sevgiliyle beraber yaşarken ekonomik düzen nasıl olmalıdır?

konuuu sahibiii bugün ayın 15 i .adamdan yarı yarıya kira fatura parası talep edecektiniz hani yasesiniz çıkmadığına göre halinizden memnunsunuz.e bizlik bir sorun olmadığından biz de halimizden memnunuz :rolleyes:

Bence o senı sevmıyor hem takılıyor sızınle hemde beles yasayıp para biriktiriyor aıle evınde aılesıne destek olur cunku. Somundada o bırıktırdıgı parayla gıder evlenır demedı deme bence ayrıl. Zaten dusuncelı olsa yardım eder benden ıste demez blöf yapıoyor

Adami evinizde besliyorsunuz. Hicbir ev isi yapmiyor, cebinden hicbir para cikmiyor. Uzerine yaptigi harcamayi ona geri oduyorsunuz ve hic utanmadan kabul ediyor parayi. Kusura bakmayin ama herkes sizi sever, biri bana boyle baksa ben de cok severim, yapisir birakmam. Bu adamin ozel bi durumu yok yani. Bu iliskinin nereye gidecegini dusunuyorsunuz? Bir gun ayrilirsaniz kenarda kosede birikiminiz bile olmayacak cunku hepsini bu adama harciyorsunuz. Evlenirseniz her sey yine siz ekalir ve bir omur bunu cekerseniz.

bence bu konuya yazıp da daha fazla etkileşim aldırmayalım. zira konu sahibinden de ses yok haber yok. ne denebilir ki bin tane insan aynı şeyi söylemiş. daha önemli konular var bence destek olabileceğimiz. bizi umursamayan konu sahiplerine değil bizden gelecek 1 cevabı bile önemseyen konu sahiplerine el atabiliriz bence.

X