi soruyrsun sen bize , konuyu ne amaçla açtın ağzına etmişler senin ama bu daha başlangıç sen ayrılma neler neler yapacaklar .Çocukta anneside iğrenç insanlar.

Kadın normal değil bu çok ortada. Peki ya siz niye aklınızı devredışı bıraktınız??

Bu kadının oğlu Kıvanç Tatlıtuğ olsa ilk olayda kaçardım. İnsan ne yaşarsa kendisi seçiyor. Çok yazık.

Bitir ilişkini ve arkana bile bakmadan kaç onlardan.Deli misin,evlenip ömrünün sonuna kadar bu aileyle olacaksın.Evlerden ırak.

Yani gencecik yaşında kalan ömrünü akıl hastanesinde geçirmek istersen sevgilinle ilişkine devam et hayatım. Bir laf vardır psikoloğa deliler değil deliler tarafından delirtilen normal insanlar gider diye. Ne işin var onların arasında. Rahat huzurlu güzel bir hayat yaşamak varken bu tiplerle kendini heder etmeye değmez. Kendini acınacak hale sokma .Dünyadaki tek adam o değil yani tertemiz bir gelecek ihtimali varken çamurda debelenmenin anlamı yok

Sevgilinizde de akıl yok nasıl özel hayatınızı döker anlatır annesine. Bu adamla asla olmaz. Annesi zaten seviyesizliğini belli etmiş eski sevgiliyi gösterip anlatıp durmak ne demek yaa. Bıktım diyorsunuz ayrılmak için neyi bekliyorsunuz tam olarak??

İlerde şiddet göreceksiniz kesin ve bunu bile bile hala devam etmenizi aklım almıyor. Ülkede resmen toplum olarak stockholm sendromu yaşıyoruz 🤦🏼
Konunun devamını okumadım bile. Devam ettiğinizi ve edeceğinizi hissettim sadece.
Evinde şiddet gören şiddet gösterir. Bunu unutmayın ve kendinize değer verin...

