Sinir oluyorum

255karya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
690
237
38
Merhaba kızlar belki bu da dert mi diyeceksiniz ama artık iyice sinir olmaya başladım. Eşim elinden telefonu hiç bırakmıyor. Zaten söylemekten bıktım usandım. Çünkü aldığım cevaplar savunmalar beni iyice sinir etmeye başladı. Yok sen iş yapıyorsun ben de telefonla oynuyorum. Telefonu elinden bırak yeter diyorum. Yok şu oyun bitsin bilmem ne.. Tuvalete bile telefonla giriyor. Şu sıralar birşey dikkatimi çekti. Facebook ta anı olarak çıkan eski ama tek çekildiği resimleri paylaşıyor. Not yazıyor. İşte canım gençliğim, şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler vs. Artık sinir olmaya başladım. Bu arada eşim otuz yaşında üç buçuk yıllık evliyim

Evlenmeyi kim istemişti? Siz mi "ne zaman evleniceeeeezz? " diye baskı kurdunuz? Yoksa o mu "aşkım hemen evlenelim " dye baskı kurdu?

Kusura bakmayın ama eşiniz ergenlikten çıkamamış sanki

Ne sanıyolar kendilerini bu adamlar anlamıyorum ki. Gençliği neymiş ki neyin özlemi.

Son düzenleme:
Kullanma süresi dolmuşsa değiştirin,
30 yaşında adamın özlediği şey gençliği değil,zira gençliğinin ortasında daha.

Maça gidiyo mu hala
Hayır sanırım siz aldatıldığımı düşünüyorsunuz. Zaman zaman ben de düşünmedim değil. Ama o maç dışında evden bile çıkmaz maç üç dört aydır yok telefonla konuşmaz vs. Öyle bişeyi olsa muhakkak ortaya çıkardı. Birkaç gün ciddi takip ettim sadece erkek arkadaşlarıyla yazışıyor

Ortak aktiviteler planlayın, onun da hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz.
"Yarın film gecesi yapalım, her şeyi bırakalım, bi çanak mısır patlatıp komedi filmi filan izleyelim" diyebilirsiniz.
Bir akşam "Hadi tavla oynamaya gidelim" ya da bilmiyorsanız "Bana tavla öğretir misin? Hadi kahvemizi de dışarıda içelim, bana tavla öğret" deyin.

"Elinden bırak şunu" demek yerine, telefonu elinden bırakacağı yerlere çekseniz?
Anı kısmını dolduracağı fotoğraflarınız olsun gezerken çekilmiş, bunu koyalım mı bence çok yakışıklı çıkmışsın filan deyin, birlikte fotoğraflarınızı ekletin profiline.

Alışkanlıklar çok zor kırılır, uğraşacaksınız da. Yalnız, değişmek istemeyen adamı değiştirmek ne derece mümkündür, tartışılır.

Ortak aktiviteler planlayın, onun da hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz.
"Yarın film gecesi yapalım, her şeyi bırakalım, bi çanak mısır patlatıp komedi filmi filan izleyelim" diyebilirsiniz.
Bir akşam "Hadi tavla oynamaya gidelim" ya da bilmiyorsanız "Bana tavla öğretir misin? Hadi kahvemizi de dışarıda içelim, bana tavla öğret" deyin.

"Elinden bırak şunu" demek yerinde, telefonu elinden bırakacağı yerlere çekseniz?
Anı kısmını dolduracağı fotoğraflarınız olsun gezerken çekilmiş, bunu koyalım mı bence çok yakışıklı çıkmışsın filan deyin, birlikte fotoğraflarınızı ekletin profiline.

Alışkanlıklar çok zor kırılır, uğraşacaksınız da. Yalnız, değişmek istemeyen adamı değiştirmek ne derece mümkündür, tartışılır.
Valla +1 yani kendiliginden olmaz. Degismesine sebep olacak ortamlar hazirlaman gerekli

Evlilikler eskisi gibi degil ya herkesin kendi alanı var.. eskiden öyleymiş ondan temeller saglam..
Bende cok oynarım telefonla benim eşim bana bi çare bulamadı :deli:
Napim sklyorum arkadas yok dogru duzgun nasıl vakit gecircez, tabi bende günlerim hep boşa gectıgı için böyle çokta memnun degilim,
Faydalı bişeyler yapmak lazım ama ne :işsiz:

bende söylerim arada eşime o şarkıyı
"şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler.."
verseler yine onu seçerdim o ayri ama bazen efkarlanma gereği duyuyor insan nedense:KK64:
konu sahibi eşiniz kendini yaşlanmış hissediyor olabilir.birlikte keyifli vakit geciremediginiz icin kendini telefona vermiş olabilir.ya da hala evliliğin sorumluluğu ağır gelmiş bekarlik yıllarını özlüyor da olabilir..
bence birlikte yapacak biseyler bulun.film izleyin oyun oynayin.telefonla ilgilendigi sirada bile onunla sohbet edin.iletişimi koparmayın.
benim esimde bir ara bana kızmıştı birak su telefonu benim yanimda ilgilenme şöyle seylerle diye.ama iyi kızmıştı yani bende etkili oldu:)
birde siz deneyin belki işe yarar.umarım en kisa sürede düzelir bu durum..

Bu erkekler ne kadar problemli varlıklar dünyaya geliş amaçları kadınları mutsuz etmek sanırım, evli bir adamsın, tamam kimse ona telefonla oynamasın işte gündemi takip etmesin demiyor ama facebookta eski fotoğrafları paylaşıp altına yorumlar döşemesinin amacı nedir? Canım gençliğini özlüyorsan kapı açık defol git diceksin o olacak..

Bu erkekler ne kadar problemli varlıklar dünyaya geliş amaçları kadınları mutsuz etmek sanırım, evli bir adamsın, tamam kimse ona telefonla oynamasın işte gündemi takip etmesin demiyor ama facebookta eski fotoğrafları paylaşıp altına yorumlar döşemesinin amacı nedir? Canım gençliğini özlüyorsan kapı açık defol git diceksin o olacak..
Aynen de öyle dedim herşeyi kendime yorumluyormuşum ne alakası varmış..

X