Sgk Tüp Bebek

AdaNancy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
82
17
MERHABA ARKADAŞLAR,
DEVLET HASTANESİNDEN TÜP BEBEK İÇİN RAPOR ÇIKARTACAĞIM. RAPORUMU ANKARADA SGK ANLAŞMASI OLAN ÖZEL Bİ YERDE YAPTIRMAK İSTİYORUM. GİDİP BAŞARILI OLDUĞUNUZ YER VARSA YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM .

Devlet hastanesinden nasıl rapor çıkarttırılıyor acaba ben şehir hastanesine kadın doğum doktoruna gittim rapor çıkarmak istediğimi söyledim bilgisi olmadığını söyleyip gönderdi

Devlet hastanesinden nasıl rapor çıkarttırılıyor acaba ben şehir hastanesine kadın doğum doktoruna gittim rapor çıkarmak istediğimi söyledim bilgisi olmadığını söyleyip gönderdi
Merhabalar bizde başvuracagız nereden çıkarılıyor ögrenebildinizmi acaba?

Hayır malesef öğrenemedim pazartesi tıp fakültesini arayacağım
ben sordum kadın doğumdan sıra al o yönlendirsin seni dediler size ne söylerler bilmiyorum .
sıra almadan gitmiştim bende haftaya kaldı artık .

ben sordum kadın doğumdan sıra al o yönlendirsin seni dediler size ne söylerler bilmiyorum .
sıra almadan gitmiştim bende haftaya kaldı artık .
Şehir hastanesindeki kadın doğumcu doktor ben bilmiyorum nasıl rapor alınır diyip gönderdi malesef bu kafa karışıklığında bide böyle doktorlarla uğraşıyoruz

Şehir hastanesindeki kadın doğumcu doktor ben bilmiyorum nasıl rapor alınır diyip gönderdi malesef bu kafa karışıklığında bide böyle doktorlarla uğraşıyoruz
aynen öyle biz meram tıp hastanesine gitmiştik her hastaneninde işleyişi farklı olabilir
petanoloji diye bi bölüme gitmiştik kadın doğumda bizde.
küçük hastanelerde verilmeyedebilir bilginiz olsun tüp bebek ünitesi varmıydı şehir hastanesinde?

aynen öyle biz meram tıp hastanesine gitmiştik her hastaneninde işleyişi farklı olabilir
petanoloji diye bi bölüme gitmiştik kadın doğumda bizde.
küçük hastanelerde verilmeyedebilir bilginiz olsun tüp bebek ünitesi varmıydı şehir hastanesinde?
Onu bilmiyorum tip fakültesinde varmış pazartesi orayı arayacağım inşallah tam bilgiye ulaşabiliriz

X