Böyle hayatımı istiyorsunuz çok saçma ilişkiler

Merhaba arkadaşlar bundan birkaç ay önce başıma gelmiş ve hala etkileri hayatımda olan bir felaketi sizlere anlatacağım. Sevgilim sorunlu bir aileden geliyor. evde huzursuzluk ve önceden yaşanmış şiddetler mevcut. Babası sevgilime, annesine ,ablasına önceden şiddet çok uygulamış ve bu yüzden annesi oğluna aşırı düşkün. Ona bir bebek gibi davranıyor. Çocuğun eve geldiğinde gizli gizli ceplerini karıştırıyor, kredi kartlarını alıyor. Sürekli erken yatması için uyarıyor. Telefonunu yanından alıyor bazen çocuğun bile haberi olmadan kapatıyor. Oğluna aşırı düşkün bir insan beni oğlundan kıskandığını düşünüyorum. Kadınla ilk tanışmamızda evlerine gittim. Öküz sevgilim kadınla beni tek bırakıp içerde gitti uyudu. Bu esnada kadın bana oğlunun eski sevgilisinden o kadar harika bir insan olduğundan bahsetti bahsederken ağladı, onların fotoğraflarını gösterdi. Birlikte kurabiyeler, pastalar yaptıklarını, sevgilimle ilk tanışma hikayelerini anlattı. Ben de bunları duyduktan sonra bir yalan uydurup evden çıktım gittim. Olaylar bundan sonra başladı aslında. Kadın oğluna itaat etmediğim için saçma sapan düşüncelerine geri cevaplar verdiğim için beni sevmiyor. Tüm suçu kadında bulmuyorum tabii annesine her şeyi söyleyen sevgilimde buluyorum. Her tartışmamızı her sorunumuzu annesine anlatıyor. Annesi de ister istemez bana kuruldu. Beni istemediği için sürekli biz dışarıdayken oğlunu 2 dakikada bir arıyor eve gel, seni zorla mı tutuyor, kıza para yedirme ve bu sürekli bir döngü içerisinde devam ediyor. Para harcamasın oğlu dışarda diye bizi eve çağırıyor eve gidiyoruz bir ton kavga gürültü. Sevgilime diyorum ki benimle annenin yanında kavga etme, bana bağırma çünkü kendisi de çok sinirli bir insan. Apartmanı inletecek kadar sesi çıkıyor ve bu apartman aile apartmanı arkadaşlar. Bir gün doğal taş bileklik aldım aşk, sevgi bilekliği olarak geçiyor. Bana kendi evlerinde yapmadığını bırakmadı. Ben insanları kendime mi aşık edecekmişim, kendime mi baktıracakmışım ve bunu öyle bağırarak yapıyor ki tüm apartman duyuyor. Anneannesi de alt katta oturuyor oradan çıktı ve o kıza söyleğğğğğyinnn memleketine gitsin diye bağırdı. Sanki bu ruh hastası davranışı ben yapmışım gibi. İnsanlar, o bana şiddet uygulayacak diye yanımıza eve çıktılar. Ve ben sadece ağlıyordum. Sorun bunun da suçlusu ben olmammış. Ben o bilekliği niye almışım. Sevgilim istemiyorsa niye takmışım. İtaat etmediğim için oğluna kadın benden nefret ediyor. Evlerinde bir gün pideyi çatalla yedim, çünkü o an elimin yağlanmasını istemedim, gayet özgür isteğimle. Annesi diyor ki sen bize insanlık mı öğretmeye çalışıyorsun, gitmiş aile apartmanı olduğu için gelinlerine sormuş sence pide elle mi yenir çatalla mı diye. Sevgilime diyor ki yanımda, demek sana şunu demek istiyor ben özgürüm istediğimi yapabilirim. Abi pide lan bu istediğim gibi yerim size ne. Kadın yoldan geçerken üniversiteli kızlarla tanışıyor, konuşuyor. Kızlar buna sizdeee kalabilir miyimmmmmmm diye sormuş kadında tamam demiş . Sonra sevgilim istemeyince yok demiş. Yani sen bunu nasıl düşünemezsin evde kocaman oğlun var. Sırf oğluna birilerini yapacak diye canı çıkıyor. Ağzından kaçırıyor zaten bana şunu oğluma yapmaya çalıştık bunu oğluma yapmaya çalıştık, yakışıklı oğlum benim güzel oğlum. Doğrusu arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Annesi gidiyor bizim kavgalarımızı gittiği kurumlarda insanlara, arkadaşlarına, ailedekiler zaten biliyor onlara anlatıyor ve tek suçlu benmişim gibi. Ben de diyorum ki bizi bir bıraksın iki sevgili arasında kavga tartışma çıkabilir. Sürekli müdahale edilemez ve edilmemesi gerekir. Kadın hasta gibi şu an onların bulunduğu şehirde olmadığım için gayet mutlu. Beni bazen arıyor iyi oluyor bazen arıyor kötü oluyor. Saçma sapan konuşmalar yapıyor. Sürekli sevgilim annesine yalan söylemek zorunda kalıyor. 26 yaşında bir genç ve sadece annesine bağımlı yaşıyor. Bu durumdan da sürekli tartışıyoruz kavga ediyoruz çünkü ben dayanamıyorum. Erkektir yapar, kadın yapamaz kafasında olan bir insanla yapabileceğimi de düşünmüyorum arkadaşlar kendisi bir kadın ve kız çocuğu var. Daha söylemediğim o kadar iğrenç şeyler varki bu bir kısmı. Şu an konuşmuyoruz sevgilimle gerçekten bıktım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Benim ailem kesinlikle onu ve ailesini istemiyor.
Aslinda bir nevi şanslısın evlenmeden once bunları görebilmişsin. Kesinlikle uzak durman gereken bir aile.

Anası da naabıyosa iyi niyetinden yapıyordur kesin. Hep iyi niyetli bunların anaları. Sen fesatsındır. Hiç şaşmaz.

Tabiki bu aileden de sevgilinizden de ayrılın. Ama şunu söylemeden gecmicem. Evli değilsiniz nişanlı değilsiniz ne diye milletin evine gidiyorsunuz kendinizi küçük düşürüyorsunuz? Ne işiniz var ya anasıyla anneannesiyle bilmem kimle ne işiniz var yani ailesinin evinde. Çok saçma hem de baya saçma

Ya sen manyak mısın Şaka mi bunlar. Ayni seyleri "5 cocugum var, ailem beni kabul etmez, maddi guvencem yok" diyerek yazsan yine de burda herkes "boşan kac kurtar kendini ne olursa olsun" derdi. Sen nikahin degil nişanin bile olmayan adama niye katlaniyosun??? Ay boylelerine de mustehak dicem de ... burdakiler ne derse desin gidip sevgilim de sevgilim diye yapisacaksin bence, yorma insanlari konu falan acip da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X