Saç Uzatma Yöntemleri Sinemaki yapanlar buraya !!! Fotoğraflarımızı paylaşalım.

bende 2. kürümü yaptım bugun :) uzadımı bilmiyorum ama sacım cok fena yanmıstı kürü yapınca ayrıca uclarına ısıtıp zeytınyagı surdum ınanılmaz gelısme var ...

Kızlar selam,
Ben sinemakinin içine ısırgan otuda kuyorum ikisini kaynatıp içine bemiks, badem yağı ve evingen koyuyorum bu kürü haftada bir yapıyorum ama uzun saat bekletiyorum iş yerim müsait sabah işe gelince yapıyorum akşama kadar bekliyor bağlıyorum sıkaca bant takıp eve gidip yıkıyorum ve son işlemim mutlaka soğuk sirkeli su oluyor.Faydasını gördüm hem canlandı hem uzattı yaklaşık 2 cm denemizi öneririm.
Sevgiler

Kaç günde diye sorulacak kaydirigubbakcemile2 10-12 gün sonunda oldu 2 cm.

kızlar bende 2 aydır yapıyorum başta çok iyi geldi,saçlarımı yumuşattı. aman aman uzama olmasada uzamasına da katkı sağladı tabii sadece bi kaç cm etki etti orası ayrı. en son yapışımdan beri saçlarım çok dökülmeye başladı ve normalde kuru olan saç diplerim 2 günde yağlanıyor . geçen hafta yapmadım bende bu yüzden. sizlerde dökülme veya aşırı yağlanma tarzı problemler oldu mu?

merhaba...
benim bugün 2. yapışım olacak...ilk yaptığımda sinamekiyi iyice kaynattım, soğuttum, içine badem yağı ve bemiks ampulünü ekledim...spreyli bir şişeye koydum...yarım saat bekletip,iyice şampuanla yıkadım..bildiğiniz özene bezene saçım uzayacak hevesiyle yapıyorum...gerçekten benim şu kısa, dalgalı, sert ve kuru olan saçlarım yumuşacık ve kolay şekil alır hale geldi...kendim bile yüzlerce kez saçma sapan şampuanlar denedim, bakım kremleri, serumları vs aldım ama bu karışımın bu kadar iyi geldiğini hiçbir kozmetik üründe göremedim. boşuna o kadar para verip kuaförlerde bakım yaptırmaya, kozmetik ürünler almaya hiç gerek yok...konuyu uzattım biraz ama şunu söylemeliyim ki, saçlarım uzamasa bile gerçekten çok iyi bakım yaptığına kendim şahit oldum..tabi her saç tipi ayrıdır, yukarıda söylediğim gibi kısa,dalgalı(dipleri bukleleşiyor), keçe gibi olan saçlarım yumuşacık oldu. 1. aydan sonra fotoğrafımı koyacağım ki bence uzatma işi sabır işi ve benim saçlarım dengeli beslenmeme rağmen hiç ama hiç kolay uzamaz...ayrıca belki yazılmıştır ama fiyat olarak: sinamekiye 1,5 tl, badem yağına 5 tl, bemiks ampulünede(içinde 5 tane var) 5 tl verdim...biraz sabır işi sanırsam ama uzamasa bile gerçekten sağlıklı bir görünüm elde etmeye bile razıyım...kolay gelsin :)

sevgili SECOND ne kadar sıklıkta uyguluyorsun bu formülü? haftada 2defadan fazla uygulama bence uygulamadığın günlerde saçın kendi yağından beslensin en iyisi odur her zaman.. ama bence o dökülme havalardan dolayıdır bu ay benim de saçlarım acaip dökülüyor sonbahar yaprakları gibi :) herkesin bir saç dökülme mevsimi vardır derler ya belki ondandır canım :)

aynı şeyleri düşünüyorum

kızlar bende foto koymak istedim.. 8 hafta yapıp 2 hafta ara verdikten sonraki halleri. bn pek farkedemiyorum uzamayı bide siz bakın istedim. ama son 2 yapışımda bepanten kullandım. bundan sonraki yapışlarımda da bemiks+bepanten+badem yağı+sinemaki kullanıcam nasıl olur sizce??

ilk fotom 4. kürdeki hali saçımın. ikincisi ise 2 hafta ara verdikten sonraki hali..

canım bende haftada 1 uyguluyorum. 2 haftadır bırakmıştım gerçi ama bu akşam yine başlıcam yapmaya.C.tesi günü gelinlik denemeye gittik, nişanlım ''saçların uzamış gerçekten çok güzel duruyor''deyince tekrar başlamaya karar verdim . bu defa içine e vitamini ampulüde ekleyerek denicem..dediğin gibi mevsimsel bir dökülmede olabilir.

sipsip yeni fotolar yok mu cnm saçlar ne alemde her hafta ekleyecektin sen bi de nerde fotolar:95: ...

güncelll.benim uzama olmadı pek ama bakımlı oldu.yumuşak artık saçlarım.

arkadaşlar bende sinemaki kürünü 2. kez kullanışım saçlarım acayip bakımlı duruyor ve uzadığını farkettim ayrıca bioblas adlı şampuan var dökülmeye karşı onu da 1 aydır kullanıyorum acayip saç uzattğını söylüyorlar onunda etkisi olunca muhteşem ikili oldu:) yani tavsiye ediyorum kesinlikle bir deneyin ayrıca bioblas şampuanın içine 7 diş sarımsak ezdim koydum bu da saç çıkarıyormuş ben bizzat yapıorum gayet memnunum yaneee..

Ben 4 kez yaptim ara verdim ve kesinlikle uzadigi belli oluyor. Ama fotograf cekemedim tekrar basladigimda fotograf cekip buraya koyacagim o sekilde hem uzama daha cok belli olur hem de siz görürsünüz nasil uzadigini.

kızlar bazılarının saçları yanmış oluyo, her tarafı kırık oluyo, sonra bu formülleri deneyip sonuç alamayınca da fayda görmedim diyolar (tabi istisnalar olabilir) bence öncelikle saçlardaki kırıklar temizlenmeli sonra başlanmalı böyle formüllere ayın 26sına kadar turplu suya devam edip 26sından sonra bu formüle başlicam, o zaman foto eklicem ben de inş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…