Silikon sonrası nasıl bir süreç

Diren öyle birşey değil takılı olsa haberin olurdu zaten dışardan görünüyor göğsüne iğne bastırdıklarını düşün ama ucundan yere kadar uzun bir hortumdan kan sızıyor

ameliyat sonrası 2 ay çok ağrı çekiyorsun.Ama sonra hiçbir sorun yaşanmıyor.Sadece şunu bilmeni isterim silikonu takdırdığındaki beden daha sonra küçülüyor 90 sa bedenin 80 oluyor o yüzden istediğin bedenden daha büyük bir beden taktırmalısın.

ameliyat sonrası 2 ay çok ağrı çekiyorsun.Ama sonra hiçbir sorun yaşanmıyor.Sadece şunu bilmeni isterim silikonu takdırdığındaki beden daha sonra küçülüyor 90 sa bedenin 80 oluyor o yüzden istediğin bedenden daha büyük bir beden taktırmalısın.

2 ay ağrı mı? 2 gün diyecektiniz sanırım.

Şu ağrı olayını abartmayın lütfen insanları korkutmayın ben ki cok ürkmüştüm ve sıfır ağrısız bi ameliyat gecirdim sonrasında da ağrım olmadı ve yarın 2.ayım doluyor.

Ye
Şu ağrı olayını abartmayın lütfen insanları korkutmayın ben ki cok ürkmüştüm ve sıfır ağrısız bi ameliyat gecirdim sonrasında da ağrım olmadı ve yarın 2.ayım doluyor.
gerçektenmi ya burda yazanlar inan beni öyle korkuttuki anlatamam vazgeçmeyi bile düşündüm.biraz bahsedermisin ameliyat sürecinden

eee ? ecemali ? simdi durum nasil ? memnunmusun? bir deyisiklik varmi ? coktantir bu konuya yorum yapilmamis? bir sorun varmi?

Tecrübelerinizi merakla bekliyoruz arkadaşlar benim de ameliyatıma 1 ay kaldı heyecanim dorukta..

Merhaba, ben Ferruh bingul e gogus buyutme ameliyati olmak istiyorum. Ancak benim sorum, ameliyattan tam 1 ay sonra evlenecek ve dugunum olacak olusu. Gogus dokum biraz var ve kendisi kas alti 275 cc yuvarlak high profile onerdi. Ancak bu 1 ay icinde sizce agri, odem ve goruntu (dogal vs) ne duruma gelir? Kolalti izi cok mu goze carpar cunki kisa birsure. Ve sizce bu riski almali miyim boyle bir donemde? Lutfen yardimci olun cunki karar verirsem 16si ameliyata girmemgerekiyor. Simdiden tesekkürler!!

Nihayetinde oldum çok memnunum 4.gün araba kullanıyordum ilk gün biraz ağrım oldu o kadar yuvarlak model oldu şu anda duruşundan büyüklüğünden çok memnunum
Benim için rahat bir ameliyat oldu doktorumun bunda etkisi büyük:)
benim de en büyük endişelerimden biri ne zaman araba kullanmya başlayabileceğim ve tek başıma yatıp kalkabileceğim cevaplayabilir misinbir de bunlar seni zorladı mı ağrılarını arttırdı mı tek başıma olacağım için ona göre karar vermeye çalışıyorum

benim de en büyük endişelerimden biri ne zaman araba kullanmya başlayabileceğim ve tek başıma yatıp kalkabileceğim cevaplayabilir misinbir de bunlar seni zorladı mı ağrılarını arttırdı mı tek başıma olacağım için ona göre karar vermeye çalışıyorum

Araba kullanmak 15 gun yasak, bende dun oldum ameliyat 375 cc

Merhabalar,
Bugun benimde 10.günüm oluyor.
Doktorum Ayşegül Sivri,kas zarı altı yöntemiyle 325 cc mentor marka takıldı. Sürecim çok hızlı bir şekilde kendimi toparladım ağrı sızı hiç yok şuan, ilk 3 gün gibi sadece yatıp kalkarken çok az batma oldu o kadar. Doktorum dan şuan çok memnunum o kadar sıcak kanlı güler yüzlü ki,kontrole gittigimde hemen sarılıp opuyor,gözlemlediğim tek bana değil bu şekil bütün hastalarına bu samimiyetini yansıtıyor. Kendisinin elide çok hafif,bu siteden 1 ay içinde 3 arkadaş kendisine ameliyat olduk,hepimiz memnunuz,sıfır ağrı yöntemi benim araştırmalarım sonucu en ideal yöntem bence.Allah`im bu memnuniyeti bozmasın memislerimize birşey olmasın:dua:
Araba sürme konusuna gelince 15 gün sürme dedi ama bugün sürmek zorunda kaldım hiçbirşey olmadı manuel vites olmasına rağmen kısacası çıkın çıkın gidin:halay::KK73:

Merhabalar,
Bugun benimde 10.günüm oluyor.
Doktorum Ayşegül Sivri,kas zarı altı yöntemiyle 325 cc mentor marka takıldı. Sürecim çok hızlı bir şekilde kendimi toparladım ağrı sızı hiç yok şuan, ilk 3 gün gibi sadece yatıp kalkarken çok az batma oldu o kadar. Doktorum dan şuan çok memnunum o kadar sıcak kanlı güler yüzlü ki,kontrole gittigimde hemen sarılıp opuyor,gözlemlediğim tek bana değil bu şekil bütün hastalarına bu samimiyetini yansıtıyor. Kendisinin elide çok hafif,bu siteden 1 ay içinde 3 arkadaş kendisine ameliyat olduk,hepimiz memnunuz,sıfır ağrı yöntemi benim araştırmalarım sonucu en ideal yöntem bence.Allah`im bu memnuniyeti bozmasın memislerimize birşey olmasın:dua:
Araba sürme konusuna gelince 15 gün sürme dedi ama bugün sürmek zorunda kaldım hiçbirşey olmadı manuel vites olmasına rağmen kısacası çıkın çıkın gidin:halay::KK73:

Banada bahane lazimdi valla çıkıp çıkıp giderim :KK70:

Selam, nasil gecti ameliyatiniz ve hangi doktora, nesekilde oldunuz (kol alti, kasalti vs..)? Simdiden hizla sifa olsun dilerim!!!

Çok iyi gecti kas zarı altı yontemiyle meme altindan kesi yapıldı. Diren takıldı 375cc mentor yuvarlak. Ben cok memnun kaldim ilk gunden beri agrım sızım hiç yok. Sadece yatıyorsunya uzun bi muddet yataktan kalkarken 10 saniyelik bi batma oluyo o kadar. O da hemencecik geciyor. Bugun 2.gunum ve temizlik yapabiliyorum kollarimi cok kaldirmadan, giyinebiliyorum

arkadaşlar,ben silikon düşünüyorum,göğüslerim küçük ancak sarkık değil,tereddütlerim var.ameliyat sonrası nasıl? ağrılı mı?
göğüs irileşince insanın sırtında rahatsızlık yapıyormu? diren tkıyorlar mı ameliyattan snra gibi gibi yardım lütfen:)
Sayfamı ziyaret edebilirsiniz, dün sabah oldum ameliyatımı

X