Sibel Can Miami Dönüşü Evde Nasıl Bir Şokla Karşılaştı KK Hatunları Tahmin Ediyor!!!

M

MeDuSa

Ziyaretçi
"Miami dönüşü evde büyük bir şokla karşılaştım!!!!”
67.jpg

Kızlar Aramızda Kalmasın programına özel ropörtajında Sibel Can boşanma sebepleriyle ilgili sadece bunu söylüyor.
Sizce eşini evde nasıl yakalamış olabilir??? :nazar:
İlginç yaratıcı tahminlerinizi bekliyoruz.... :smiley-cool:

geldim güzelim ...

ay hakkat yaaaaaaaaaa acep ne gördükine hemmen boşandı adamcağızdan????

kesin başka kadınla yakaladı varyaaaaaaaa. aslında onların miğdesi büyüktür yaaaaaaa hazmederler böyle şeyleri ...

sibel canin hakan uraldan olan cocuklarina kötü davranmis

Kasayı boşaltmış diye yazmış gazeteler.............

kesin başka kadınla yakaladı varyaaaaaaaa. aslında onların miğdesi büyüktür yaaaaaaa hazmederler böyle şeyleri ...
Yok kız öyle olsa ihanet etti derdi ihanet değil diyor :sm_confused:
sibel canin hakan uraldan olan cocuklarina kötü davranmis

ama bu evde gördüğüm bişiden dolayı boşancam dio başka bişi olmalı kafamçokkarıştı

ay valla hiç sanmam . kaç yıllık kocası yenimi fark etmiş bir anda eve gelip. vardır altında bişiler:!!

kıss nasıl yedirsin kadın kendine ihanet edildiğini, çıkıp sölesin cümle aleme, ben güzelim ben güzelim diyipte. sonradan ihanete uğradım kocamı başkasıyla yakaladım demek sıkar biraz...

acaba hizmetcisiylemi bastıki ondan söleyemiyor. olur mu olur!!!...

ay olur mu olur o zaman hiiiiiiiiiiiiiç söleyemez :)))

buldum keisn evde bu hizmetciyi falan sikistiriyordu buda yakaladiyerimseniben nasilim ama

ayy yorumunu yirim kız seninnn :roflol:

ye yavrum ye ...ay fikir yürütüyorum
aaaaaa kısslar sibel canla hüsnünün adı çıktıya. acaba hüsnüyümü çağırdı eve konuşmak için sülhü de sibel onları öle görüpte .kaldıramadı da boşandıCADIARZU

Evde bişeyle karşılaştım diyo ama yaa bide adam zengin sonuçta napsın kasayı masayı :bbo:

magazin haberlerinde adamın çok borcu olduğu yazıyordu.daha öncede hacizlerden sibel can kurtarmadımı .kasayı boşaltmış diye yazıyordu ama yinede ben onların yalancısıyım

ye yavrum ye ...ay fikir yürütüyorum
aaaaaa kısslar sibel canla hüsnünün adı çıktıya. acaba hüsnüyümü çağırdı eve konuşmak için sülhü de sibel onları öle görüpte .kaldıramadı da boşandıCADIARZU
vıııyy valla çok ilginç bi fikir yewrım buuu CADIARZU
magazin haberlerinde adamın çok borcu olduğu yazıyordu.daha öncede hacizlerden sibel can kurtarmadımı .kasayı boşaltmış diye yazıyordu ama yinede ben onların yalancısıyım

olabülüürr belkim ay günahını almayak ama :bbo:

X